Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Oceń ten wpis

Ochrona SPF i idealny Make up? Z kremem BB zdecydowanie TAK!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-05 22:59

Długo przymierzałam się do stworzenia tego wpisu. Mamy już zdecydowanie słoneczną pogodę a co za tym idzie, łatwo o poparzenia słoneczne lub (nie)chcianą opaleniznę. My kobiety zmagamy się z jeszcze jednym problemem…

jak wyglądać dobrze przez cały dzień kiedy makijaż dosłownie spływa nam po twarzy? Co zrobić żeby wyglądać świetnie mimo iż pot spływa nam z czoła? hymm chyba mam już odpowiedź.

Uwierzcie mi! przetestowałam go w każdych warunkach i w każdej wersji, chcecie wiedzieć co takiego? Krem BB marki skin79.

Po lekturze „Sekretów Koreanek” postanowiłam iść w ich ślady i spróbować, chociaż trochę ochronić twarz przed nadmiernym działaniem słońca. My polki uwielbiamy się opalać, nie można nas o to winić skoro tego słońca mamy tak mało w całym roku…
Oczywiście niedobory kąpieli słonecznych powodują depresję oraz niedobory witaminy D3, ale warto też wspomnieć, że słońce dociera do nas jako promienie UVA i UVB i niszczą DNA naszej skóry co przyczynia się do jej fotostarzenia. Opalenizna wygląda pięknie i zdrowo, ale w rzeczywistości jest funkcją obronną skóry, która w wyniku nadmiernego ataku słońca wytwarza substancję barwiącą naszą skórę.

Krem BB pozwala zachować nam świeży i równomierny koloryt naszej skóry a przy tym zapewnia ochronę przeciwsłoneczną oraz utrzymuje wilgoć w skórze. Niektóre z kremów BB marki skin79 maja także funkcje przeciwzmarszczkowe, liftingujące i zwężające pory. Krem BB czyni cuda! wiem bo przetestowałam w różnych warunkach i jestem zachwycona rezultatem. Polecam z całego serca! Ważne abyście tylko dostosowały kolor kremu do swojej skóry i dobrały go pod względem działania. Gwarantuję, że będziecie zachwycone tak jak ja!

Wszystkie rodzaje kremów znajdziecie na oficjalnej stronie Skin79 Polska TUTAJ i uwaga na podróbki! radzę zamawiać tylko bezpośrednio ze sklepu.

Aktualnie używam BB w pomarańczowym opakowaniu, który zawiera filtry 50++ więc to naprawdę nieźle, moje skóra jest gładka a kolorem przypomina najbardziej podkłady europejskie. My polki mamy zazwyczaj więcej tonacji ciepłej niż zimnej, dlatego podkłady europejskie charakteryzują się tonacją żółci i pomarańczy a nie różów.
Skóra pozostaje nawilżona i co najważniejsze jest ochraniana przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Taki krem z powodzeniem zastąpi nawet najlżejszy podkład na lato bo zwyczajnie nic mu nie dorównuje. Ja osobiście widzę same zalety. Mogę także powiedzieć, że już jestem fanką produktów marki Skin79 i już niedługo pojawią się recenzję tych oto produktów:

Stosowałyście już kremy BB marki skin79? jak wasze wrażenia?
Ja dodam tylko jeszcze, że kiedy miałam pierwszy raz na sobie krem BB, spotkałam przypadkowo koleżankę, która pochwaliła wygląd mojej cery! niewiarygodne! polecam!!!
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.