Innowacyjne metody projektowania uśmiechu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > weronikawroblewska

Notka

Oceń ten wpis

Innowacyjne metody projektowania uśmiechu

weronikawroblewska napisał(a) 2016-02-23 11:13

Stomatologia z roku na rok wchodzi na coraz wyższy poziom co można bez najmniejszych problemów zauważyć po rodzajach wielu innowacyjnych metod zabiegów, które są dla nas dostępne w wielu profesjonalnych centrach i gabinetach stomatologicznych. Większość podobnych metod z powodzeniem wykorzystuje komputer, który pomaga zaprojektować i precyzyjnie przewidzieć planowany efekt końcowy.

Jedną z takich metod jest projektowanie uśmiechu – Digital Smile Design. Koncepcje projektowania uśmiechu tą właśnie metodą rozwiną jeden z uznanych brazylijskich stomatologów. Korzystając z metody projektowania uśmiechu DSD stomatolog jest w stanie ułożyć indywidualny plan pozwalający nakreślić każdy pojedynczy etap. Dzięki tej metodzie można również ominąć szereg często bardzo bolesnych etapów leczenia.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w dziedzinie stomatologii pozwala na coraz bardziej zaawansowane zabiegi. Przekłada się to zarówno na imponujące efekty estetyczne, jak również na eliminację bolesnych procedur dentystycznych. Nowatorskim elementem jest także prototyp planowanego efektu końcowego. Wielu pacjentów obawia się tego czy na pewno będą zadowoleni z zabiegu, dzięki prototypom, mogą sprawdzić jak będą wyglądać po zabiegu co zmniejsza stres i wszelkie obawy związany z całym zabiegiem projektowania uśmiechu. Nowoczesna metoda Digital Smile Design jest już dostępna w polskich klinikach stomatologicznych i cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony pacjentów. Coraz więcej specjalistów otwiera się na tego rodzaju innowacyjne metody, doskonały przykład to [URL="http://www.sypien.pl/pl/dentysta-cieszyn/"]gabinet dentystyczny cieszyn[/URL], który posiada w swojej ofercie projektowanie uśmiechu zaawansowaną metodą DSD.
Wyświetlenia 18453 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

 

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.