Zrobić coś szalonego... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Rybulka pisze :-)

Notka

Oceń ten wpis

Zrobić coś szalonego...

Rybulka napisał(a) 2007-12-14 21:12

chcę ze swoimi dwiema współlokatorkami .
Wczoraj, siedząc sobie w uroczej knajpce w Katowicach (hmm... byłyśmy zaskoczone, że takie miejsca można tam znaleźć), popijając zimną colę i patrząc przez okno na wielkie miasto pod osłoną nocy, stwierdziłyśmy, każda po kolei, że tęsknimy za morzem. Spontanicznie obiecałyśmy sobie, że w styczniu, tuż przed sesją pojedziemy je zobaczyć. Wyjedziemy we wtorek wieczorem, a wrócimy w czwartek rano.
Na razie uzgodniłyśmy datę 8 stycznia.

Nigdy nie zrobiłam podobnej rzeczy, dość przecież szalonej, ale teraz chcę to zrobić.
Chcę poznać to uczucie, kiedy wie się, że zrobiło się totalnie szaloną rzecz. Spędzimy tam jeden dzień, zobaczymy morze, posłuchamy jego szumu, popłaczemy się z radości, pozbieramy muszle i... koniecznie zrobimy zdjęcia, bo pewnie nikt by nam nie uwierzył.

CHCĘ TO ZROBIĆ
Chcę przeżyć to właśnie z tymi moimi współlokatorkami- krejzolkami
Wyświetlenia 74847 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
« Kiedy przestanę...     Główny     Jestem... »
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    hihih może dołączycie do klubu morsów? ;> na wszelki wypadek pamiętajcie o stroju kąpielowym, podobno w styczniu pływa się wyśmienicie :P
    Grabciaaa napisał(a) 2007-12-15 14:12 Grabciaaa jest offline
  2. Old Comment
    Sęk w tym, że ja nie umiem pływać i jeszcze do tego straszny ze mnie zmarzluch. No, ale muszę ten pomysł podrzucić moim współlokatorkom
    Rybulka napisał(a) 2007-12-15 16:03 Rybulka jest offline
  3. Old Comment
    podoba mi się taki plan

Pozdrawiam po długiej nie obecności na wizazu
    gooha3 napisał(a) 2008-01-05 10:52 gooha3 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.