załamana 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > slonko11111111111

Notka

Oceń ten wpis

załamana 21

slonko11111111111 napisał(a) 2008-07-24 01:24

hej mam problem mam chłopaka jestem z nim 3 lata na początku było cięszko on miał problemy z narkotykami ale to wszystko udało mi sie prze zwycięzyc i juz nie bieze nic potem po pół roku poszedł do wojska był tam 6 miesięcy ale ja niemogłam sie spotykac zadnymi kolezankami znajomymi bo on wszendzie gdzi poszłam widziałam jego znajomych jak by mnie sledził no ale i to jakoś scierpiałam bo go kochałam a teraz niewiem czy go kocham czy on mnie kocha w tym jest problem ze po wojsku niemugł znales pracy oczywiscie bawilismy sie za moje pieniąde a teraz ma prace tak od pół roku a ale nadal nigdy niema kasy na nic tylko w ałto pakuje kture i tak nie jezdzi bo jest zepsute i nadaremno pieniąde wpiernicza a odemnie ciągle wynudza kase do niedawna pytał sie czy mu pozycze czy mu doładuje kąto w komurce a ostatnio zadnego prosze tylko musisz mi załadowac kąto w komurce i sie rozłonczył chociasz to ja dzwoniłam do niego przez cały okres ktury ze sobą jesteśmy kłucilismy sie i pare razy juz miałam powiedziec ze to koniec ze zrywam ale odwagi mi brakło czy ja go kocham sama niewiem co mam zrobic pomuzcie prosze sorki za pisownie ale niemam czasu sprawdzac tekstu bo on tu idziepozdrawiam pa
Wyświetlenia 6693 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Mysle ze powinnas sie na d tym zastanowic. Dlaczego jestes z nim co "trzyma" cie przy nim za co go cenisz czy kochasz. Jestes mloda osoba nie daj sie wykorzytywac w imie milosci ktorej byc moze juz nie ma. Nie daj sie pomiatac bo jesli teraz tak sie zachowuje co bedzie jak bedzecie dluzej razem bedzie cie bil bo nie zalagdowalas mu komorki ?? Zastanow sie czy to wlasnie z tym czlowiekiem chcesz spedzic reszte zycia? Trzymam kciuki za najlepsza decyzje pozdrawiam.
    Mischoko napisał(a) 2008-08-28 10:34 Mischoko jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.