Wizaz.pl - Home Spa

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Home Spa Tutaj znajdziecie zabiegi urodowe i kosmetyki, które dają efekty podobne do efektów uzyskiwanych przez pobyty w klinikach urody, Spa & Wellnes.
Stary

Kosmetyki unisex dla Ciebie i dla niego oraz dodatkowy bonus!

smelllikeme napisał(a) 2017-11-17 22:26 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Kochani wracam do was z dużą energią i świetnymi poradami. Zapraszam na bloga głównego, gdzie dziś dzielę się z wami moją podstawową bazą kosmetyków i płynącymi z tego powodu korzyściami!

http://smelllikeme.pl/twarz/kosmetyk...odatkowy-bonus

smelllikeme
Wyświetlenia 8551 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Body Boom i moje rozczarowanie…

smelllikeme napisał(a) 2017-01-07 15:56 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Nowy wpis na blogu głównym!

Zapraszam, tym razem o peelingach Body Boom

http://smelllikeme.pl/spa/body-boom-...rozczarowanie/

smelllikeme
napisany w Home Spa, Osobisty
Wyświetlenia 45803 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Coś na końcówki włosów… i wiążące się z tym moje zaskoczenie!

smelllikeme napisał(a) 2016-08-15 23:41 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie kochane!

w związku z tym, że są wakacje i sezon urlopowy, często bywa tak, że czegoś się zapomni zabrać podczas pakowania. Miałam dokładnie to samo, chociaż przytrafia mi się to bardzo, bardzo rzadko słowo daję!

Podczas podróży służbowej, przypomniałam sobie, że nie zabrałam
...
smelllikeme
Wyświetlenia 21622 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Peeling enzymatyczny kontra peeling mechaniczny

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 12:43 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Powiedzmy sobie szczerze, to jak myjemy naszą twarz jest podstawą pielęgnacji. Jeśli robimy to źle lub nie robimy wcale, nasze pory się zatykają a ze skóry nie usuwane są toksyny, na które narażamy ją każdego dnia. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o skórę problematyczną, wtedy twarz myć najlepiej kilka razy dziennie stopniowo przechodząc do momentu, kiedy wystarczy umyć ją raz. Skóra problematyczna charakteryzuje się pojawianiem wągrów, zaskórników niekiedy nawet tak zwanych...
smelllikeme
Wyświetlenia 42795 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Rozdanie kosmetyczne! :)

smelllikeme napisał(a) 2016-05-21 23:49 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Późna godzina ale bądźcie czujne! mam dla was rozdanie. Do wygrania trzy zestawy!
ZESTAW 1. Puder w kompakcie Virtual...
smelllikeme
Wyświetlenia 41129 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Krem Zao Ideal - recenzja

smelllikeme napisał(a) 2016-05-11 13:52 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witaj!

oh jak miło znów Cię tu widzieć

Dzisiaj biorę po lupę krem marki Zao, zakupiony podczas targów kosmetycznych w Warszawie.
Marka Zao jest producentem kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Na instagramie na moim profilu, możecie zobaczyć mój makijaż wykonany zielonym eyelinerem właśnie tej firmy. Jest to marka dość charakterystyczna dzięki opakowaniu...
smelllikeme
Wyświetlenia 46362 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Relacja z The MAKEUP Day 2016

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 13:41 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Pisałam już wcześniej, czym jest to wydarzenie i na czym ono polega. Zebrałam tak wiele informacji, że uwierzcie mi na jednym wpisie się nie skończy

Do Warszawy dostałam się pociągiem „Żeromskim”, podróż trwała około dwie godziny. Zatrzymałam się w hotelu.
Na pierwszy rzut oka niby nic wielkiego, ale muszę wam jeszcze przedstawić kilka informacji.
Kiedy dostałam już zaproszenie na to wydarzenie,...
smelllikeme
Wyświetlenia 47148 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Must have w pielęgnacji włosów!

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 13:39 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie
Postanowiłam napisać dzisiaj wpis na temat pielęgnacji włosów. Nie jestem fryzjerką ani znawczynią i fanatyczką kuracji domowych, tak kochane nie tym razem. Jeśli chodzi o mieszaniny z jajkiem, octem czy Bóg wie jeszcze z czym… ah tak i jeszcze kuracja drożdżowa…
nie nie ja podziękuję i wam także radzę bo z niewiedzy można tylko sobie wyrządzić krzywdę.
Moje włosy z natury są cienkie, bardzo kręcone i koloru „mysiego blondu”. Farbuję je...
smelllikeme
Wyświetlenia 28808 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Woski i świece, ktore ostatnio wpadły mi w ręce

smelllikeme napisał(a) 2016-04-19 13:37 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Cześć i czołem!
Dzisiaj postanowiłam dać wam znać o zapachach, które ostatnio goszczą w moim domu. Tak mam bzika na punkcie świec i wosków zapachowych no ale cóż trzeba już z tym żyć
Na pierwszy ogień idą woski

Wosk Kringle wax melt...
smelllikeme
Wyświetlenia 37718 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.