W moim cudownym śnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > tekla45

Notka

Oceń ten wpis

W moim cudownym śnie...

tekla45 napisał(a) 2015-03-22 10:34
Updated 2017-08-17 at 16:48 by tekla45

Witam
Kolejny sen pełen znaków zapytania
Czy kupiliście kiedyś dom, bez jego wcześniejszego oglądania?
Ja tak! W moim śnie...
Podpisałam umowę, by potem zobaczyć jak owy dom wygląda.
Miał on być w Zakopanym. Nigdy nie chciałabym tam mieszkać. Uwielbiam oscypka z żurawiną, ale za górami specjalnie nie przepadam.
Dom był w stanie niemal surowym!
Byłam przerażona, tyle do roboty...

Kolejna scenka- idę ulicą. Widzę kolorowy sklep i młodą dziewczynę. Sprzedaje watę cukrową. Mmm, lubię. Koszt? 20zł porcja dla 3 osób! Chwilę droczę się z nią, to strasznie dużo. W końcu odchodzę i obchodzę się smakiem.

Rano wstępuję do Stonki.
Pakuję chlebek, łososia, bagietkę czosnkową, coś słodkiego, puszkę Coli, wodę. Zapominam o chusteczkach, katar nadal męczy

W domku biorę się za bagietkę. Pyszna, jeszcze ciepła, z masełkiem, mniam! To jednak prawda, je się oczami, jak ją zobaczyłam w sklepie musiałam kupić.
Podobnie jak łososia. Jak dla mnie- królewska ryba, najlepsza, smakowita, tłusta ale ma zdrowe tłuszcze więc aby serducho było zdrowsze- wcinam. I tu zgrzyt... Nie jest tak dobry, słabo wędzony, mało wyraźny w smaku. Zjadam szybko, kupiłam to nie wyrzucę do kosza, wszak to jednak łosoś, 8,90 za 140g to średnia półka ale jak się nie pracuje to jest to rarytasem. Dołączony do niego sos chrzanowy też nie zdobywa moich kubków smakowych, jest dość ostry, kremowy ale to nie mój gust.

Do tego żelki i... jogurcik o smaku tarty malinowej. Nie, nie jestem w odmiennym stanie. Po prostu moje ciało tego potrzebuje najwyraźniej.

Głowa mnie boli, pobudka o 6 daje o sobie znać. Pierwsza świeżość więdnie :P

Odsapnę chwilę, zapodam "reanimację" czyt. guaranę, pojadę do mamy- mam dla niej "Kocie języczki".

Pozdrawiam!
Wyświetlenia 42957 Komentarze 1 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 1

Komentarze

1. Old Comment
    Witaj -)
    Ja mam zawsze pokręcone sny i z uporem maniaka zawsze sprawdzam ich znaczenie w senniku...nie wiem może to i głupie ale wiele mi się sprawdziło...albo chciałam by tak było...i tak się stało....
    Pozdrawiam i pisz dalej -)
    Evelka
    evelkamakeup napisał(a) 2015-03-22 11:23 evelkamakeup jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.