Martwią cię popękane naczynka? Ten produkt rozwiąże twój problem!

Wideo, , tagi: Tołpa, test redakcji
Poprzedni artykuł: Najlepsze świąteczne prezenty dla mężczyzny od L'Oréal Men Expert! Następny artykuł: Te fryzury zdominują 2019 rok. Gwiazdy już je noszą!
Sucha skóry i popękane naczynka to problemy wielu z nas. My jednak znamy na nie skuteczne rozwiązanie! Zobacz, co powinnaś zrobić, żeby już nie ukrywać twarzy pod grubą warstwą pudru.

Zastanawiasz się, skąd biorą się popękane naczynka? Ich główną przyczyną jest fotostarzenie się skóry. Nie czarujmy się, z biegiem lat skóra każdej z nas staje się cieńsza i zniszczona, przez co naczynka stają się bardziej widoczne.

Przyczynami rozszerzonych naczynek mogą być również np.: wrodzona wrażliwość skóry, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne i krążeniowe albo po prostu niedostateczne nawilżenie skóry.

Niekorzystne zmiany na skórze najczęściej pojawiają się zimą. Pod wpływem wiatru, mrozu czy ostrego słońca naczynia włosowate rozszerzają się, a ich ścianki stają się bardziej przepuszczalne i kruche. Efekt? Wzmaga się działanie niekorzystnych czynników i w końcu pojawiają się stany zapalne. Co gorsza, zmiany w naczynkach z czasem mogą stawać się coraz większe!

Jak sobie z nimi radzić?

Postanowiliśmy przetestować zestaw od marki tołpa, której produkty charakteryzują się wysoką skutecznością, zachowując przy tym hypoalergiczność bez polepszaczy i sztucznych barwników.

Obejrzyj wideo i zobacz jak samodzielnie przeprowadzić kurację z marką tołpa i raz na zawsze zapomnieć o problemie z popękanymi naczynkami!

Kupuj elektronikę najtaniej jak się da! Skorzystaj z ofert na stronie OleOle kody promocyjne.

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 21:00

Nasze propozycje