Miracle Moist

Czy Twoje włosy potrzebują ekstraodżywienia?
Linia kosmetyków do włosów suchych i zniszczonych zawiera australijski olejek z orzechów makadamia.

Więcej

Kosmetyki Aussie miracle moist

Szampon Aussie
Miracle Moist

To cud (w pewnym sensie). Wprawdzie nie taki jak narodziny dziecka czy zaćmienie słońca, jednak formuła z olejkiem z australijskiego orzecha Makadamia wnika w strukturę suchych i zniszczonych włosów, pomagając je odżywić i wygładzić. Silne nawilżenie.

kup teraz

Odżywka Aussie Miracle Moist

Odżywka z olejkiem z australijskiego orzecha Makadamia wnika w strukturę suchych i zniszczonych włosów, pozostawiając je miękkie, gładkie i odżywione. Silne nawilżenie.

kup teraz

Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor

Dobra wróżka dla włosów, która w magiczny sposób może sprostać wymaganiom Twoich włosów. W ciągu zaledwie kilku minut (a właściwie trzech) sprawi, że Twoje zniszczone włosy staną się gładkie, błyszczące i łatwe do ułożenia. Kojący ekstrakt z Australian Balm Mint pomaga wygładzić szorstką powierzchnię włosów, przeciwdziała rozdwajaniu końcówek oraz pomaga przywrócić gładkość kosmykom.

kup teraz

Odżywka Aussie Moisture

Odżywiająca mgiełka do włosów przesuszonych z olejkiem z australijskich orzechów Makadamia. Oaza dla włosów, które potrzebują nawilżenia. Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach. Odżywka nie do spłukiwania.

kup teraz

Miracle Shine

Do matowych, zmęczonych włosów, które aż proszą się o blask. Nasza specjalna formuła z ekstraktem z australijskiego żeń-szenia i pudrem perłowym doda blasku każdemu kosmykowi.

Więcej

Kosmetyki Aussie Miracle Shine

Szampon Aussie Miracle Shine

Szampon do matowych, zmęczonych włosów, które aż proszą się o blask. Zainspirowani legendarnymi australijskimi sekretami pielęgnacji urody, wykorzystaliśmy ekstrakt z żeń-szenia i puder perłowy, by stworzyć naszą sekretną formułę. Blask pereł (wiadomo!) i żeń-szeń są znane z właściwości energetyzujących (i generalnie są fantastyczne).

kup teraz

Odżywka Miracle Shine

Odżywka do matowych, zmęczonych włosów, które aż proszą się o blask. Z ekstraktem z australijskiego żeń-szenia i pudrem perłowym.

kup teraz

Aussie 3 MINUTOWA INTENSYWNA ODŻYWKA

Odżywka do matowych zmęczonych włosów. Nasza specjalna formuła z ekstraktem z australijskiego żeń-szenia i pudrem perłowym doda blasku każdemu kosmykowi. Żeń-szeń jest od wieków znany ze swoich odżywczych wlaściwości energetyzujących. Australia jest też od dawna jednym z największych producentów lśniących pereł, więc nie ma takiej rzeczy, której Australijczycy nie wiedzieliby o blasku.

kup teraz

Aussome Volume

Linia kosmetyków do włosów słabych i cienkich z ekstraktem z australijskiego chmielu.

Więcej

Kosmetyki Aussie Aussome Volume

Aussome Volume Szampon

Szampon do cienkich i słabych włosów. Specjalna formuła z ekstraktem z australijskiego chmielu sprawi, że Twoje włosy zyskają objętość i puszystość od nasady aż po same końce. Nadaj włosom maksymalną objętość. Twoje włosy będą uniesione, a Ty będziesz podniesiona na duchu.

kup teraz

Odżywka Aussome Volume

Odżywka do cienkich i słabych włosów. Specjalna formuła z ekstraktem z australijskiego chmielu sprawi, że Twoje włosy zyskają objętość i puszystość od nasady aż po same końce. Nadaj włosom maksymalną objętość. Twoje włosy będą uniesione, a Ty będziesz podniesiona na duchu.

kup teraz

Miracle Recharge Aussome Volume

Odżywka do włosów w sprayu, do włosów cienkich i słabych. Odżywiająca mgiełka z ekstraktem z krasnorostów australijskich do włosów, które potrzebują uniesienia. Spray dodający objętości dla włosów, które opadły z sił. Unosi włosy i podnosi na duchu. Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach. Przeczesz, ale nie spłukuj!

kup teraz

Colour Mate

Linia kosmetyków do włosów farbowanych i niesfornych, wymagających dopieszczenia, ze specjalną formułą zawierającą ekstrakty ze smakowitej dzikiej australijskiej brzoskwini.

Więcej

Kosmetyki Aussie Colour Mate

Szampon Colour Mate

Szampon do włosów farbowanych. Specjalna formuła z ekstraktem z pysznej australijskiej dzikiej brzoskwini pomaga nadać włosom farbowanym zdrowy i pełen życia wygląd i rozświetlić cały Twój dzień.

kup teraz

Odżywka Colour Mate

Odżywka do włosów farbowanych, niesfornych. Z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini. Specjalna formuła z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini pomaga nadać włosom farbowanym blask i utrzymać w doskonałej kondycji. Głęboki kolor.

kup teraz

Odżywka 3 Minute Miracle Colour

Odżywka do włosów farbowanych. Głębokie odżywienie- odżywka do włosów farbowanych wymagających dopieszczenia. Z ekstraktem z australijskiej dzikiej brzoskwini.

kup teraz

Odżywka Miracle Recharge Colour Mate

Odżywka do włosów w sprayu, do włosów farbowanych. Odżywiająca mgiełka do włosów farbowanych z ekstraktem z kory australijskiej dzikiej wiśni. Nadaje blask i kolor farbowanym włosom. Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach. Przeczesz, ale nie spłukuj!

kup teraz

Luscious Long

Produkty do włosów długich, zawierają ekstrakty z górskich roślin rosnących w odległych australijskich Blue Mountains.

Więcej

Kosmetyki Aussie Luscious Long

Szampon Luscious Long

Szampon do włosów długich. Formuła z ekstraktem z roślin rosnących w górach Blue Mountains w Australii, pomaga zmienić Twoje długie włosy w miękką, lśniącą niczym lustro, kołyszącą się, piękną taflę. Totalny odlot!

kup teraz

Odżywka Luscious Long

Odżywka do włosów długich. Z ekstraktem z roślin rosnących w górach Blue Mountain w Australii. Jeśli Twoje długie włosy tęsknią za wspaniałym odżywieniem, ta odżywka została stworzona specjalnie dla Ciebie. Nasza formuła z ekstraktem z roślin rosnących w górach Blue Mountain w Australii pomaga zmienić Twoje długie włosy w miękką , lśniąca niczym lustro, kołysząca się, piękna taflę. Totalny odlot! Jedwabista Gładkość.

kup teraz

Odżywka 3 Minute Miracle Luscious Long

Odżywka do włosów długich. Głębokie odżywienie. Odżywka do włosów długich, wymagających dopieszczenia. Z ekstraktem z australijskiego eukaliptusa i olejkiem z awokado. Odważ się, stań się wybawcą dla swych włosów. Formuła z ekstraktem z australijskiego eukaliptusa i olejkiem z awokado pomaga dogłębnie nawilżyć, zregenerować i odżywiać Twoje długie włosy. Miłosny eliksir dla Twoich włosów.

kup teraz

Odżywka Miracle Recharge Luscious Long

Odżywka do włosów w sprayu do włosów długich. Odżywiająca mgiełka do długich włosów z ekstraktem z australijskiego jaśminu, która odżywia długie włosy na dłużej. Rozwiązuje włosy i problemy. Rozprowadź równomiernie na suchych lub mokrych włosach. Przeczesz, ale nie spłukuj!

kup teraz

Mega Instant

Linia kosmetyków do codziennego stosowania, zawiera ekstrakty z tajemniczej australijskiej rośliny Anigozanthos flavidus

Więcej

Kosmetyki Aussie Mega Instant

Szampon Aussie Mega

Szampon do codziennego stosowania. Formuła na bazie ekstraktu z kwiatów Anigozanthos Flavidus – australijskiej rośliny zwanej „łapą kangura”, spłukuje się szybko, łatwo i do końca, pozostawiając włosy pełne życia i blasku.

kup teraz

Odżywka Aussie Mega Instant

Odżywka do codziennego stosowania. Z ekstraktem z australijskiej rośliny Anigozanthos Flavidus. Z aloesem. Odżywki lepiej działają jeśli często się je zmienia. Fakt: Tylko jeżeli obciążają włosy. Specjalna formuła z ekstraktem z australijskiej rośliny Anigozanthos Flavidus może być stosowana każdego dnia. Odżywia bez obciążania włosów.

kup teraz

Odżywka Miracle Hair Insurance

Odżywka do włosów w sprayu, do włosów słabych i zmęczonych. Odżywcza mgiełka – ratunek dla słabych i zmęczonych włosów. Dzięki australijskiemu olejkowi jojoba wyplącze Twoje włosy z codziennych problemów i da im energię.

kup teraz

Frizz Miracle

Nasza specjalna formuła wzbogacona ekstraktem z liści australijskiego eukaliptusa gałkowego wygładza niesforne kosmyki i zapobiega puszeniu się włosów..

Więcej

Kosmetyki Aussie Frizz Miracle

Szampon Miracle Frizz

Nasza specjalna formuła wzbogacona ekstraktem z liści australijskiego eukaliptusa gałkowego wygładza niesforne kosmyki i zapobiega puszeniu się włosow.

kup teraz

Odżywka Frizz Miracle

Odżywka do napuszonych, zbuntowanych włosów. Z ekstraktem z australijskich liści eukaliptusa. Przejmij kontrolę nad napuszonymi włosami. Wygładza i kontroluje niesforne kosmyki.

kup teraz

Maska odżywiająca 3 Minute Miracle Frizz Remedy

3 minutowa maska odżywiająca do niesfornych, napuszonych włosów. Z aloesem i australijskim olejem jojoba. Nawilża i wygładza niesforne kosmyki, dla pięknych i lśniących włosów. Wygładza i kontroluje niesforne kosmyki.

kup teraz

Odżywka Miracle Recharge Frizz Remedy

Odżywka do włosów w sprayu. Odżywiająca mgiełka z australijskim olejem jojoba, która wygładza i kontroluje niesforne kosmyki. Ratunek dla słabych i zmęczonych włosów. Spryskaj suche lub mokre włosy równomiernie, a wszystko pójdzie gładko. Przeczesz, ale nie spłukuj!

kup teraz

Styling

Często chcemy, aby nasza fryzura przetrwała każdy z tych dni, gdy dobra zabawa jest ważniejsza niż pilnowanie ładu na głowie. Aussie doskonale rozumie tę potrzebę nieskrępowanej swobody.

Dlatego produkty z nowej linii do stylizacji idealnie utrwalają włosy, ale nie zmieniają ich w znienawidzony hełm. Magiczne roślinne składniki z dalekiej Australii nadadzą fryzurze lekkości i pozwolą włosom na naturalny ruch.

Więcej

Kosmetyki Aussie Styling

Spray Miracle Beach Waves

Spray do włosów. Spray z ekstraktem z krasnorostów morskich zapewnia matową, wielowarstwową, lekko zmierzwioną fryzurę. Włosy po nim wyglądają jak po powrocie z plaży i kąpieli w morzu.

kup teraz

Lakier Miracle Hairspray

Objętość + Utrwalenie, lakier do włosów. Lakier zapewnia elastyczne utrwalenie, unosi włosy i poprawia nastrój. Polecany dla fryzur bez objętości. Formuła stylizująca z ekstraktem z krasnorostów morskich nadaje włosom mnóstwo dodatkowej objętości i połysku. Stosowany do gęstych włosów, nadaje fryzurze lekkości i trwałości, bez pozlepianych kosmyków.

kup teraz

Pianka Objętość + Odżywienie

Pianka do włosów. Formuła stylizująca pianki z ekstraktem z krasnorostów morskich dba o właściwą objętość włosów od rana do wieczora, a przy tym zapewnia im odpowiednią pielęgnację.

kup teraz

Miracle Hairspray Shine + Hold

Lakier do włosów – połysk + utrwalenie.

kup teraz

Pianka Miracle Styling Mousse

Pianka do włosów, loki i połysk. Wyraźnie podkręcone loki + połysk.

kup teraz

Dry Shampoo

Nie zawsze mamy czas, możliwości czy ochotę na pielęgnację włosów, ale jednocześnie nie chcemy rezygnować ze wspaniałej fryzury! Wiedząc, że można bardziej kreatywnie wykorzystać czas przeznaczony na pielęgnację, Aussie wprowadza teraz innowacyjną linię suchych szamponów - Aussie Miracle Dry Shampoo. Dzięki nim włosy są zawsze świeże, lśniące i fantastycznie pachnące!

Więcej

Kosmetyki Aussie Dry Shampoo

Suchy Szampon Aussome Volume

Suchy szampon z ekstraktem z nasion jojoby to szybki ratunek, gdy włosy tracą formę między kolejnymi myciami. Zwiększa objętość fryzury i odświeża cienkie włosy.

kup teraz

Suchy Szampon Colour Mate

Suchy szampon do włosów farbowanych. Suchy szampon – Colour Mate. Do włosów farbowanych.

kup teraz
PLUS

Poznajmy się bliżej

Zobacz jak powstała marka Aussie

Zobacz
Kosmetyki dostępne w drogeriach sieci szukaj sklepu
Szybko i wygodnie, na wyciągnięcie ręki kup online
Testy i opinie konsumentek szczegóły