Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost r - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Kosmetykowy "czilałd"

Notka

To już mój trzeci blog.
Zapraszam
Oceń ten wpis

Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost r

forgetmyname napisał(a) 2012-02-21 19:46

*Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)*

“Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.”

Cena ok 10zł/ 8ml

O maskarze czytałam wiele pochlebnych opinii.
W zasadzie produkt kupiłam ponieważ "zachciało mi się czegoś świeżego w swej kolekcji maskar".
Na szczęście mój wybryk okazał się strzałem w 10.
Mascara pięknie wydłuża rzęsy. W moim przypadku nie skleja ich nawet w najmniejszym stopniu.
O gródkach można zapomnieć. Produkt nie tworzy ich.
Idealne do torebki estetyczne opakowanie jeszcze bardziej usprawnia aplikację.
Czarny pigment idealnie koloryzuje rzęsy i nadaje im piękny oraz intensywny kolor.
Pojemność mascary jest standardowa. 8ml teoretycznie powinno starczyć na kilka miesięcy przy umiarkowanym korzystaniu z produktu.
Warta uwagi jest także delikatna sylikonowa szczoteczka. Aplikacja staje się dzięki niej bardzo precyzyjna. Naprawdę trudno tutaj o ubrudzenie nią czegokolwiek. Tusz nie wychodzi "bokami".
Jeśli chodzi o walory estetyczne u mnie mascara ta zgarnia porządną 10.

Niestety nie mogę wypowiedzieć się na temat efektów "stymulacji wzrostu rzęs".
Używam jej od paru dni, a to za mało by stwierdzić o prawdomówności w tej kwestii producenta.
Dlatego nie umieszczam tej recenzji bezpośrednio przy produkcie.

Dziś kupiłam kolejne przedmioty przyszłych recenzji.
-płatki kosmetyczne z aloa verą
- essence puder transparentny( o którym czytałam na wizażu, dzięki za pomoc w wyborze )
- Ingrid Mineral Silk&lift
- maseczka Alterra z aloesem.

Generalnie jestem fanem drogerii Rossmann.
Wszystkie produkty pochodzą stamtąd praktycznie.

Zapraszam do komentowania.

Miłego wieczoru Wszystkim
Wyświetlenia 30060 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.