Historia Aussie

Aussie to nie tylko kosmetyki, ale coś więcej...
Aussie to również filozofia, historia, która tworzy pewną całość.


W 1979 roku amerykański cudotwórca od włosów, Tom Redmond, przybył do krainy Oz. Zadziwiło go tam nie tylko bogactwo smakowitych egzotycznych owoców, ale i starodawne receptury. Kiedy rozmyślał nad cudami natury, takimi jak liście eukaliptusa, kora czereśni czy olej jojoba, miał nieodparte wrażenie, że mogłyby one uczynić cuda ze zniszczonymi włosami. 30 lat później oryginalna (kilkakrotnie nagradzana) receptura Toma Redmonda 3 Minute Miracle działa... no cóż... cuda.

Jeśli pokochasz linię Aussie, Aussie w zamian pokocha Ciebie i Twoje włosy.

Sądzimy, że niesamowity wygląd włosów jest wprawdzie ważny, ale też nie można spędzać wieczności nad ich pielęgnacją! Dlatego kosmetyki Aussie zostały stworzone właśnie po to, byś mogła robić w życiu to, co chcesz – czyli cieszyć się dniem w taki sposób, na jaki tylko masz ochotę i zawsze ze wspaniałymi włosami, dopieszczonymi dzięki magicznym australijskim składnikom – jak olejek z orzechów makadamia, eukaliptus, chmiel, dzika brzoskwinia.

Tajemnica Aussie

Najlepsze składniki z Australii stały się podstawą skuteczności naszych kosmetyków.

Okazuje się jednak, że Australia to nie tylko kraina, która zachwyca Cię bogactwem przyrody. Piąty kontynent jest teraz na topie! Australijczycy zachwycają tworzoną z pasją modą, wyśmienitym jedzeniem i pełnym słońca winem... oraz świetnymi kosmetykami do pielęgnacji włosów, które w magiczny sposób nawilżają i chronią nawet najbardziej zniszczone kosmyki.

Wyjątkowy kangurek Aussie wywołał ogromne poruszenie w Nowym Jorku i Londynie! Podbił serca i włosy milionów kobiet na świecie w zaledwie kilka lat!

TEST AUSSIE

Nadal nie jesteś pewna
czy spróbować kosmetyków Aussie?

Poznaj opinie polskich konsumentek, testujących szampony i odżywki z linii Aussie Miracle Moist

wyniki testu
Kosmetyki dostępne w drogeriach sieci szukaj sklepu
Szybko i wygodnie, na wyciągnięcie ręki kup online
Testy i opinie konsumentek szczegóły