15 dzień z OXY, waga leci na łeb, na szyję! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Mary Anna na OXY

Notka

Czyli o tym, jak dieta może wiele zmienić! Moim zdaniem ubywające kilogramy to tylko początek, dalej jest: nowa filozofia życia, rewolucja w szafie i wywindowane poczucie własnej wartości!
Oceń ten wpis

15 dzień z OXY, waga leci na łeb, na szyję!

Mary Anna napisał(a) 2013-08-05 08:51

Dzisiaj dzień 15 mojej wielkiej walki o nową Ja. Poniedziałek to chyba światowy dzień wkurzenia. Człowiek nie może zwlec się z łóżka, a jadłospis podaje na śniadanie: kefir z musli i pestkami słonecznika! O nie, nie dziś błagam..... Nawet nie chciało mi się pomyśleć, co w zamian mogłabym zjeść i ten kefir sobie wymienić, wszak mogłabym.... no więc zjadłam ten kefir, zgrzeszyłam, bo musli podrasowałam kawałkami suszonej moreli.
Nie chciało mi się rano stawać na wadze, żeby wam dokładnie podać co i jak i ile zgubiłam. Wczoraj się coś koło 8 kręciło chyba.
Między Bogiem a prawdą, to każde ważenie dodaje mi skrzydeł, motywuje i sprawia, że wiem, że dam radę. Na sobotnim spotkaniu ze znajomymi ktoś mi powiedział, że promienieję, ktoś inny, że chyba schudłam, jeszcze ktoś, że częściej się uśmiecham i znikło mi "napięcie z twarzy"... a ja rzeczywiście znacznie lepiej się czuję i ostro pracuję nad sobą! Do później kochane!
Wyświetlenia 15201 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.