Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

GLOSSYBOX - Grudzień 2012

Lioness5147 napisał(a) 2012-12-16 15:48

Zapraszam was na notkę o Grudniowym GlossyBoxie na moim blogu !

http://lioness.blox.pl/html

Przyczajenie
Wyświetlenia 11953 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Odzież ciążowa Joanny Komorniczak My Tummy

MyTummy napisał(a) 2012-12-16 15:41 (Odzież ciążowa od My Tummy)
Updated 2014-07-23 at 12:04 by MyTummy

Będąc w ciąży potrzebowałam odpowiednich ubrań dla siebie. Z przykrością stwierdziłam, że w sklepach wybór dla przyszłych mam jest niewielki, a to, co leży na półkach jest smutne i niepraktyczne. Właśnie wtedy zastanawiałam się nad rozpoczęciem swojego biznesu i może to była okazja. Niestety nie posiadałam doświadczenia w biznesie i branży odzieżowej. Poprosiłam o pomoc mojego męża. Jest on absolwentem CEMBA w Szkole Głównej Handlowej (SGH), z dyplomami Sheridan College w finansach. Przez wiele...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11604 Komentarze 0 MyTummy jest offline
Stary

Jak pozbyć się czerwonego i mieć rude włosy? Podziękowania!!!

drevnikocurek napisał(a) 2012-12-16 12:20 (Włosowate i kudłate...)
Updated 2012-12-16 at 12:41 by drevnikocurek

To bardzo proste!

Polecam zrobić maseczkę z jajka i żółtka i oleju. Lepiej żeby było jej więcej niż mniej! Na moją długość włosów wtarłam 3 żółtka pół cytryny i łyżeczkę oleju, żeby mieć pewność, że dotrze do każdego włoska.

I to nałożyć dokładnie na włosy (jak zrobiłam wersję oszczędną nie wszędzie mi dokładnie wyciągnęło czerwień) w każdy kącik. Potem na to folia - może być taka cienka siatka jaką dostajemy z Rossmanna np. i na to zawinąć ręcznik.

Ja,...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN8002.jpg
Wyświetleń: 181
Rozmiar:  26,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN8003.jpg
Wyświetleń: 231
Rozmiar:  25,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN8006.jpg
Wyświetleń: 84
Rozmiar:  10,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN8008.jpg
Wyświetleń: 111
Rozmiar:  31,2 KB  
Raczkowanie
Wyświetlenia 17670 Komentarze 0 drevnikocurek jest offline
Stary

Przynajmniej wiem, że nic ich nie uratuje.

drevnikocurek napisał(a) 2012-12-15 19:43 (Włosowate i kudłate...)
Updated 2012-12-16 at 09:46 by drevnikocurek

Pigmentacja zakończona niespodziewanie mocną czerwienią, ale już siedzę w maseczce z żółtka i cytryny. Przynajmniej jestem spokojna i wiem co robić - pozbyć się tych końców. Nic im nie pomoże. Będą się zmywały czy pomaluję 3% czy szamponetką.

Są bardziej rude niż przed pigmentacją - owszem, ale nie aż tak bardzo jak się spodziewałam. Tak ociupinkę i chyba ta ociupinka jest tylko na kilka myć...

Od wizyty w Pierre Lupina minęło ze 4 miesiące. Odrosło mi zatem...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  DSCN7995.jpg
Wyświetleń: 110
Rozmiar:  40,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN7996.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  32,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN7997.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  34,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN7998.jpg
Wyświetleń: 50
Rozmiar:  25,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN8000.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  39,6 KB  

Nazwa:  DSCN7986.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  65,8 KB  
Raczkowanie
Wyświetlenia 14860 Komentarze 0 drevnikocurek jest offline
Stary

Nominerade 2013 Vote for Petra Marklund :)

domi1235 napisał(a) 2012-12-15 17:45

RÖSTA NU PÅ PETRA MARKLUND i ÅRETS ARTIST VID P3 GULD-GALAN

Smsa: guld artist5 till 72250

My friends from Scandinavia I have some request for you Could you vote for swedish singer Petra Marklund . She is nominate for P3 Guld Galan for the best aritist 2013 .

http://cherry-sad.blogspot.com/2012/...und.html#links
...
Przyczajenie
Wyświetlenia 13847 Komentarze 0 domi1235 jest offline
Stary

badania

magdzia81 napisał(a) 2012-12-15 09:31

Z jednej strony w mojej głowie święta, a z drugiej plan badań lekarskich. Dzisiaj idę na USG piersi a po nowym roku czeka mnie wizyta u ginekologa...jak zawsze przed tymi wizytami jest strach, czy aby na pewno wszystko jest ok...a Wy dziewczyny pamiętacie o badaniach?
Rozeznanie
Wyświetlenia 11771 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Pigmentacja?

drevnikocurek napisał(a) 2012-12-13 09:24 (Włosowate i kudłate...)
Updated 2012-12-13 at 09:48 by drevnikocurek

Niestety moje końce mimo farbowania farbami 1:1 zmywają się. Do tego mam wrażenie, że ostatnie 6% je nieco dobiło... Bo są znów suche.

Kontrast jest o wiele mniejszy niż był, w świetle dziennym wygląda w miarę naturalnie, ale jak wczoraj weszłam na Pocztę... Matko. W jarzeniówkach to wygląda koszmarnie - jakbym miała lekko rudawe końce blond.

Widać moje włosy muszą mieć coś mniejszego dużo... Dlatego też planuję zakupić Excellence Creme 7 oraz rudy jakiś, w którym rozcieńczę...
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  HCo14_11.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  12,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  HCo14_17.jpg
Wyświetleń: 62
Rozmiar:  13,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  HCo13_5.jpg
Wyświetleń: 72
Rozmiar:  15,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  45129_250.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  14,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  gliss-kur-shea-cashmere-maseczka-intensywnie-pielegnujaca-schwarzkopf_18513_4.jpg
Wyświetleń: 53
Rozmiar:  47,1 KB  

Raczkowanie
Wyświetlenia 15247 Komentarze 0 drevnikocurek jest offline
Stary

Make a wish

domi1235 napisał(a) 2012-12-12 21:23

Make a wish!

Pomyśleliście dziś życzenie o 12:12?
Powiem wam , że dziś wiele osób kiedy ciągle chodziłam i powtarzałam , że zaraz 12:12 i trzeba wymyślić jakieś małe marzenie ... wyśmiewało mnie , że wierzę w takie bzdury.
Oj tam Czasami fajnie jest zrobić coś co wydaje się zupełnie nie mieć sensu , a może sprawić wiele radości !
http://cherry-sad.blogspot.com/2012/...ate.html#links
Przyczajenie
Wyświetlenia 10741 Komentarze 0 domi1235 jest offline
Stary

Swiece na wigilijny stol

marcineki napisał(a) 2012-12-12 14:22

Swiece zdobione technika decoupage

Oto jedna z nich wiecej na http://artrusticpl.blogspot.com.es/ zapraszam i pozdrawiam
Przyczajenie
Wyświetlenia 12958 Komentarze 0 marcineki jest offline
Stary

Reklama

krotexoo napisał(a) 2012-12-11 00:52

Znany aktor Artur Żmijewski poprzez reklamę instytucji finansowej namawia ludzi, by za pożyczki brane tam spełniali swe marzenia. Inny aktor, chyba jeszcze słynniejszy od Pana Artura, który lata temu wcielił się w rolę samego Papieża na ekranie telewizora chodzi z mikrofonem śpiewając stary, dobry hit Formacji Nieżywych Schabów. W ten sposób reklamuje pewien bank. W reklamie można ujrzeć jak Pan Piotr śpiewa: „a gdybym kupił ci brylant, prostownik, wiertarkę”. Ludzie odśpiewują mu: „chciałbym,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11492 Komentarze 0 krotexoo jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Ocean

krotexoo napisał(a) 2012-12-11 00:49

W niedzielę, w dzień święty w kościołach katolickich i nie tylko katolickich podczas Mszy świętej czyta się Ewangelię. Lud zebrany w kościele słuchając tego udaje, że rozumie. Może i dobrze. Nie wiem, nie znam się. Wiem tylko jedno, że lud chodzi do kościoła, słucha Ewangelii to jednak mimo to nie żyje według niej. Bo ludzie już tacy są. Jak śpiewa Janusz Panasewicz w jednej ze swych piosenek nie będą nigdy inni ani lepsi. Ja postanowiłem w tą niedzielę napisać nie, nie Ewangelię, bo jakbym śmiał....
Przyczajenie
Wyświetlenia 7938 Komentarze 0 krotexoo jest offline
Stary

Nowoczesność w czasach cudów techniki

krotexoo napisał(a) 2012-12-11 00:44

By uchodzić w czasach „fejsa” za nowoczesnego nie wystarczy tylko tam pisać, umieszczać swe fotografie z wakacji. By być w oczach innych nowoczesnym, należy wszem i wobec głosić, że nie kupuje się towarów w hipermarketach, bo to niezdrowe, opowiadać że nie interesuje nas polityka. Szczególnie ta w wykonaniu PIS. Dobrym tonem jest prowadzić swego bloga. Najlepiej takiego kulinarnego bloga, w którym będzie pouczać się mieszczuchów jak jadać zdrowo. Wolne weekendy pokazywać swe instalacje,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 9422 Komentarze 0 krotexoo jest offline
Stary

Hity / kity oraz denka grudniowe

Fryne napisał(a) 2012-12-10 22:01
Updated 2013-01-04 at 19:43 by Fryne

Hity grudniowe

John Masters Organics, Głęboka kuracja torebek - zużywam już drugą butlę i nie wyobrażam sobie rano nie wykonać kilku psiknięć na skórę głowy; lekko podnosi włosy u podstawy (choć nie trwa to u mnie wybitnie długo) i zdecydowanie zapobiega wypadaniu (moja mama z kolei twierdzi, że ukoił wrażliwy skalp)

Alepia, Dezodorant naturalny Ałun 100% - najlepszy na ukojenie skóry po goleniu lub depilacji, niezgorszy jako dezodorant

Pat&Rub,...
Rozeznanie
Wyświetlenia 23037 Komentarze 0 Fryne jest offline
Stary

święta...

magdzia81 napisał(a) 2012-12-10 19:43

powoli czuć już "zapach" świąt, mieszkanko posprzątane, prezenty prawie wszystkie kupione, a w pokoju uroku dodaje ubrana już choinka wiem, wiem, jeszcze sporo dni do świąt, ale ponieważ wyjeżdżamy z Tż na święta to stwierdziliśmy, że ubierzemy "zieloną pannę" już teraz, żeby się trochę nią nacieszyć Jak zwykle jest nieduża ale bardzo urokliwa ubrana w "ludowo - wiejskim" stylu, czyli mamy na niej wiklinowe aniołki, ręcznie robione ozdoby z filcu, suszone...
Rozeznanie
Wyświetlenia 12235 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Mikołajki :)

domi1235 napisał(a) 2012-12-08 11:04

Cześć ! Dziś do naszego mieszkania wpadł bardzo miły gość !
Myślę , że wszyscy za nim przepadamy no i oczywiście za tym co nam przynosi
Dziś rano w większości domów na całym świecie , dzieci wyskoczyły ze swoich łóżek bez żadnego problemu i już po chwili drąc papier ozdobny cieszyły się z nowych zabawek !
We Wrocławiu dzisiaj spadł pierwszy puszysty bielusieńki śnieg!
Atmosfera zrobiła się naprawdę świąteczna
Ja z Domi z okazji tego święta z klasą wybrałyśmy...
Przyczajenie
Wyświetlenia 10528 Komentarze 0 domi1235 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.