maska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > zizou

Notka

a dlaczego nie?
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

maska

zizou napisał(a) 2007-10-05 22:26

maska. albo raczej maski. moje maski, ktore zakladam. na codzien. i od swieta. na kazdy dzien inna. tylko w domu bywam soba. bywam - bo czasami i tu przywdziewam maske - by zylo sie lepiej [jak w spocie pewnej partii].

jestem w tym dobra. potrafie caly ranek ryczec, oczy miec jak krolik i te sprawy a zaraz potem wychodze na miasto z usmiechem numer dwajscia pienc. i nikt nie pozna, nikt nie bedzie wiedzial, ze jeszcze pol godzinyw czesniej toczylam wewnetrzna walke z sama soba. o to czy byc czy nie byc.

tak sie nauczylam. kiedys za bardzo ufalam ludziom, oni mnie ranili a ja cierpialam. zeby pokazac, ze mi to wisi i powiewa zakaldalam maske, udawalam, ze tumiwisizm to moja zyciowa filozofia. a tak naprawde bardzo sie wyszystkim
[i wszystkimi] przejmowalam. powaznie sie pochorowalam [chociaz w chorobe wpedzil mnie tez upor mojego ojca]i tak juz mi zostalo - te maski znaczy sie. tak mi sie zyje wygodniej. ze jestem kim innym. znaczy zawsze ta sama osoba - zlosliwa, cyniczna czasem bezwzgledna [ach ach] - ale zawsze soba. tylko w masce. w masce szczesliwej, mlodej trzpiotki. nie ufam juz tak bardzo. a jak zaufam to jest swieto - mam bliska osobe, ktora kiedy zawiedzie umiera dla mnie na zawsze [i kolo sie zamyka - tumiwisizm].

jutro rano wloze maske - zrobie se makijaz, do oczu wpuszcze pare kropel cuda, ktore likwiduje zaczerwienienie, super sie ubiore i pojde zdobywac swiat. a moja przeplakana noc bedze moja i tylko moja tajemnica.

by zylo sie lepiej. i mnie i jemu i nam. ogolnie.
napisany w moje male niebo
Wyświetlenia 145070 Komentarze 3 Prześlij mailem ten wpis
« pstryk     Główny     herbatniki waniliowe »
Wszystkich komentarzy 3

Komentarze

1. Old Comment
    Każdy z nas żyje w teatrze życia codziennego
    Rybulka napisał(a) 2007-10-07 11:24 Rybulka jest offline
  2. Old Comment
    wiel ludzi ma podobnie. ja tez;/ ale nic sie na to nie poradzi trzeba zyc
    berethalia napisał(a) 2007-10-07 16:42 berethalia jest offline
  3. Old Comment
    hmmm...trochę ponure ,ale to życie tylko
    http://korezki.blogspot.de/
    korezki napisał(a) 2013-07-10 10:59 korezki jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.