Jak to jest z tą zieloną kawą i czy warto się z nią odchudzać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Zdrowe odżywianie i kosmetyki według Karoliny

Notka

Ciekawe pomysły na dobre potrawy, opisy superfoods i recenzje kosmetyków
Oceń ten wpis

Jak to jest z tą zieloną kawą i czy warto się z nią odchudzać?

ladyinside napisał(a) 2015-11-04 18:39

Hej moje drogie. Od mojego pierwszego wpisu minęło już trochę czasu, więc postanowiłam znaleźć chwilę czasu i napisać wam coś ciekawego w tematyce zdrowego odżywiania

Ostatnio dużo czytałam w sieci o naturalnych metodach odchudzania i w moje ręce wpadła zielona kawa. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami po miesiącu stosowania.
Jej właściwości zawdzięcza wysokiej ilości kwasu chlorogenowego w niej zawartego. Jest to silny antyoksydant, który ogranicza wchłanianie cukrów w organizmie, dzięki czemu łatwiej spalany jest tłuszcz. Klasyczna kawa nie posiada takich samych właściwości ze względu na proces palenia który przechodzi.

Dosyć jednak skomplikowanych określeń... jak ją stosować?

Warianty mamy tak naprawdę dwa:

1) Zaparzać
2) Brać tabletki

Na początku spróbowałam zaparzać, bo tak wydawało mi się, że tak będzie naturalniej, nie spodziewałem się jednak takiego smaku, szczerze mówiąc to nie mogłam jej przełknąć Okazało się, że smak jest diametralnie inny!

Niestety nie wybadałam dobrze tematu, a szkoda bo w sieci jest dużo informacji na ten temat (na przykład tutaj), które wałkują ten temat.

W odpowiedzi na nietypowy smak, zamówiłam tabletki. Ich smak mi nie przeszkadza, popijam wodą dwa razy dziennie szybko i przyjemnie. Co do efektów, na razie waga stoi w miejscu ale wydaje
mi się, że czuje się lepiej i zauważyłam u siebie lepszą przemianę materii, nawet jeżeli nie schudnę od razu to i tak te kilkadziesiąt złotych warto zainwestować w ten zdrowy wspomagacz.
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 33162 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.