Od dzisiaj zaczynam ochudzanie! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > olka1155

Notka

Oceń ten wpis

Od dzisiaj zaczynam ochudzanie! :)

olka1155 napisał(a) 2013-04-15 15:10

Cześć. Jestem Ola waże około 56 kilo przy wzroście 160. Nie wyglądam może jakoś tragicznie,ale od jakiegoś czasu mam wrażenie,że moja twarz zrobiła sie jakaś okrąglejsza..I do tego uda..Są straszne,od zawsze ich nie lubię. Już pare razy zaczynałam i równie szybko kończyłam odchudzanie..Ale dzisiaj powiedziałam sobie-koniec z tym. Trzeba to zrobić raz a dobrze! Więc tak..Chciałabym pisać tutaj o tym co mi się wydarzyło,o tym co jadłam,ile ćwiczyłam i co robię,aby dojść do upragnionego wyglądu..Mam nadzieję,że mi pomożecie i że wszystkie chcące schudnąć zbiorą się tutaj i razem damy radę osiągnąć swój cel! A propo celów..Na początek chce schudnąć 3kg,a później jak mi się to już uda,zobaczymy,może kolejne 3? To co?? Pomożecie mi?
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 155323 Komentarze 4 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 4

Komentarze

1. Old Comment
    Super pomysł! życzę dużooo wytrwałości! Zdecydowanie będę śledzić Twoje posty! Nie zapomnij zrobić zdjęcia przed i po! Zawsze motywujące;) Powodzenia!
    Alwaysfit napisał(a) 2013-04-18 01:59 Alwaysfit jest offline
  2. Old Comment
    To fajnie, że zamierzasz schudnąć bo ja także Mam około 165 cm wzrostu a ważę 56 kg. I nienawidze swoich ud i pupy !! Więc nie jesteś sama
    Karolina Q napisał(a) 2013-04-29 14:22 Karolina Q jest offline
  3. Old Comment
    Tylko kurde ja mam ten problem,że ciągle przerywam to odchudzanie!! Jak już zjem raz coś słodkiego,czy jeden dzien nie ćwicze,to już jest koniec.......:< To miło,że chodziaż sama nie jestem..
    olka1155 napisał(a) 2013-04-30 14:33 olka1155 jest offline
  4. Old Comment
    Świetnie ale pamiętaj motywacja to podstawa. Ja jeszcze rok temu ważyłam 80kl przy wzroście 1.66m i powiedziałam sobie że za rok będe wyglądać lepiej, codziennie sobie to powtarzałam aż w mojej podświadomości zrodziło się poczucie że osiągnę to. Dieta dieta dieta.. po drugie ćwiczenia to naprawdę ważne. Na szczęście znajoma poleciła mi pewną stronę gdzie dostosowałam swój plan działania: ćwiczenia. potrawy itd. Najciekawsze że dzięki wskazaniom wystarczyło cwiczyć 7 min dzięnnie. Nie uwierzysz ale to pomogło. Dzisiaj ważę 14 kg mniej, czuje się zdrowa i piękna. Życzę powodzenia i wytrwałości. wierzę w Ciebie tu masz link http://www.7minpolska.com/testimonials.php?id=as96
    as96 napisał(a) 2013-11-30 22:01 as96 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.