O mnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Elizaloss

Notka

Oceń ten wpis

O mnie

Elizaloss napisał(a) 2013-01-27 12:23
Updated 2013-01-27 at 12:24 by Elizaloss
Tagi o mnie

Witam! Chcialabym sie przedstawic. Nazywam sie Ola, mieszkam w Polsce (ale piszac ten post jestem na feriach w Niemczech, co tlumaczy brak polskich znakow w wyrazach). Mam 18 lat, w tym roku zdaje mature. Mam zamiar dostac sie na Politechnike Gdanska na wydzial Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, ale jeszcze nie wiem na jaki dokladnie kierunek.
Lubie czytac ksiazki, ale niestety ze wzgledu na zblizajacy sie egzamin dojrzalosci nie mam na to czasu. Wielka szkoda... Od czasu do czasu lubie poglowic sie nad roznymi zadaniami z matematyki i fizyki. Lubie tez grac w szachy, makao, rozwiazywac sudoku...
Uwielbiam muzyke. Slucham praktycznie wszystkiego, zamiast wszystko wymieniac, lepiej powiem czego nie slucham: polskich piosenek (z wyjatkami) i techno... Nie przemawia to do mnie... Kolekcjonuje plyty CD. Sa ta jedyne rzeczy, na ktore wydaje pieniadze lekka reka. Czasem fajnej bluzki nie kupie, bo 'szkoda mi na nia pieniedzy', ale plyte w tej samej cenie kupie bez mrugniecie okiem ;)
I ostatnia rzecz o mnie: mam obsesje na punkcie wlosow. I dbania o wyglad. Staram sie szukac naturalnych metod, kuracji itp. Nie przekonuja mnie rozne suplementy ani drogie kosmetyki. Czasami nadpada mnie ogromny 'stan lekowy' o swoje zdrowie i wyglad, mam tu na mysli takie odczucia jakbym na przyklad miala zaraz stracic wszystkie wlosy. Wiem, ze to moze brzmic glupio. Ale czasami na prawde moje wlosy wypadaja mi tak obficie, sa takie slabe, ze tylko czekam, kiedy rano obudze sie lysa. Wtedy najczesciej zaczynam poszukiwania porad w internecie lub wsrod znajomych, jakis sposobow ktore pomaga mi walczyc z problemem. Oczywiscie stanowczo wykreslam wspomniane wyzej suplementy i drogie 'skuteczne' kosmetyki. Poszukuje wtedy naturalnych metod, a takze witamin i skladnikow, jakich moze brakowac w mojej diecie. Nawiasem mowiac, od 4 lat jestem wegetarianka. Interesuje sie zdrowym odzywianiem, ale niestety, nie jestem w tym zbyt... jak to sie mowi... wytrwala. I niestety: jestem uzalezniona od czekolady...
Ach, zapomnialabym: uwielbiam zwierzaki, zwlaszcza mojego pieska: Anakina.
To chyba tyle o mnie. Nie lubie pisac takich notek, bo nigdy nie wiem co ma w nich byc, ale teraz sie rozpisalam :D
Pozdrawiam! :)
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 31236 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Witaj też jestem tutaj nowa świetna notka, właściwie mogę stwierdzić, że myślałam, że czytam o mnie. Powodzenia na maturach mnie też to czeka, niestety.
    ilmija napisał(a) 2013-01-30 11:24 ilmija jest offline
  2. Old Comment
    Cytat:
    Napisane przez ilmija
    Witaj też jestem tutaj nowa świetna notka, właściwie mogę stwierdzić, że myślałam, że czytam o mnie. Powodzenia na maturach mnie też to czeka, niestety.
    Heh, nie dziekuje Ja rowniez zycze powodzenia i dziekuje za przeczytanie
    Pozdrawiam!
    Elizaloss napisał(a) 2013-01-31 11:28 Elizaloss jest offline
  3. Old Comment
    Witaj, fajna notka, zauważyłam, ze mamy ze soba cos wspólnego, a mianowicie ksiażki, sudoku i również nie lubię słuchać techna. Życzę powodzenia na maturze Serdecznie pozdrawiam.
    Andzia _27 napisał(a) 2013-04-08 12:34 Andzia _27 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.