Woski i świece, ktore ostatnio wpadły mi w ręce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Oceń ten wpis

Woski i świece, ktore ostatnio wpadły mi w ręce

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 14:37

Cześć i czołem!
Dzisiaj postanowiłam dać wam znać o zapachach, które ostatnio goszczą w moim domu. Tak mam bzika na punkcie świec i wosków zapachowych no ale cóż trzeba już z tym żyć
Na pierwszy ogień idą woski

Wosk Kringle wax melt to kompozycja zapachowa połączenia kokosu z ananasem. Pachnie jak popularny drink Pinakolada, ale bez alkoholu oczywiście. Według mnie to się bardzo sprawdzi jeśli chcemy dodać domowi odrobinę egzotyki i świeżości. Woski tej marki łatwiej przełamac, ponieważ są zapakowane w pudełku, które podzielone jest na przegródki.
koszt 13 zł

W tym połączeniu jestem zakochana bez reszty, cytryna i lawenda to dla mnie super kompozycja. Cytryna daje nutę świeżości, cytrusa, orzeźwienia a z kolei lawenda niesie za sobą spokój i delikatny zapach kwiatowy. Pisałam już wcześniej o tym wosku więc nie będę się dłużej rozwodzić
koszt 9 zł
Świece

Kringle Cherry Blossom to oczywiście zapach kwiatu wiśni. Chyba nie umiem wyobrazić sobie nic bardziej wiosennego od kwitnących drzew wiśni (które mam w ogrodzie) i kwitnącego Bzu. Świeca pięknie pachnie, powoli uwalnia swój aromat. Jednak jest jedno przykre spostrzeżenie… świeca nie wypala się do końca i niestety zostaje sporo wosku, kiedy knot już się wypalił. Jest o moja pierwsza świeca Kringle i szczerze mówiąc nie wiem czy jeszcze jakąś kupię…
koszt 17 zł

Świeca Wood Wick z nowej lini Reserve (korzennej, męskiej) już na pierwszy rzut oka prezentuje się wytwornie i luksusowo. Tak jak każda świeca marki Wood Wick, świeca posiada drewniany knot dzięki czemu podczas jej palenia, wydaje odgłosy palącego się drewna tak jak podczas palenia drewna w kominku. Jest to dodatkowy atut, jest to bardzo przyjemna i na pewno wzbudzi ciekawość waszych gości.
Świeca jest koloru bordowego, na jej kompozycje zapachową składają się:
głęboka i słodka mieszanka nut drzewnych, kwiatu tabaki i piżmo zrównoważona słodkimi cytrusami i jabłkiem.
Tutaj znajdziecie więcej zapachów z tej linii.
Koszt 96 zł
A oto charakterystyczny dźwięk palenia świecy
UWAGA!!!
Przypominam o wciąż trwającym konkursie na fanpagu bloga, w którym do zgarnięcia jest mała świeca Yankee Candle. Pomóżcie uzbierać 200 łapek w górę Zapraszajcie w komentarzach pod postem znajomych do zabawy, udostępniajcie, wysyłajcie link do dzieła!

https://www.facebook.com/smelllikeme/

Pozdrawiam
Wyświetlenia 37734 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.