Napinający puder od Diego Dalla Palma - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Oceń ten wpis

Napinający puder od Diego Dalla Palma

smelllikeme napisał(a) 2016-09-17 23:20

My jako kobiety i my jako Polki, uwielbiamy matowe wykończenie makijażu, które uzyskujemy dzięki rzeczy niezwykłej jaką jest PUDER.
Nieważne czy jest to puder w kompakcie czy jak inni wolą „w kamieniu” czy jest to puder sypki. Nieistotne jest również to w jakim nasz faworyt jest opakowaniu, najważniejszy jest efekt który dzięki niemu możemy osiągnąć.
Abstrahuje już od tego, że niegdyś arystokracja francuska wielbiła wręcz owy kosmetyk, pudrując nim każdą część swojego ciała. W ówczesnym świecie na szczęście dbamy o higienę i kąpać się należy codziennie, a nie tylko się pudrować i perfumować
Tak czy owak puder to wynalazek cudowny i można znaleźć dla niego wiele zastosowań.
Zdradzę wam sekret, że kiedy rano widzę, że moje włosy nie są pierwszej świeżości a mój suchy szampon się właśnie skończył…
delikatnie opruszam pudrem włosy przy skórze głowy po czym wmasowuję. Taki myk sprawia podobny efekt jaki uzyskujemy przy zastosowaniu szamponu.
Przechodząc do głównego tematu…
Diego Dalla Palma to wizażysta, który założył własną markę głownie na swoje potrzeby. Tak jak wielu wizażystów, którzy stworzyli swoje firmy, Diego nie mógł odnaleźć na rynku produktów, które spełniałyby jego oczekiwania. Właśnie w taki sposób powstała nowa marka bazująca na doświadczeniu w wizażu. Często przyglądałam się produktom tej marki i uważam, że są one godne uwagi.
Chociaż Diego niekoniecznie podąża za trendami to i tak w jego produktach każdy znajdzie coś dla siebie.
Na rynek właśnie wyszedł nowy puder w kompakcie, mający za zadanie napinać skórę dając tym samym efekt liftingu twarzy.

Puder jest bardzo dobrze zmielony, daje uczucie komfortu i satynowego wykończenia. Ma także delikatny bardzo przyjemny zapach.

Po przetestowaniu stwierdzam, że rzeczywiście miałam wrażenie napięcia skóry (ale delikatnego), produkt nie wysuszył skóry ani nie zatyka porów. Idealnie stapia się z kolorem skóry i nie powoduje efektu maski. Jest także bardzo wydajny, nie trzeba go dużo nakładać.
Zdecydowanie jest to produkt dla cery dojrzałej która może być tłusta, sucha lub mieszana. Młoda skóra nie potrzebuje takiego napięcia, może to wywołać skutki uboczne. Według mnie produkt na czwórkę z plusem
bo jedynym minusem jest koszt.
Pozdrawiam was moi czytelnicy i ogromnie cieszę się, że tu zaglądacie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 17351 Komentarze 0 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 0

Komentarze

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.