Wizaz.pl - Najlepsze wpisy

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

....

karenina19 napisał(a) 2008-10-14 16:23

obiecywałam niebo
ale to nieprawda
bo ja cię w piekło powiodę
w czerwień - ból

nie będziemy obchodzić rajskich ogrodów
ani zaglądać przez szpary
jak kwitnie georginia i hiacynt
my - położymy się na ziemi
przed brama czarciego pałacu

zaszeleścimy anielsko
skrzydłami o pociemniałych zgłoskach
zaśpiewamy piosenkę
o ludzkiej prostej miłości

w promyku latarni
świecącej stamtąd
pocałujemy się
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 11476 Komentarze 0 karenina19 jest offline
Stary

Motto...

sparx napisał(a) 2008-10-19 16:58

Chcę żyć tak aby nikt przeze mnie nie płakał...
Rozeznanie
Wyświetlenia 107655 Komentarze 4 sparx jest offline
Stary

Szukam butów nike Nike Air Force 1 6IN Wmns w skle

SmilingSun napisał(a) 2008-10-24 16:16

No to szukam takich bucikow Nike Air Force 1 6IN Wmns co kolwiek wiecie dajcie znac;D zloto czarnych najlepiej ale perlowo blekitne tez wchodza w gre;] to stary model wiec licze na to ze bedzie nie drogiXD

http://img355.imageshack.us/my.php?image=70d51hl6.jpg
tu jest link;D ale nie wiem czy sie otwiera blagam o pomoc;D
Przyczajenie
Wyświetlenia 7707 Komentarze 0 SmilingSun jest offline
Stary

I znowu smutek...

malkolmX napisał(a) 2008-10-25 22:01

Tak wiele marzeń, tak wiele pragnień a jak daleko do nich...
:(
BAN stały
Wyświetlenia 17289 Komentarze 0 malkolmX jest offline
Stary

Zarób przez internet!! Warto

micuszyn napisał(a) 2008-10-30 17:00
Updated 2008-10-30 at 17:01 by micuszyn

Poniższy link zawiera stronę na której można zarobić ok 30$ tygodniowo wystarczy napisac jakiś komentarz po angielsku i dostajemy 4$(tylko nie za krotki bo później mogą nie wypłacić kasy min.3 zdania) uzbierana kasę można przelać na pay pal trzeba mieć min.75$ ja raz już przelewałem kasę tylko ze za przelew płacimy 25$ ale i tak warto!!
http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=micuszyn
Przyczajenie
Wyświetlenia 46998 Komentarze 1 micuszyn jest offline
Stary

wpis nr 1 ^.^

12 Stonka napisał(a) 2008-11-02 17:42 (Moje rozterki, uczucia, myśli, marzenia...)

Mój pierwszy wpis na blogu. :P Zaraz zabieram się do nauki.. Nie chce mi się okrrrrropnie. Mój Skarb jest chory. Ponad 39 stopni gorączki... BIidulek. Szkoda, że nie mogę być teraz przy Nim, robić herbatki itd.. Jest 150 km stąd.. Mam nadzieję, że kiedyś będzie bliżej. Uda Nam się! I kropka. ^^
Chciałam się z Wami podzielić przepięknym opowiadankiem, które znalazłam wczoraj, oto ono.

KU MEJ PAMIĘCI

Przyjdzie taki dzień, kiedy moje ciało
...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 73350 Komentarze 4 12 Stonka jest offline
Stary

Pyśka odkrywca

pysiamn napisał(a) 2008-11-13 14:04

Dziś odkryłam, że mozna mieć swego bloga na wizażu Szybka jestem
Ehhhhhh człowiek całe życie sie uczy
Zakorzenienie
Wyświetlenia 26868 Komentarze 1 pysiamn jest offline
Stary

Czsem jest mi cholernie ciężko

katstrofa napisał(a) 2008-12-17 20:10

Nikóre wspienienia bolą choć mają związek z wydarzeniami które miały miejsce kilka , kilkanaście miesięcy temu wciąż je rozpamiętujemy choć powinniśmy dawno zapomnieć i nauczyć się żyć z przeszłością . Chyba każdy ma tak że żałuje czegos , ale nie może w żaden sposób napraewić błędu ...
Przyczajenie
Wyświetlenia 47619 Komentarze 1 katstrofa jest offline
Stary

Niezwykłe wesele- ATRAKCJE

agu999 napisał(a) 2009-01-05 22:12

Witajcie wizażanki.
W tym roku powoli zbieram się do organizowania mojego najważniejszego dnia w życiu... Póki co zbieram informacje na temat sal i kapel, ale z tym poleci mam nadzieję gładko. Mam takie pytanko, co widziałyście niezwykłego na ślubie, weselu u znajomych czy waszym własnym co było NIEZWYKŁE??? Wyjątkowe gadżety, zwyczaje, atrakcje, coś nowego i niebanalnego!!!! Pomóżcie, bo jedzonko, fajna kapela , piękna suknia to jedno... ja chciałabym aby moi goście opowiadali...
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 44754 Komentarze 2 agu999 jest offline
Stary

Wybielanie zębów

Legalna napisał(a) 2009-01-20 17:59

Ja mam zółte zęby przez antybiotyki. Tak mi sie w kazdym razie wydaje. Mam je lekko zółte ale nie w tym problem bo gdyby one chociaż były jednakowego koloru ;(. Jedynki mam takie ze przy dziasłach są jakies biało zólte ale niżej na obu jedynkach mam szarawe paski ;(. nie mam pojęcia od czego to jest. Lubie sie smiac ale wstydze sie przez zęby. Nie stać mie na zabieg u dentysty. Prosze o pomocccc. Jestem zrospaczona. Chce kupic białą perłę ale czy mi pomoże ? Mam 15 lat
Przyczajenie
Wyświetlenia 28412 Komentarze 1 Legalna jest offline
Stary

Obgadujące mnie koleżanki.

ViP916 napisał(a) 2009-01-25 17:51
Updated 2009-01-26 at 13:27 by ViP916

Dlaczego koleżanki z klasy mnie obgadują.?
Jestem normalna nic im nie robie,a one mnie obgadują?
Ja mówie im żeby mnie przestały,to one się tylko na mnie wydrą.Poszłam do wychowawczyni to ona powiedziała mi
,,Że to nie problem".Jest naj bardziej wredna to wszyskimi manipuluje,a tamte dziewczyny ją słuchją .A nie chcę zmieniać klasy bo boję się że tamte dzieci mnie nie zakcęptują.

Prosze o pomoc,może wy mi pomożecie???
Bo to co ja im...
Przyczajenie
Wyświetlenia 9721 Komentarze 0 ViP916 jest offline
Stary

Witam!!

inniemamocna napisał(a) 2009-01-26 14:26

Hmmm... no cóż... Cieszę się, że trafiłam na taki portal jak wizaż.pl. Dzięki niemu mam nowe hobby oraz poznałam wielu fantastycznych ludzi. Wszyscy są tu życzliwi, pomagają, tłumaczą... Ehhh... i jak tu ich nie kochać??

To może teraz coś o sobie. Uczęszczam jeszcze do gimnazjum. Nie mam rodzeństwa mam za to psa i kota
Moim hobby są języki obce - angielski i niemiecki.
Uwielbiam też paznokcie. Ostatnio stałam się kartkomaniaczką. Chociaż umiejętności i materiały...
Raczkowanie
Wyświetlenia 4972 Komentarze 0 inniemamocna jest offline
Stary
Ocena: 2 głosów, 5,00 średnia.

Ćwiczonka

denima123 napisał(a) 2009-03-23 09:53

No to zaczynamy !!! Od dziś będę regularnie ćwiczyła, nigdy nie zrobiłąm niczego od początku do końca mam nadzieję że mi się to wkońcu uda najpierw dla rozluźnienia mięśni pokręce sobie z 30 min hulahopem będę wszystko starannie zapisywać nietsety rowerek pożyczylam kolezance ale w przyszlym tygodniu mi go odda to do ćwiczeń na brzuch talie i pośladki będę mogła dołożyć jescze nogi Oby to bylo tak proste do zrealizowania jak sie pisze
Raczkowanie
napisany w Tajemniczy
Wyświetlenia 296445 Komentarze 12 denima123 jest offline
Stary

Wielki come back ;-)

Rybulka napisał(a) 2009-04-27 19:48 (Rybulka pisze :-))

Tyle się w moim zyciu dzieje...
Same dobre rzeczy Nosiłam w sobie strach, że skoro jest tak pieknie, wszystko może runąć w najmniej spodziewanym momencie... Myślałam, że ten moment nadszedł... Bałam się, że mam nowotwór... Najgorsze mysli przychodziły do głowy... Myślałam: "Teraz kiedy za trzy miesiące ślubuje, gdy urządzam z TŻem nasz wspólny dom, gdy kończe studia, gdy mam wymarzona pracę?!". Na szczęście, los okazał się łaskawszy. Strach myśleć, co by było, gdybym dalej...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 117757 Komentarze 3 Rybulka jest offline
Stary

Zdejmowanie koloru z czarnych włosów- pomocy!

hotdreams napisał(a) 2009-07-18 10:47

Hejka... mam poważny kłopot! od ponad roku farbuje włosy na czarno... Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/jasny brąz
Teraz chcę zmyć ten kolor, i zafarbować włosy na brąz (http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura236163.html ) Mam w niektórych miejscach poprzypalane włosy i boję się ze w nich dekoloryzacja da dziwny kolor! PYTANIA:
1. Czym zmyć kolor czarny całkowicie?
2. Czy rozjaśnianie sprawi że włosy będą mieć na stałe uzyskany kolor bez odrostów?

3. Polećcie...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 92901 Komentarze 3 hotdreams jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.