Kiedy przestanę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Oceń ten wpis

Kiedy przestanę...

Rybulka napisał(a) 2007-11-29 16:52

pisać pamiętnik?

Piszę już go 10 lat i tak się dzisiaj zastanawiałam, czy po ślubie (za rok, 8 miesięcy i 3 dni) będę pisała dalej... Tak się do tego przyzwyczaiłam, że nie będę mogła chyba przestać. Nawet nie chcę przestawać...

Głupie pytanie mi przyszło do głowy: czy mężatce, matce wypada pisać pamiętnik?
A co tam, jasne, że tak. Nie odbiore sobie tej przyjemności. Uwielbiam wracać do starych zeszytów i wspominać. Czytając, przypomina mi się wiele fajnych zdarzeń, magicznych chwil, śmiesznych sytuacji. Gdybym ich nie spisywała, większość z nich umknęłaby mi na zawsze.

Kiedyś to wszystko wydam, a potem jakiś szalony minister edukacji ustanowi moje pamiętniki lekturą szkolną i dzieci będą musiały czytać grube tomiska moich wypociń. Oj, zmieniłabym Sienkiewicza na miejscu dla najbardziej znienawidzonego pisarza, który nie potrafił pisać zwięźle swych powieści historycznych
Wyświetlenia 78020 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Rybulko kochana.
    Musisz pisać pamietniki po naszym slubie :-*
    Wiesz, że one są dla mnie źrodłem bezcennej wiedzy o Tobie.
    To właśnie dzieki nim wiem co robić żebyś była szcześliwa.
    Kocham Cie Twój TŻ :-*
    Misiaczek Rybulki napisał(a) 2007-12-01 13:23 Misiaczek Rybulki jest offline
  2. Old Comment
    Ja właśnie zaczęłam pisać pamiętnik, zobaczymy co mi wyjdzie, i czy na dłuższą metę przetrwa... Hmmm, przyznaję, fajnie później będzie wspominać I bardzo chętnie poczytałabym na polskim Twoje jakże niezwykłe tomiki, niż Sienkiewicza . Hmmm, już wiem, że będę często tu zaglądać. Pozdrawiam.
    Gosiecka napisał(a) 2007-12-10 17:38 Gosiecka jest offline
  3. Old Comment
    Gosiecka, serdeczne dzięki
    Rybulka napisał(a) 2007-12-14 20:55 Rybulka jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.