poosiemnastkowe wrażenia i nie tylko ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

poosiemnastkowe wrażenia i nie tylko ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-26 19:41

Impreza była bardzo udana, bardziej przypominała wesele niż osiemnastke
Wytańczyłam się z kolega z klasy chyba za wszystkie czasy Muzyka była wręcz idealna jak dla mnie- wszystkiego po trochu więc nawet sobie pośpiewałam Początkowo było drętwo, ale potem się rozkręciło, nie wiem o której w końcu wróciłam, ale chyba koło 3. Przypomniałam sobie o zmianie czasu dopiero dzisiaj po południu haha Musiałam sama wracać i niestety nic nie jechało więc 2 przystanki szłam na nogach w 10cm szpilkach..jeszcze jakiś natrętny gościu strasznie chciał mnie odprowadzić, ale się go pozbyłam na szczeście Byłam trochę pijana i kawałek przed domem zgubiłam buta haha i nie mogłam go założyć
No to chyba tyle wrażeń :P
Aa jeszcze pokaże wam paznokcie, które niestety nie wyszły mi tak jakbym chciała...
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Zdjęcie3646.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  30,4 KB

A teraz mniej przyjemna część wpisu..otóż zauważyłam dzisiaj na ramionach dziwne białe plamki..tak jakby przebarwienia..i zmartwiło mnie to bardzo bo nie wiem od czego to..jedną taką na nadgarstku zauważyłam już dawno, a teraz na prawym ramieniu jest ich 5 a na lewym 2 w tym jedna dosyć duża
Znowu czeka mnie wizyta u dermatologa ;/ oby dało się to jakoś zlikwidować i nie było to nic poważnego...może trochę panikuje, ale naprawdę nie wygląda to ładnie...
Wyświetlenia 26464 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.