TYLKO U NAS - warsztaty makijażowe z GLOV i wizażystą Kim Kardashian! Czym zachwycił nas Mario?

Poprzedni artykuł: Nagrody "Kosmetyk Wszech Czasów" rozdane! Zobaczcie, jak wyglądała nas... Następny artykuł: Te matowe pomadki pachną... mleczną czekoladą! Jaka to marka?
Na zaproszenie marki GLOV wzięliśmy udział w pierwszych w tym roku warsztatach The Masterclass by Mario Dedivanovic w Londynie. Wizażysta kolejny raz zachwycił!

Nie ma chyba bardziej ciekawego szkolenia makijażowego na świecie niż warsztaty z wizażystą Kim Kardashian-West! Bo jak mówi sama gwiazda:

Mario stworzył mój osobisty make up glam, a moja miłość do makijażu jest inspirowana przez niego! Mario nauczył mnie każdego makijażu, który znam i stosuję aż do dziś!

Kim Kardashian West

Aby poznać ulubione triki mistrza na warsztaty przyleciały wizażystki z całego świata. Wśród nich nie mogło zabraknąć również nas :). Jednym ze sponsorów spotkania była marka GLOV, producent innowacyjnej rękawiczki do demakijażu, którą zabraliśmy ze sobą w podróż. Jak sprawdziła się w demakijażu? Który ze swoich trików zdradził Mario i co dostaliśmy w prezencie po warsztatach? Obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz także: Nagrody KWC rozdane! Wizażanki wybrały najlepszy tusz do rzęs i jest to...


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 09:58

Nasze propozycje