Materiał Partnera

Weź udział w kursie Wizaz.pl X

Czego potrzebuje skóra sucha i wrażliwa? Jak rozjaśnić przebarwienia i wyrównać koloryt skóry? I wreszcie – co zrobić, by raz na zawsze zapomnieć o problemie niedoskonałości?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają uczestniczki kolejnej edycji Akademii Wizaz.pl, która tym razem zorganizowana została we współpracy z marką Bielenda Professional – ekspertem w dziedzinie pielęgnacji skóry.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ DO KURSU!

Poznaj eksperta!

Justyna Dziura

Kosmetolog, praktyk z ponad 10-letnim doświadczeniem, szkoleniowiec marki Bielenda Professional. Od lat współpracuje z najlepszymi uczelniami, kształcąc przyszłych kosmetologów i kosmetyczki. Praktyka gabinetowa oraz kilkuletnia praca jako dermokonsultantka w aptece pozwala na łączenie wiedzy i doświadczenia w jej ulubionym, holistycznym podejściu do klienta…

Wielokrotna prelegentka na najbardziej prestiżowych Targach Beauty w Polsce. Reprezentuje markę także na największych światowych wydarzeniach jak Cosmoprof Bolonia i Hongkong, Beautyword Dubaj.

Bierze udział w instruktarzach filmowych dla specjalistów z branży. Udziela się w prasie dla kosmetologów pisząc artykuły dedykowane na temat profesjonalnej pielęgnacji zabiegowej. Ekspert tworzący Beauty Plany na podstawie produktów Supremelab Bielenda Professional. Ponadto kierownik sprzedaży na terenie całej południowej Polski.

Czytaj więcej

Zobacz, co dla ciebie przygotowaliśmy!

1

SKÓRA Z PRZEBARWIENIAMI
I NIERÓWNYM KOLORYTEM

W pierwszym odcinku poruszamy temat przebarwień, które mogą być zarówno pozostałością po trądziku, jak i wynikiem nadmiernej ekspozycji na słońce.

SKÓRA Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI

W tym odcinku skupiamy się na problemie niedoskonałości, z którym borykają się nie tylko nastolatkowie, ale także osoby dorosłe.

2
3

SKÓRA SUCHA I WRAŻLIWA

W trzecim odcinku rozmawiamy o pielęgnacji cery suchej i wrażliwej – dowiemy się, co może być przyczyną uciążliwych objawów oraz jak odbudować barierę ochronną skóry.

Przetestuj Mleczny
tonik kojący od

Obejrzałaś filmy i wciąż ci mało? Weź udział w teście i wypróbuj Mleczny tonik kojący Supremelab Microbiome Pro Care – sprawdź zdobytą wiedzę w praktyce!

Mamy do rozdania aż 50 produktów!

Zobacz wyniki testu

Produkty dla Ciebie

Zobacz jakich produktów użyliśmy w kursie.
Poznaj opinie Wizażanek lub jeżeli miałaś okazję je wypróbować - zostaw swoją!