Bebeauty mleczko do demakijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Kosmetykowy "czilałd"

Notka

To już mój trzeci blog.
Zapraszam
Oceń ten wpis

Bebeauty mleczko do demakijażu

forgetmyname napisał(a) 2012-02-21 15:41

*Bebeauty wypuściło spod swych rąk dwie wersje nawilżających mleczek do demakijażu oczu a także twarzy.* Pierwszym z nich jest :
-*nawilżające mleczko do demakijażu z ekstraktem z lotosu i d-panthenolem.* Mające zapewnić skórze "Hydro Efect", czyli nawilżające a także oczyszczające wrażenie na skórze nim potraktowanej.Jest przebadane dermatologiczne i w założeniu producenta nie powinno uczulać.
Mleczko przeznaczone jest w swej intencji dla skóry normalnej i mieszanej.

*Drugim produktem jest Calm Effect* .
Producent pisze o nim tak :
“Wygładzające mleczko łagodzące delikatnie oczyszcza skórę suchą i wrażliwą z makijażu i zanieczyszczeń nie powodując wysuszenia. Dokładnie zmywa makijaż. Zawarty w preparacie ekstrakt z nagietka łagodzi podrażnienia i działa kojąco. Olej migdałowy i masło Shea działają odżywczo, łagodzą objawy suchości skóry. Mleczko zapewnia uczucie natychmiastowego ukojenia, skóra staje się gładka i czysta. Mleczko zostało przebadane dermatologicznie, jest produktem hypoalergicznym.”

W moje ręce wpadło wymieniane jako pierwsze mleczko - Hydro Effect .
Skusiłam się na nie praktycznie w ciemno. Mleczko dostępne jest w sieci sklepów Biedronka, a jeśli jest z biedronki automatycznie ma się wrażenie, że będzie tanie. Takie właśnie było. Cena 4.50zł za 2ooml zachęcała niemiłosiernie.
Ale nasuwa się pytanie : A co z praktycznością i efektami ?
Produkt używam od dwóch dni. Nie jest idealny i też super nie nawilża .
W zasadzie spełnia swoje startowe założenie :
- ekstrakt z lotosu zapewnia skórze świeżość oraz czystość.
Producent pisze też o witaminie E, glicerynie oraz d- panthenolu.
Nie zauważyłam jeszcze ich działania.
Produkt nie wysusza, nie jest też zbyt tłusty.
Ważny jest też fakt iż produkt nie podrażnił mojej trudnej, jeśli chodzi o pielęgnację, skóry.
Delikatnie zmywa pozostałości makijażu z twarzy i oczu, niestety średnio radzi sobie z mascarą.
Bolesnym faktem jest również to, że należy dosyć sporo nałoży produktu na wacik i zarazem tutaj sprawa wydajności jest pogrzebana.
W momencie kiedy używamy produktu jednorazowo bardzo dużo, 200 mililitrowa pojemność znika w przeciągu dwóch miesięcy.
Jednak fakt ten łagodzi bardzo niska cena.

Plusy:
+ zapach
+cena
+ dostępność
+ delikatne oczyszczenie
+ nie jest tłuste
+ dwa warianty
Minusy
- pojemność
- wydajność
- nie radzi sobie z mascarą
Wyświetlenia 45383 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Używam również Hydro Effect i jak dla mnie zbyt tłuste, poza tym trochę trzeba popracować z tuszem.
    Ogólnie mogę się z Tobą zgodzić.
    Inspire napisał(a) 2012-02-21 19:12 Inspire jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.