Chyba nigdy nie będzie dobrze :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > O wszystkim i o niczym...

Notka

Na tym blogu zamierzam opisywać swoje życie..oczywiście bez szczegółów, które wolałabym zostawić dla siebie Będę dodawać też zdjęcia, teksty i piosenki xd
Oceń ten wpis

Chyba nigdy nie będzie dobrze :(

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2015-05-24 11:27

Oj nie było mnie tu bardzo dawno...Głównie dlatego, że bardzo źle się u mnie działo w ostatnim czasie ;( Najpierw rzucił mnie chłopak, ale szczególnie się tym nie przejęłam bo doszłam do wniosku, że po prostu był niedojrzałym gówniarzem...Później popsuły mi się relacje z przyjacielem...a na koniec zmarł ktoś z mojej bliskiej rodziny i obecnie jestem w żałobie ;( Myślę, że dla 19latki to naprawdę zbyt wiele Powoli tracę nadzieję, że kiedyś będę naprawdę szczęśliwa...Chciałabym żeby to ostatnie zdarzenie było tylko złym snem ;( Kiedy jestem ze znajomymi jest nawet w miarę ok i potrafię się śmiać itp, ale jak zostaje sama jest mi tak strasznie smutno...Czuję taką wewnętrzną pustkę...Wczoraj dla rozluźnienia oglądałam finał Eurowizji i tam też się zawiodłam bo bardzo kibicowałam Rosji, a niestety wygrała Szwecja, która moim zdaniem miała przeciętną piosenkę...No, ale cóż widocznie tak miało być...A co u mnie po za tymi złymi rzeczami? We wtorek mam egzamin zawodowy, którym strasznie się stresuje i boję się, że przez moje rozkojarzenie nie zdam, a to by była kolejna katastrofa...Zastanawiam się czy zdarzyło się u mnie ostatnio coś z czego mogłabym się cieszyć i chyba tylko tyle, że moje włosy powoli wyglądają coraz zdrowiej i to jedyne pocieszenie w tym wszystkim...Po swoich urodzinach, które miałam 30kwietnia miałam zacząć się odchudzać, ale przez to co się później stało niestety zeszło to na drugi plan i teraz nawet nie mam ochoty ćwiczyć, a wakacje coraz bliżej...Nie mam już siły do tego wszystkiego, ale muszę jakoś się trzymać..innego wyjścia nie mam...
Wyświetlenia 53563 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.