Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Wyczerpanie, zmęczenie

agatka0202 napisał(a) 2016-07-13 01:28 (Zdrowie)

Nieprawidłowo działająca wątroba nie musi oznaczać choroby, tylko jej zbyt mocne obciążenie. To tzw. stan przedchorobowy i jeśli nic z tym nie zrobimy, to za jakiś czas wątroba zastrajkuje. A że jest to bardzo uparty organ, to naprawa nie koniecznie będzie łatwa. Wiedzą o tym bardzo doskonale osoby niecierpliwe które pukają do mojego okienka

http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....czerpanie.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10155612_1025738080778105_5401287455618480971_n.jpg
Wyświetleń: 53
Rozmiar:  52,1 KB  
lunarna
napisany w Rodzinny, Tajemniczy
Wyświetlenia 13936 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Sanki dla dzieci - zimowa aktywność rodziców maluchów

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-07-11 07:56
Updated 2016-11-23 at 13:20 by pomiaryhalasu

Niestety dość powszechną opinią jest stwierdzenie, że posiadanie dziecka zasadniczo ogranicza aktywność fizyczną rodziców. I nie chodzi tutaj koniecznie o wyczynowe uprawianie sportu bądź codzienne przygotowania do kolejnego maratonu. Taka zwyczajna, codzienna aktywność, w słońcu, czasem w deszczu lub śniegu, w miejskim parku lub gdzieś poza pędzącym miastem - czego potrzebujemy, by skorzystać z choć odrobiny ruchu na świeżym powietrzu? Jak się okazuje, zupełnie niewiele.
Wózki wielofunkcyjne...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 20458 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Wyniki testów - VATA

agatka0202 napisał(a) 2016-07-09 15:03 (Zdrowie)

Widziałyście ostatnio Urszulę? Bez kosmetyków, liftingów, odysania i innych wynalazków. Oczyściła się fizycznie i duchowo właśnie metodą ajurwedy.
Dzisiaj opiszę kilka przypadków VATA. To najdelikatniejści ludzie, najbardziej podatni na działanie stresu. Naruszenie komfortu psychicznego rujnuje cały organizm z najcięższymi chorobami włącznie.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....2-analiza.html
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  012.JPG
Wyświetleń: 74
Rozmiar:  66,1 KB  
lunarna
Wyświetlenia 15186 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

naklejka winylowa

azaka napisał(a) 2016-07-08 17:04

https://www.youtube.com/watch?v=CdIugnT2xeU
paznokciowe pomysły
Wyświetlenia 7017 Komentarze 0 azaka jest offline
Stary

Pedicure - wstydliwe stópki

azaka napisał(a) 2016-07-07 20:54
Updated 2016-07-07 at 20:55 by azaka

Nie mam zgrabnych małych stópek, niestety jestem wysoką kobietą, ale zaryzykuje i pokarze moje pazurki u stóp.

Użyłam czekoladowego lakieru z mojej ulubionej firmy.

Golden Rose - Rich color nr 115 link
do pieczątek
biały - Bell link
srebro - Simple Beauty nr 938 link
stemple Konad blaszkę kupiłam w zestawie razem ze stemplem link
- See more at: https://paznokciowe-pomysly.blogspot....1iDu4Cyf.dpuf...
paznokciowe pomysły
Wyświetlenia 9998 Komentarze 0 azaka jest offline
Stary

Jak pielęgnować cerę trądzikową?

AniaMorozinska napisał(a) 2016-07-04 14:18
Updated 2016-08-07 at 23:01 by AniaMorozinska

Pielęgnacja cery trądzikowej może każdej z nas sprawić wiele problemów. Nie brak wprawdzie na rynku kosmetyków, dzięki którym można ujarzmić trądzik, jednak ich stosowanie przez dłuższy czas może sprawić, że naszym nowym problemem stanie się zbyt sucha skóra. Jak zatem pielęgnować cerę ze skłonnością do trądziku, a jednocześnie zapewniać jej odpowiednie nawilżenie?

Przyczyny problemów z trądzikiem
By prowadzić skuteczną walkę z danym problemem, warto na początek poznać jego...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 40624 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Organique aksamitny balsam, mój ulubieniec wakacyjny

smelllikeme napisał(a) 2016-07-01 13:15 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witam ponownie, bardzo cieszę się, że tak licznie do mnie zaglądacie
Chciałabym wam także podziękować, że dzielicie się ze mną waszą opinią. To dla mnie bardzo ważne.

Dzisiaj postanowiłam opisać balsam, który zawsze kupuję na lato. W...
smelllikeme
Wyświetlenia 16158 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Wrocław

agatka0202 napisał(a) 2016-07-01 13:01 (Zdrowie)

Witam, cześć
Mam dobrą wiadomość dla czekających i mających dużo pytań!
Jutro 02.07.2016 jestem we Wrocławiu. Można dzwonić, dotknąć, spotkać się ze mną. Każde pytanie ma sens.

Pozdrawiam - do zobaczenia

Testy ajurwedy dla pacjenta: ewazet4@gmail.com
Ikonki załączonych zdjęć
Nazwa:  11062249_10154028862688572_2455206283496592617_n.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  52,5 KB  
lunarna
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 16797 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Maseczki w płacie od Skin79, czyli zabawna moc pielęgnacji

smelllikeme napisał(a) 2016-06-29 21:36 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)
Updated 2016-06-29 at 21:37 by smelllikeme

Witajcie kochane
dzisiaj postaram się udowodnić, że pielęgnacja może być zabawna i słodka
Która z nas nie marzyła o wizycie w SPA i poddawaniu się zabiegom upiększającym, kiedy była dzieckiem…...
smelllikeme
Wyświetlenia 16070 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Drzewka cytrusowe.

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-06-29 15:16
Updated 2016-11-25 at 10:25 by pomiaryhalasu

Coraz częściej w naszych domach i mieszkaniach można spotkać kwitnące na parapecie [URL="http://wloskierosliny.pl/cytrusy-c-1.html"]kolorowe drzewko cytrusowe[/URL]. Stanowić może ono nie tylko ciekawą ozdobę, lecz także naturalny aromatyzer naszego wnętrza. Drzewka te są powszechnie uważane za trudne w pielęgnacji, zatem chcąc podjąć się ich hodowli warto zaczerpnąć choć podstawowych informacji na ich temat.
W polskim klimacie cytrusy nadają się wyłącznie do hodowli doniczkowej...
Wyświetlenia 24400 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Black Head pore strip czy są skuteczne? Czy to sposób na czyste pory skóry?

smelllikeme napisał(a) 2016-06-29 13:40 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Cześć dziewczyny!
Jeśli tak jak ja nie lubicie czarnych kropeczek na nosie, brodzie i czole to zapraszam do poczytania dalej
Zatkane pory skóry, czyli otworki dzięki, którym nasza skóra oddycha bardzo często są zatkane i widać to na pierwszy rzut oka jako czarne kropeczki. Nie wygląda to estetycznie, co gorsza...
smelllikeme
Wyświetlenia 16376 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Kobieta a hormony

AniaMorozinska napisał(a) 2016-06-27 22:04
Updated 2016-06-27 at 22:09 by AniaMorozinska

Choć odgrywają ważną rolę w organizmie każdego człowieka, w przypadku kobiet stają się szczególnie ważne. Hormony rządzą niepodzielnie kobiecym organizmem, zaś wszelkie procesy związane z nimi są w przypadku pań znacznie bardziej skomplikowane i złożone niż w przypadku mężczyzn. Dlaczego hormony są tak ważne w życiu każdej kobiety? W jaki sposób wpływają na kolejne etapy jej życia?

W przypadku pań hormony i poziom ich stężenia są ważne już chociażby tylko z powodu owulacji. Sam...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 35674 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Glov wersja podróżna mały (wielki) test!

smelllikeme napisał(a) 2016-06-24 18:49 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dziś chciałabym podzielić się z wami dość nowym sposobem na demakijaż.

Pewnie słyszałyście już o Glov, czyli rękawicy zmywającej makijaż tylko przy pomocy wody. Mhym… brzmi świetnie, wygląda na to, że to cudowna sparawa dla alergików, osób, które żyją da walizkach (w tym przypadku każde miejsce w walizce się liczy!) oraz zwolenników kosmetyków...
smelllikeme
Wyświetlenia 23047 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Przegląd zabiegów, które naprawdę odmieniają wygląd

krystyna1122 napisał(a) 2016-06-22 13:24

Kiedyś wykupiłam sobie pakiet mikrodermabrazji. P0 10 zabiegach nie widziałam prawie żadnej różnicy. Chodziłam też na zabiegi z laserem plazma flax. Również bez efektów. Niestety, widoczną i radykalną poprawę skóry zapewniają tylko drastyczne środki. Jakie?

Kwas hialuronowy

Brzmi groźnie, ale ma go każdy w swojej skórze (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_hialuronowy). Niestety, z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się, co skutkuje powstawaniem zmarszczek....
Przyczajenie
Wyświetlenia 16544 Komentarze 0 krystyna1122 jest offline
Stary

Ziemia do cytrusów - wybierz optymalne podłoże.

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-06-22 10:02
Updated 2016-11-25 at 10:28 by pomiaryhalasu

Optymalne podłoże do cytrusów to takie, którego ph waha się w granicach od 5,5 do 6,5. Poza tym musi wyróżniać się doskonałą przepuszczalnością, lekkością, a struktura powinna łatwo przepuszczać wodę. Jeśli nie mamy odpowiedniej wiedzy, czasu czy umiejętności, aby takie podłoże przygotować, możemy kupić je gotowe. Dobry sklep z roślinami sprzedaje nie tylko nasiona, szczepki i sadzonki, ale również inne produkty potrzebne do uprawy. Jeśli więc potrzebna jest Ci [URL="http://wloskierosliny.pl/ziemia-do-cytrusow-p-172.htmhttp://"]dobra...
Wyświetlenia 17461 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.