Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Jak przygotować się do komunii?

dekostyr napisał(a) 2017-02-02 20:25

Przygotowania komunijne można rozpatrywać na kilka aspektów. Dla naszego dziecka przygotowania komunijne kojarzą się z nauką i zdawaniem różnych modlitw, z wieloma próbami, żeby każdy wiedział jak i gdzie ma się ustawić podczas uroczystości, kiedy usiąść, kiedy wstać czy chociażby jak zaśpiewać dobrze pieśń komunijną.

Przygotowania rodziców wyglądają nieco odmiennie od tego jak to się ma w przypadku dzieci. Rodzice muszą zadbać o wystrój domów czy sal w których organizują komunie,...
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 49338 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Kolorowanka dla dorosłych na iPhone i iPad

droopy napisał(a) 2017-02-02 14:05 (Moje aplikacje dla dzieci na iOS i Android)

Kochane, dzisiaj tylko krótki news, właśnie dodałem do Appstore naszą kolorowankę dla dorosłych #HoliColoring. Zatem już nie tylko posiadacze telefonów z systemem Android mogą się oddać przyjemności z kolorowania pięknych obrazków.
Mam nadzieję, że spodoba się Wam nasz Kolorowanka dla dorosłych, to co zrobiliśmy i przyjmiecie nas ciepło. Wszelkie komentarze i uwagi wysłucham z dużą atencją. Chcemy aby nasza kolorowanka była dla użytkowników wizażu najlepszą polską kolorowanką dostępną zawsze...
Przyczajenie
napisany w Apple iOS
Wyświetlenia 54994 Komentarze 0 droopy jest offline
Stary

Drzewka doniczkowe - piękne dekoracje we wnętrzu.

pomiaryhalasu napisał(a) 2017-02-01 13:05
Updated 2017-02-09 at 13:25 by pomiaryhalasu

Rośliny doniczkowe sprawiają, że nasze wnętrze staje się przytulne i w zależności od doboru gatunków roślin nabiera różnorodnego charakteru. Dla miłośników lata i Włoch idealne są rośliny śródziemnomorskie. Ich uprawa jest możliwa zarówno w domu, ogrodzie zimowym jak i latem na wewnątrz. Do ciekawych gatunków, które doskonale rosną w doniczkach należą: drzewko cytrynowe, drzewko kaki, granatowiec, drzewko truskawkowe, oliwka europejska czy wawrzyn. Potrzebują one słonecznego miejsca i odpowiednio...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 34612 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Grzybice u dzieci - I

agatka0202 napisał(a) 2017-01-31 21:18 (Zdrowie)

To będzie dłuższy cykl ponieważ tak się ostatnio składa, że większość potrzebujących pomocy, to matki z niemowlakami, przedszkolakami i starszymi dziećmi.
Problem ogromny, denerwujący z powodu kompletnej nieświadomości..ech. Szkoda, że grzybica kobiet jest tak bardzo bagatelizowana. Konsekwencją jest cierpienie i rozliczne choroby nowo narodzonych, stąd pełne kliniki i wciąż mało i mało miejsc.
Kobiety! Ogarnicjcie się!
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....-dzieci-i.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  0c51a9e7df83f9abdd83e8200c767486.jpg
Wyświetleń: 77
Rozmiar:  24,6 KB  
lunarna
Wyświetlenia 62822 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Mat wciąż na topie i to w dobrej cenie!

smelllikeme napisał(a) 2017-01-30 20:32 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Zapraszam na blog głównym gdzie przedstawię najlepsze według mnie matowe produkty do ust.

3

2

1

Zapraszam!

http://smelllikeme.pl/wizaz/k-lips-i-dlugotrwaly-mat/
smelllikeme
Wyświetlenia 26683 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Kosmetyki na bazie miodu

myfav napisał(a) 2017-01-30 12:20

Cześć,
Dziś wpis o.. miodzie .
Uwielbiam go jeść ale też jest świetnym składnikiem rożnych kosmetyków. Ja czasami robię sobie peeling z cukru i miodu i nakładam na usta, na drugi dzień są gładkie.
Miód ma też właściwości nawilżające, warto zakupić balsamy, masło do ciała na bazie miodu.
Ogromny wybór kosmetyków na bazie miodu możesz znalezc tu https://millaflux.pl/pl/c/KOSMETYKI-MIODOWE/82/2
Przyczajenie
Wyświetlenia 24441 Komentarze 0 myfav jest offline
Stary

Przepis Krystiana

agatka0202 napisał(a) 2017-01-28 20:33 (Zdrowie)

....... a dokładnie Krystiana i jego dziewczyny
Ponieważ sprawdziłam, zaakceptowałam, umieszczam na stronie do wypróbowania.
Kim jest Krystiam? Jeden z pacjentów z długim stażem wyzdrowienia. Student AWF , pozytywnie zarażony zdrowym życiem
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....krystiana.html
lunarna
Wyświetlenia 57840 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

5 rzeczy o które musisz zadbać zakładając własną działalność gospodarczą

Leijla napisał(a) 2017-01-27 12:52

Przeczytaj ten tekst i dowiedz się co zrobić aby skutecznie docierać ze swoimi usługami do klientów.

1. Już na etapie przygotowywania się do zarejestrowania swojej firmy powinieneś mieć wybraną nazwę. Podczas wybierania nazwy zastanów się, czy kojarzy się ona z twoją branżą lub usługami, które oferujesz. Obowiązkowo sprawdź, czy jest wolna domena internetowa i od razu ją zarejestruj.

2. Skontaktuj się z firmą reklamową i zleć wykonanie logo które będzie twoim ”identyfikatorem...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16322 Komentarze 0 Leijla jest offline
Stary

Zao szminka – recenzja

smelllikeme napisał(a) 2017-01-27 09:11 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dużo się dzieje w świecie wizażu, już nie mogę się doczekać kolejnego The MakeUp Day Poland i targi kosmetyczne oraz konferencja Meet Beauty. Takie wydarzenie dla nas, blogerów są ogromną dawką pozytywnej energii a przy okazji możemy się także wiele nauczyć. Podczas takich właśnie spotkań, tworzą się przyjaźnie a my jako wizażyści mamy możliwość być...
smelllikeme
Wyświetlenia 23939 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Przyszła mamo - ubieraj się modnie i wygodnie

Mals napisał(a) 2017-01-27 08:02

[B]Ciąża to długo wyczekiwany, szczęśliwy moment w życiu każdej kobiety. Pewne jego aspekty spędzają jednak przyszłym mamom sen z powiek. Nie jest bowiem łatwo wyglądać modnie i czuć się komfortowo, kiedy rozmiar naszej garderoby rośnie wraz z powiększającym się brzuszkiem.[/B]

[B]Czas na zmiany[/B]
Większość kobiet na wieść o tym, że spodziewa się dziecka często ogarnia zakupowy szał. Rozpoczynając staranne kompletowanie wyprawki dla niemowlaka, przyszłe mamy niestety często...
BAN stały
Wyświetlenia 38158 Komentarze 0 Mals jest offline
Stary

Domowe spa ;)

myfav napisał(a) 2017-01-26 12:20

Witam,
Jeśli, ktoś interesuję się naturalnymi sposobami upiększania się zapraszam na wpis, może niektórych sposobów jeszcze nie znacie

1. Maseczka na trądzik.
Jako nastolatka, miałam uciążliwy problem z trądzikiem.
Fakt, że przy nasilonym trądziku należy udać się do dermatologa po silniejsze środki, ale przy łagodnym trądziku na pewno ta maseczka przyspieszy radość z pięknej twarzy.
Należy tylko wymieszać drożdże z niewielką ilością ciepłej wody...
Przyczajenie
Wyświetlenia 13934 Komentarze 0 myfav jest offline
Stary

The body shop peeling z orzechem brazylijskim – recenzja

smelllikeme napisał(a) 2017-01-20 23:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Moje odkrycie zeszłego roku!

Dziewczyny musicie wypróbować go koniecznie

Zapraszam na recenzję na blogu głównym, jeśli wam się podoba to zostawcie lajka

http://smelllikeme.pl/spa/the-body-s...skim-recenzja/

smelllikeme
Wyświetlenia 24681 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Jestem mamą:)

magdzia81 napisał(a) 2017-01-18 08:06

Długo nie pisałam bo dużo się działo, najpierw święta, czyli miłe chwile spędzone z najbliższymi, przepyszne potrawy i śpiewanie kolęd. Przed świętami byliśmy u lekarza, który nastawił nas bardzo optymistycznie tzn ze powinniśmy dotrwać do końca ciąży. Niestety na wizycie okazało się że moje ciśnienie trochę wariuje i dostałam kolejne leki. Po świętach dopakowaliśmy torbę do szpitala i kończyliśmy przygotowywać wyprawkę. Wszystko układało się cudownie, odliczałam dni do końca roku i snułem plany...
Rozeznanie
Wyświetlenia 43472 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Kobiety.

agatka0202 napisał(a) 2017-01-17 15:24 (Zdrowie)

Temat najbardziej dokuczliwy, znają go wszystkie Panie...te wieczne wizyty u ginekologa bo:swędzi, cieknie, szczypie, boli. Trzymają się wszelkich zaleceń, robią badania cytologiczne i wszystkie jakie są zalecone, a jednak.
Największym problemem nawrotu grzybic narządu jest ich ciągły nawrót...i "ja tylko po receptę". Codzienność
Ile chemii w postaci czopków wtłaczamy w siebie wiedza tylko farmakolodzy i my.
Jaki skutek? Żaden.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....la-kobiet.html[]...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  30a4179124fadd0f94c10e15ef1093c1.jpg
Wyświetleń: 103
Rozmiar:  65,0 KB  
lunarna
Wyświetlenia 62786 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Prostata

agatka0202 napisał(a) 2017-01-17 01:19 (Zdrowie)
Updated 2017-01-17 at 15:26 by agatka0202 (Prostata)
Tagi prostata

Czynnikiem, który infekuje gruczoł prostaty jest drożdżak candida albicans.
Panowie bardzo często lekceważą drobne objawy chorobowe ponieważ panuje powszechne przekonanie, że to kobiety mają problemy ginekologiczne, że badanie jest niemiłe, że samo "coś tam" przejdzie.
Tak nie jest!
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot..../prostata.html
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  99a79cf5c71fa1b1420d69bdeb8cfccc.jpg
Wyświetleń: 98
Rozmiar:  79,2 KB  
lunarna
Wyświetlenia 52918 Komentarze 0 agatka0202 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.