Poison lips/ trujące usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Oceń ten wpis

Poison lips/ trujące usta

smelllikeme napisał(a) 2016-09-08 11:13
Updated 2016-09-08 at 11:19 by smelllikeme

W związku z tym, że na rynek weszła nowa kolekcja szminek Diora, postanowiłam pokazać wam jak można pobawić się w tworzenie ciekawych kombinacji z tymi nieziemskimi kolorami!
Kolekcja jesień/zima Dior jest to kolekcja szminek w macie. Szminki nie zawierają krzemionki, dzięki czemu nie ma się wrażenia ściągnięcia czy spieszchnięcia warg. Matowe szminki zawierają masło z awokado, które bogate jest w witaminy i odżywia nasze wargi oraz kwas hialuronowy i kolagen. Pomadka umiejętnie rozprowadzona, jest w stanie skorygować nierówności ust i to jest w niej świetne.
Świetne oczywiście także są mocne i zdecydowane kolory!

Mocne kolory pewnie znajdą swoje zwolenniczki jednak ja postanowiłam uzyskać efekt ombre, tak aby dać wam natchnienie do wykorzystania makijażu tego typu na sesjach zdjęciowych typu fashion i beauty a także do spróbowania go może nie codziennie, ale na na przykład sobotnie wyjście na clubbing

Kolory są soczyste i bardzo napigmentowane, są to szminki matowe a ja chciałam uzyskać efekt płynności przechodzenia kolorów, więc użyłam także Lip Maximizera, który dzięki zawartym w nim ekstrakcie z mięty i aktywnemu kolagenowi, delikatnie powiększa usta i dodatkowo je pielęgnuje. Moje Poison lips, czyli trujące usta nie mają matowego wykończenia, chciałam uzyskać "szklaną" bardzo soczystą powierzchnię ust i same oceńcie czy rzeczywiście tak jest bardziej efektownie

Pierwsza propozycja, to Frozen lips, czyli zamrożone usta

Użyłam tutaj szminki szarej numer 207 oraz lip maximizera. Szarą matową szminką potraktowałam krawędzie ust od strony zewnętrznej dalej płynność koloru uzyskałam dzięki lip maximizer. Efekt jest niesamowity a sam makijaż bardzo łatwy i szybki.

Druga propozycja to Ruben's shapes

Na zdjęciu jak widać szminką 789 potraktowałam kąciki ust a górną i dolną wargę dopełniłam kolorem 207. Jak widać nie trzeba robić tego bardzo precyzyjnie, ponieważ chcemy uzyskać swobodny przedływ jednego koloru w drugi, który uzyskam oczywiście przez lip maximizer.

Trzecia propozycja to szalone Poison Lips

Wykonując ten makijaż oczywiście wykorzystałam szminkę o numerze 602 oraz 789. Granatową szminką potraktowałam zewnętrzną krawędź ust uzyskując efekt zjedzonych pierogów z jagodami :P całość dopełniłam mocnym fioletem i oczywiście płynności dodał lip maximizer.

Jeśli macie ochotę na zabawę z nowymi kolorami Diora to gwarantuję wam świetną zabawę. Istnieje niezliczona ilość kombinacji kolorystycznej i to jest cudowne

Wracając do mojej osoby, postanowiłam usystematyzować dodawane wpisy, tak żebyście mogły być na bieżąco i wiedziały kiedy do mnie zaglądać

Nowy wpis pojawi się w każdy piątek!

planuję także założyć swój mini kanał na YT więc będzie się działo jeszcze więcej!

Jeśli śledzicie profil bloga na FB jesteście dobrze poinforowane o konkursie

Konkurs

Do wygrania 3 próbki esencji od skin79

Przepięknie pachnący i organiczny peeling limonkowo-miętowy od Secret Soap

oraz gwiazda rozdania!

miniaturka szminki prosto od Christiana Diora w kolorze ponadczasowej czerwieni 999 w macie. Prawdziwy hit tej jesieni!

Warunki konkursu to:
  1. Polubienie mojego profilu na FB jeśli jeszcze go nie lubisz
  2. W poście, który znajduje się TUTAJ zaproś pięć osób do zabawy i odpowiedz w komentarzu na pytanie: " Czym różni się sól do kąpieli od kawioru do kąpieli?"
  3. Będzie mi także bardzo miło jeśli udostępnicie post
Wyniki 8 Października!!!

Powodzenia

napisany w Osobisty
Wyświetlenia 41985 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.