co ja w ogóle robie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

co ja w ogóle robie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-11 18:52

No właśnie w sumie dobre pytanie...Miałam zapomnieć o byłym chłopaku i żyć sobie normalnie. No to jakby nie było zaczęłam dokładnie tak robić. Znalazłam nowego chłopaka, ale zerwałam z nim po ponad tygodniu "związku"...Taa, chyba nie o to chodziło w układaniu sobie życia od nowa. Jednak żeby nie brzmiało to tak dziwnie jak pewnie brzmi do tej pory to miałam powód do zerwania z tym chłopakiem. Po pierwsze nie mogłam przy nim być sobą...tzn gasił mnie od razu, że tak to nazwę. Zazwyczaj lubię się wygłupiać itp i jak byłam z innymi chłopakami to żadnemu to nie przeszkadzało, a on tego nie rozumiał chyba..Może zbyt duża różnica wieku..6lat to w sumie nie tak mało, ale też nie jakiś ogrom. Ale był jeszcze jeden powód i to dużo poważniejszy. Jak zaczęłam z nim "chodzić" rzuciłam się na tzw. głęboką wodę. Usunęłam ponad 300 smsów od byłego chłopaka, zerwałam jego zdjęcie ze ściany i jeszcze kilka innych rzeczy związanych z nim i postanowiłam, że to koniec ze wspomnieniami.Szło mi całkiem dobrze, ale własnie wtedy mój byly napisał do mojej przyjaciółki...Na początku nie zrobiło to na mnie wielkiego wrażenia, ale jednak znowu o nim myślałam...Aż w końcu na ostatnim spotkaniu z moim chłopakiem nie mogłam się w ogóle na nim skupic tylko byłam myślami przy tamtym...Kolejną noc cała przepłakałam no i następnego dnia zerwałam z chłopakiem...Nie żałuje tego ani trochę. Wiem, że jednak potrzebuje czasu na zapomnienie o tamtym W końcu jeszcze jestem młoda..W kwietniu będę miała 19 lat więc może mam jeszcze czas na poważne związki bo tych niepoważnych mam już dość za sobą...Samej nie jest mi źle wcale tylko ta ciągła tęsknota i wiedza, że już go nie mogę mieć mnie wykańczają czasami
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 253497 Komentarze 7 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 7

Komentarze

1. Old Comment
    miałam podobnie i poznałam obecnego chłopaka w wieku 19,5 , teraz jesteśmy razem już ponad 4 lata
    halina91 napisał(a) 2015-03-12 06:19 halina91 jest offline
  2. Old Comment
    Nie ma co tkwić w związku, w którym nie czujesz się swobodnie...Lepiej, że rozstaliście się po tygodniu, niż np. po 2 latach...
    Osiemnastka0504 napisał(a) 2015-03-15 15:42 Osiemnastka0504 jest offline
  3. Old Comment
    no zdecydowanie lepiej..
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-15 22:18 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  4. Old Comment
    Jesteś młodą dziewczyną i przed Tobą kochana wiele rozczarowań bo faceci no cóż tacy po prostu są. Co prawda nie wiem dlaczego rozstałaś się ze swoim facetem którego kochasz.... ale cóż dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi wiem brzmi jak pusty frazes....ale przekonasz się, że to prawda. Ja ci życzę wielu sensownych i szczerych przyjaciół... i tego jedynego wyjątkowego na twojej drodze....nie zamykaj się na to co przyniesie czas bo możesz przegapić coś wspaniałego żyjąc cały czas przeszłością ...trzymaj się ...dobrze będzie
    evelkamakeup napisał(a) 2015-03-20 17:41 evelkamakeup jest offline
  5. Old Comment
    dzięki za pocieszenie już jest lepiej
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-21 23:38 cherrycherryboomboom_17 jest offline
  6. Old Comment
    I tak trzymaj cyc do przodu i ruszaj na podbój świata bo sam do Ciebie nie przylezie?
    evelkamakeup napisał(a) 2015-03-22 11:26 evelkamakeup jest offline
  7. Old Comment
    racja
    cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-03-22 13:35 cherrycherryboomboom_17 jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.