Jak dobrze, że ten rok już się kończy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

Jak dobrze, że ten rok już się kończy :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-30 22:56

Naprawdę cieszę się, że ten rok już się kończy..Był dla mnie tak bardzo męczący...Popełniłam wiele błędów, dotarło do mnie jak pustymi osobami się otaczałam czego skutki mam do teraz...Zraniłam kogoś na kim cholernie mi zależało...Ale w końcu zaczęłam coś zmieniać w swoim życiu i to jest najważniejsze Bo jak wiadomo zazwyczaj najtrudniej jest zacząć. Chciałabym w ten Nowy Rok wejść jak najlepiej i móc pod jego koniec napisać tu, że był udany...Chciałabym żeby moja przeszłość przestała mi ciążyć, żebym mogła w końcu normalnie żyć, a nie wiecznie bać się ludzi, którzy mogą mi zaszkodzić....dobraa bo już smęce strasznie...to pewnie mój ostatni wpis w tym roku więc chciałabym wszystkim życzyć żeby ten 2015 rok był lepszy od poprzedniego, żeby spełniły się wasze wszystkie marzenia i wszystko układało się po waszej myśli
Wyświetlenia 151028 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Również życzę żeby nowy rok był lepszy od poprzedniego, spełnienia marzeń!
    lifja napisał(a) 2014-12-31 12:26 lifja jest offline
  2. Old Comment
    Również tego Tobie życzę ! Mam nadzieje, że za rok dodasz wpis w którym będziesz pisała jaka jesteś szczęśliwa i jaka szkoda ,że ten rok się już kończy :*
    MascarpOOne napisał(a) 2014-12-31 12:47 MascarpOOne jest offline
  3. Old Comment
    tez mam taka nadzieje, dziekuje bardzo dziewczyny
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-12-31 22:16 cherrycherryboomboom_17 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.