Sylwia z "Love Island" zdradziła nam, jaki jest jej ulubiony kosmetyk

Poprzedni artykuł: Wiemy, które kolory będą królować na paznokciach tej jesieni! Następny artykuł: Sylwia z "Love Island" zdradziła nam, jak dba o swoją skórę
Tylko nam Sylwia z "Love Island" zdradziła, jaki jest jej ulubiony kosmetyk. Uwaga, to dzięki niemu skóra dziewczyn w programie tak pięknie błyszczała!

Sylwia i Mikołaj, to zwycięska para programu "Love Island. Wyspa miłości". Choć pierwsza edycja show już się zakończyła, to jednak jej wierni widzowie nadal śledzą losy uczestników. Ciekawi ich przede wszystkim, czy związki przetrwały poza willą, w której rodziły się uczucia.

Wiele osób jednak interesują też inne szczegóły związane z bohaterami show. Choć Monika zdradziła już dość dużo urodowych kulisów programu, to jednak ciągle tajemnicą pozostawało to, dzięki czemu ciała dziewczyn tak pięknie się błyszczały. Zagadka już rozwiązana!

Zapytaliśmy Sylwię z "Love Island" o jej ulubiony kosmetyk! Odpowiedziała, że... Sprawdźcie w naszym video:) To właśnie dzięki niemu uczestniczki zawsze miały idealny efekt glow na twarzy i ciele:)

Źródło zdjęcia głównego: sylwia_madenska_official


Nasze propozycje