Byłam w ciąży... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Oceń ten wpis

Byłam w ciąży...

Rybulka napisał(a) 2007-11-23 16:26

we śnie
Często zdarzają mi się takie sny. Zawsze są bardziej realistyczne, niż inne. Cieszyłam się tą ciążą. Głaskałam się po brzuchu i czułam, że jest coraz większy. Dumnie przeglądałam się w lustrze. Naprawdę czułam, że noszę w sobie nowe życie.

Nie wiem z czego biorą się te moje "ciążowe sny". Może z tego, że czasem dopada mnie strach, że nigdy nie będę mogła mieć własnych dzieci, że nigdy nie doświadczę tych uczuć, które towarzyszą kobiecie noszącej pod sercem dzieciątko. Nie wiem skąd te moje paranoje się biorą...
Wyświetlenia 336864 Komentarze 12 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 12

Komentarze

1. Old Comment
    mi też sie czasem takie śnią z tym ze + poród! tragiczny, długi, bolesny i w ogole z tysiącem komplikacji! i tez sa takie realne ze jak wstaje to az musze brzucha dotknąć nie wiem skad to
    Grabciaaa napisał(a) 2007-11-23 16:40 Grabciaaa jest offline
  2. Old Comment
    Uff, dobrze, że nie jestem sama Ja też w pierwszym momencie po przebudzeniu łapię się za brzuch
    Rybulka napisał(a) 2007-11-23 17:00 Rybulka jest offline
  3. Old Comment
    a ja slyszalam, ze jak kobiecie sie sni ze jest w ciazy, to rzeczywiscie jest albo w najblizszym czasie bedzie... ale czy to prawda
    bea-tka napisał(a) 2007-11-25 12:00 bea-tka jest offline
  4. Old Comment
    bea-tko, ja już musiałabym mieć kilkoro dzieci
    Rybulka napisał(a) 2007-11-25 12:58 Rybulka jest offline
  5. Old Comment
    Mnie też się śni ciąża... i to bardzo często, tylko że... ja te dzieci w snach zabijam
    Arethaf napisał(a) 2007-11-27 16:04 Arethaf jest offline
  6. Old Comment
    ponoc jak sni sie ciaze to znaczy ze kobieta bardzo pragnela by juz potomstwa i cos w tym musi bycja tez kiedys miewalam takie sny zwlaszcza przed zajsciem w druga ciąze,bardzo pragnelam miec juz drugie dziecko i dlugo nie moglam zajsc w ciąze ,teraz mam juz parke czuje sie spelnioną matką i ciąza mi sie nie sni
    marsjanka81 napisał(a) 2007-11-28 13:02 marsjanka81 jest offline
  7. Old Comment
    oj Rybulko, mowie jakie sa przessady kiedys slyszalam :P
    bea-tka napisał(a) 2007-11-28 15:06 bea-tka jest offline
  8. Old Comment
    marsjanko81, rzeczywiście, chyba coś w tym jest Gratuluję Ci spełnienia się jako matka. Też bym chciała kiedyś tak o sobie powiedzieć

arethaf, o Boże, to takie sny mnie nie nawiedzają...
    Rybulka napisał(a) 2007-11-29 17:43 Rybulka jest offline
  9. Old Comment
    Mnie też się takie zdarzają, myślę, że każdej. Mnie póki co do macierzyństwa nie ciągnie, ale w przyszłości chciałabym Pięknie napisałaś ten post.
    Gosiecka napisał(a) 2007-12-10 18:41 Gosiecka jest offline
  10. Old Comment
    Gosiu, wielkie dzięki po raz kolejny
    Rybulka napisał(a) 2007-12-14 22:02 Rybulka jest offline
  11. Old Comment
    Wydaje mi sie ze bardzo pragniesz dziecka i stad te sny... Ja mialam tak ze slubem
    Lovely_Girl napisał(a) 2008-01-11 19:46 Lovely_Girl jest offline
  12. Old Comment
    Lovely_Girl, masz rację, pragnę dziecka. Często się jednak strofuję, że najlepiej jak wszystko będzie po kolei.
    Rybulka napisał(a) 2008-01-12 15:25 Rybulka jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.