I keep thinking about you... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Break down the wall...

Notka

Oceń ten wpis

I keep thinking about you...

_Magda napisał(a) 2007-12-17 11:33
Updated 2007-12-17 at 17:37 by _Magda

W podpisie jednej z wizażanek przeczytałam następujące słowa:

"[B]I jeżeli całujemy się aż do bólu-jest to słodycz, [/B]
[B]a jeżeli dusimy się w krótkim, gwałtownym, wspólnie schwyconym oddechu- ta sekundowa śmierć jest piękna[/B]" J. Coratzar

Piękne...Dla mnie.
Ostatnio sama siebie zaskakiwałam,że nie brak mi miłości jako takiej,lecz fizycznej obecności faceta,seksu itd.Ale przychodza takie momenty,niespodziewanie,gdy jakieś zdjęcie,czyjeś słowa,jakiś widok...budzi we mnie tęsknote ze zdwojoną siłą.
I sama nie wiem co wtedy czuję.
Smutek?Lęk?
Chyba rezygnację.
Bo cóż mogę zrobić?Każdy ma jakieś życie przeznaczone-i nie dla wszystkich to jest/będzie miłość,rodzina...
Są ludzie samotni.Byli i zawsze będą.I niektórym przypadnie taka rola w teatrze jakim jest życie.Ktoś ją musi grać;).Aby inni mogli być obsadzeni w roli tych szczęśliwie zakochanych:).
Zauważyłam,że stało się to już dla mnie tak oczywiste,ze planuje życie uwzględniając tylko siebie.Podróże,prace...Przyjaciółki rozpierzchną się wsiąkając w swoje życie rodzinne,a nowe znajdę tam dokąd się udam:).I nawet ja nie wiem jeszcze gdzie to będzie:).

Ale coraz bardziej czuję,że buntownicza duszę mam nie bez powodów;).I nie po to bynajmniej by doprowadzać do szału moich rodziców;).Ona musi mi dać siłę by iść pod prąd.

[SIZE=1][COLOR=lightblue]Tytuł z Anouk "Keep thinking about you"[/COLOR][/SIZE]
Wyświetlenia 43526 Komentarze 2 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 2

Komentarze

1. Old Comment
    teraz tak mówisz zobaczymy co bedzie jak spotkasz "tego" faceta aj będe ci wtedy te notki wypominać
    Grabciaaa napisał(a) 2007-12-17 16:16 Grabciaaa jest offline
  2. Old Comment
    heh;)
    Grabciu,miło mi się zrobiło,ze ktoś tak wierzy,że spotkam "tego:cmok:.Ale tak jak napisałam wyżej-samotność nie jest niczym nowym na tym świecie...
    _Magda napisał(a) 2007-12-17 17:31 _Magda jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.