Pielęgnacja mojej cery problematycznej - czyli cery m.in nastolatków . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > skrzydlatxd

Notka

Oceń ten wpis

Pielęgnacja mojej cery problematycznej - czyli cery m.in nastolatków .

skrzydlatxd napisał(a) 2012-07-03 12:32

Witajcie moi kochani !

Dziś jeszcze jedna notka z mojej strony . Chyba wpadłam w jakiś szał jeśli chodzi o pisanie notek / postów . Wybaczcie . ^^
Więc dziś przychodzę do Was z Pielęgnacją mojej twarzy - czyli cery z niedoskonałościami , tendencją do przetłuszczania ..

Więc zaczynamy kochani .

[ Moje problemy z cerą zaczęły się w wieku 12 lat , teraz mam 15 , więc w sumie spory czas temu . No cóż . Nauczyłam się kilku trików , któe pomogły mi się pozbyć w wielkim stopniu mojego trądziku . Dlatego chciałabym się nimi z Wami podzielić , gdyż wiem jak to jest wydawać dużo pieniędzy na kosmetyki typu Ziaja , Under 20 itp. któe nic nie działają , przynajmniej w moim przypadku tak było ]

Więc :

1.OCZYSZCZANIE :
Do oczyszczania używałam wszystkich pewnie możliwych kosmetyków , jednak mój trądzzik zaczął się pogłębiać mimo wszystko .. Zaczęły pojawiać się olbrzymie stany zapalne , które niemiłosiernie ,mnie bolały .Nic mi nie pomagało !
Któregoś dnia moja mama widząc jak bardzo przeszkadzają mi moje problemy skórne w codzienym życiu zaproponowała mi swoje metody leczenia trądziku . Ja upierałam się , że nic to nie da , że po co , przecież nei ma sensu , będę z tym żyć do końca życia !
Mówię Wam , masakra . , ale po gadaniu mamy wreszcie się zgodziłam ..

Do oczyszczania twarzy do dziś używam jedynego , niepowtarzalnego mydła , które uratowało moją skórę [ brzydziłam się tym mydłem .. nie powiem . ! Jak dowiedziałam się z czego jest roione myślałam , że umrę ! , ale jego działanie mnie zachwyciło ! ]
Codziennie rano i wieczorem myłam twarz tym oto mydłem :

2. MASECZKI :

Jestem wierna meseczkom drożdżowym i zawsze będę . Obecnie używam tej :
Można również robić sobie okłady z mleka , które również działa rewelacyjnie na skórę problematyczną . Wybiela i odświeża twarz .

3.MAZIDŁA , ZASYPKI I RÓŻNE TAKIE ..

[COLOR="Black"]Jeśli chodzi o maści to stosowałam ich wieeleeeeee . ! Począwszy od Benzacne skończywszy na maści z antybiotykiem ..
Jednak to co mi najbardziej pomogło to ZASYPKA ALANTAN :
Ten produkt ma w sobie antybiotyk i jest rewelacyjny ! Można ją kupić w aptece za ok. 9 zł .
Kolejna sprawa to maści :
TRIBIOTIC :

Kolejna maść z antybiotykiem . Dostępna w aptekach .

4. KREMY :
Jako kremów używam czasem dwóch ..

a) Krem Nivea Visage Young Control Shine :

b) Krem tonizujący ZIaja nuno :

THE END . !
Tak wygląda moja pielęgnacja twarzy . Słuchajcie moi drodzy , jak już wcześniej mówiłam stosowałam duuuuuużo specyfików , które nie dawały nic , a te produkty mimo tego , że może stwierdzicie , że są " nietypowe " jako pielęgnacja cery 15 latki to i tak ja wiem swoje i kocham te produkty za to , że uratowały moją cerę . !
Wyświetlenia 16236 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.