...Bo czasem i najlbliższe osoby są dla nas tak dalekie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > OnaJuzNieZyje

Notka

Oceń ten wpis

...Bo czasem i najlbliższe osoby są dla nas tak dalekie...

OnaJuzNieZyje napisał(a) 2009-01-23 19:26

Nie mam komu nie mam gdzie...Wyrzucę co mi siedzi w sercu tu...

Dziś- kolejny dzień. Dzień bez odrobiny szczęścia. Czy to normalne być z kimś w związku 2 lata i nie czuć się szczęśliwym? Kolejny dzień - kolejna kłótnia. Kolejne Łzy - ale Jego już one nie wzruszają ... Powodują tylko śmiech.A kiedyś to i on płakał ze mną, gdy płakałam...

Kiedyś było inaczej. Czułam, że jestem komuś potrzebna. Że on mnie naprawdę tak bardzo kocha. A dziś? Co czuję? Co mogę czuć? Smutek? Żal?-że wszystko jest tak jak jest... Znów na mnie krzyczał...znów mnie przeklął... znów odwrócił kota ogonem przy kłótni... Przepraszam-przy monologu , Bo ja słowem się nie odzywałam już i tylko słuchałam...Wolałam już nic nie mówić . Miałam dość na dziś...

On jest już inny...Przy nim nie mogę czuć się już jak prawdziwa dziewczyna. Nie mogę czuć się bezpieczną i kochaną...On ma w głowie tylko swoje durne zachowanie, dziecinne wręcz powiem z równie głupimi kumplami. Aż wstyd.

Czasem chciałabym żeby był dzień bez kłótni - taki normalny - spokojny. Żeby w nawet w szkole na przerwie potrafił do mnie podejść pocałować w czoło, lub po prostu objąć ramieniem i powiedzieć Kocham . Żeby przestał traktować mnie jak kumpla. Żeby udowodnił, że to ja jestem tą którą kocha.
Wytyka mi błędy. Swoich nie widzi. Wiem nie jestem idealna. Potrafię również ranić.

Coraz częściej myślę co będzie z nami...jak się to ułoży. Czy przetrwamy? On myśli że zawsze z nim będe, jak żle by nie było. Myli sie. Nie dochodzi do niego, że jak będzie jak jest, to ja nie wytrzymam. Mimo iż będzie mi tak cięzko, mimo iż kocham. Skończę to , dla dobra nas obu...
Bo człowiek musi być szczęśliwy...
Wyświetlenia 12478 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.