Fenomen mebli z palet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > weronikawroblewska

Notka

Oceń ten wpis

Fenomen mebli z palet

weronikawroblewska napisał(a) 2016-08-25 12:27

Zastanawiasz się skąd fenomen mebli, które powstają z palet? Takie aranżacje wnętrz stają się coraz bardziej popularne w polskich domach. Zastosowanie takich mebli to idealne połączenie oryginalnego stylu z ekologią. To właśnie wtórne wykorzystanie palet jest przez wiele osób stosowane w celu zagospodarowania przestrzeni w nowoczesnych domach czy też biurach. Optymistyczne podejście do recyklingu i ekologicznego stylu życia staje się coraz bardziej popularne. To jak wiele przedmiotów można wykonać w tym stylu wciąż zaskakuje - informuje specjalista firmy Zumar ([URL="http://zumar-meble.pl/oferta"]projekty wnętrz Łódź[/URL])

[B]Nieograniczona kreatywność [/B]

Marzysz o takich oryginalnych meblach z palet? Realizacja tego marzenia jest bardzo łatwa i nie wymaga dużego nakładu finansowego. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest możliwość dowolnego komponowania mebli według własnego uznania i możliwości jakie daje nam nasza przestrzeń. Już dziś palety zamiast trafić na śmietnik mogą trafić do twego domu, gdzie odmalujesz je i dowolnie ustawisz tworząc praktyczne i stylowe meble.

[B]Ogromne możliwości[/B]

To jaki mebel stworzysz i jaki będzie miał kształt zależy tylko od Ciebie. Najczęściej tworzonym z palet meblem w domu jest stół czy też stolik. Dlaczego akurat stolik? Palety z uwagi na swoje kształty bardzo łatwo zagospodarować w celu stworzenia stolika. Tak łatwo stworzyć taki stół. Wystarczy wykonać kilka czynności:
[LIST][*]dokładnie wyczyszczenie palety i usunięcie wszelkich nierówności.[*]po wyczyszczeniu palety należy ją dokładnie zaimpregnować, by służyła nam jak najdłużej jako stolik. [*]przykręcenie kółek do palety - najlepszym rozwiązaniem są kółka z hamulcem.[*]wybór blatu dla naszego stolika z palet[/LIST]
Wyświetlenia 18765 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
« Buduje dom!     Główny
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

 

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.