Małgorzata Kożuchowska zdradziła nam swoją największą makijażową... wpadkę!

Wideo, , tagi: avon, małgorzata kożuchowska
Poprzedni artykuł: Co miłośniczka mody ma zawsze w swojej torebce? Tego przedmiotu na pew... Następny artykuł: Czy jeden z najpopularniejszych urodowych trików z sieci naprawdę dzia...
Małgorzata Kożuchowska została nową ambasadorką marki Avon. Tylko nam gwiazda opowiada, czy lubi eksperymenty z makijażem.

Małgorzata Kożuchowska nową "twarzą" Avon - to news, który nas bardzo zelektryzował :). Byłyśmy oczywiście na konferencji prezentującej nową ambasadorkę kosmetyków z linii AVON TRUE i perfum Viva la Vita, ale udało nam się także porozmawiać z gwiazdą!Zapytałyśmy Małgorzatę Kożuchowską o swoje pierwsze wspomnienia związane z Avon (będziecie zaskoczone, co odpowiedziała ;), zdradziła jakie kosmetyki ma zawsze w swojej torebce i jaki produkt jest dla niej najważniejszy. Ale to nie wszystko... Z naszego wideo dowiecie się także czy gwiazda serialu "Druga szansa" lubi makijażowe eksperymenty i jaką zaliczyła wpadkę związaną z makijażem (tak, tak, wiemy, że to wydaje się niemożliwe, bo Małgosia jest ikoną stylu, ale i najlepszym też się zdarza ;).

Zobacz także: Maskara z linii Avon TRUE - jak wypadła w teście redakcji?

Foto: ONS


Zobacz także

Nasze propozycje