Powiew luksusu w domowym salonie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > weronikawroblewska

Notka

Oceń ten wpis

Powiew luksusu w domowym salonie

weronikawroblewska napisał(a) 2016-04-20 14:21

Pokój gościnny to miejsce, do którego najbardziej się przywiązujemy, dlatego jego aranżacja przeważnie jest kwestią priorytetową przy każdym remoncie i zmianie wystroju. Od czego warto zacząć? Po pierwsze liczy się pomysł, należy wybrać jedną konkretną aranżację zamiast błądzić po różnych stylistykach co w efekcie końcowym okazuje się być jednym wielkim chaosem bez żadnej harmonii i motywu przewodniego.

Mamy do wyboru naprawdę wiele; styl rustykalny, klasyczny, nowoczesny, orientalny to zaledwie kilka z najbardziej popularnych w ostatnich latach aranżacji, które sprawdzą się w pokoju gościnnym. Moim zdaniem o wiele korzystniej jest się kierować własnymi gustami zamiast aktualnymi trendami. Taką drogą z pewnością nam się uda stworzyć pomieszczenie, które trafia przede wszystkim w nasze osobiste upodobania estetyczne.

Nową aranżację zawsze warto rozpocząć od ścian i już na tym etapie musimy podjąć decyzję związaną z tym czy wolimy położyć (ostatnio dość kosztowną) gładź tynkową, czy tez wybrać stylową tapetę. Osobiście polecam to drugie rozwiązanie. Do swojego salonu wybrałam [URL="http://tapetywsieci.pl/producenci/tapety-zambaiti-parati"]tapety zambaiti parati [/URL]ze stylowymi ornamentami.

Tapety zambaiti parati to doskonały wybór jeśli planujemy urządzić nasz pokój gościnny w nieco bardziej luksusowym stylu. Tapety zambaiti parati ewidentnie wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowo ekskluzywnym wykonaniem i niesłychanie ambitnymi projektami. Po tej jakże istotnej decyzji pozostaje dopasować pozostałe elementy, tak aby współgrały i tworzyły zgraną całość.
Wyświetlenia 19018 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

 

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.