Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Drzewka cytrynowe - specyfika.

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-06-03 13:59

O drzewko cytrusowe trzeba dbać, ale jego wygląd jest warty naszego wysiłku. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że normalnie cytrusy dojrzewają w odmiennym klimacie i wystarczy im odrobina chłodu do obumarcia. Ważne jest to, żeby chronić je przed mrozem (optymalna temperatura zimą nie powinna spadać poniżej 10 stopni). Możemy wspomóc [URL="https://issuu.com/drzewkocytrynowe"]drzewko cytrynowe[/URL], używając specjalnych nawozów dla niego przeznaczonych. Jest to jednak delikatna roślina,...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 20231 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Wózki wielofuncyjne a mieszkanie w bloku.

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-06-03 11:41
Updated 2016-11-25 at 10:34 by pomiaryhalasu

Mieszkanie w bloku, wiąże się z dość ograniczoną przestrzenią. Dlatego, aby mieszkanie zachowało swoją funkcjonalność, ważny jest dobry dobór wyposażenia. Posiadając dzieci, należy liczyć się z tym, że wiele miejsca będą zajmowały akcesoria dla dzieci jakie jak choćby [URL="http://www.studiopress.com/forums/users/wozki-wielofunkcyjne/"]wózki wielofunkcyjne[/URL] dziecięce, chodziki dla dzieci czy zabawki. Aby zaoszczędzić miejsce, ważna jest dobra organizacja. Nie chodzi tutaj tylko o...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 22446 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Zdrowe zdrowie

agatka0202 napisał(a) 2016-06-03 11:16 (Zdrowie)

Nikt nie zadba o Ciebie bardziej niz Ty sam

http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....o-zdrowia.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10556220_704799749641990_6628148569893042220_n.jpg
Wyświetleń: 103
Rozmiar:  52,6 KB  
lunarna
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 17441 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Sprawdź co jest znaczące w przypadku korzystania z usług fotografa ślubnego

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:40

W internecie odnaleźć można wiele ogłoszeń, które powiązane są z fotografią ślubną. Nic dziwnego w tym, iż sporo par młodych zaczyna gubić się w nadmiarze informacji. Warto mieć pojęcie, w jaki sposób wybrać fotografa, by dzień zaślubin został dobrze, profesjonalnie zarejestrowany.

Wybierz wypróbowane rozwiązanie

Najtrafniejszym wyborem będzie oczywiście skorzystanie z usług fotografa, który jest już wypróbowany przez znajomych lub bliskie osoby. Na pewno nie w każdym przypadku...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16316 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Awarie samochodów ciężarowych - co zrobić?

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:38

Zawodowi kierowcy, inaczej mówiąc kierowcy, którzy w drodze spędzają większość swojego czasu pracy, muszą znakomicie orientować się co zrobić w momencie powstania kryzysowej sytuacji. Znaczy to, iż muszą być przygotowani na profesjonalne działanie, przykładowo w momencie, gdy coś się zepsuje, czy też też wystąpi awaria w trakcie jazdy. Nawet najlepszej marki pojazd ciężarowy to również urządzenie, które może ulec awarii, opłaca się więc wiedzieć, jak postępować w takiej sytuacji, i dodatkowo co...
Przyczajenie
Wyświetlenia 19387 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Klimatyzacja samochodowa – problemy i awarie

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:37

Klima w samochodzie to nieodzowne podczas upalnego lata urządzenie, niemniej jednak może ona ulec popsuciu. Warto wiedzieć, jak w sposób prawidłowy dbać o klimatyzację, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia kłopotów, które się z nią wiążą. Demonstrujemy poniżej najczęściej występujące usterki, które są z nią związane. Wiadomym jest jakby nie było, iż o wiele lepiej jest przeciwdziałać niż później leczyć. W wypadku samochodu jest to nie jedynie prewencyjne rozwiązanie, ale dodatkowo – w dużym...
Przyczajenie
Wyświetlenia 23251 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Gdzie wskazane jest naprawiać swoje auto?

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:35

Każdy posiadacz auta staje przed określonym wyborem. Czy bardziej opłaca się korzystać z usług najzwyklejszego warsztatu samochodowego, czy też należy wybrać usługi w ASO. W każdym przypadku opłaca się w szczególności określić wady oraz zalety danego wyboru. Należy dodatkowo spojrzeć na problem z trochę bardziej ogólnej perspektywy. Oznacza to, że warto rozważyć to, czy de facto dany samochód warto reperować w drogim, lecz naturalnie nieco bardziej pewnym serwisie autoryzowanym przez producenta....
Przyczajenie
Wyświetlenia 47049 Komentarze 1 kulik86 jest offline
Stary

Jakim sposobem poradzić sobie z hemoroidami

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:34

Hemoroidy, inaczej mówiąc żylaki odbytu są w stanie szybko zepsuć dobre samopoczucie każdej osoby, która skarży się na tę dolegliwość. Wielu osób wstydzi się zgłosić się na konsultację lekarską z tym problemem. Problemem takim jak żylaki odbytu zajmuje się lekarz proktolog, dla którego jest to jednym słowem kolejna przypadłość do wyleczenia. Jeśli ktoś tymczasem woli skorzystać z domowych sposobów zamiast pójść po pomoc do lekarza, to może to oczywiście zrobić, o ile problem nie jest zbyt poważny....
Przyczajenie
Wyświetlenia 21393 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Jak dopasować rower do swoich potrzeb?

kulik86 napisał(a) 2016-06-02 22:30

Ciepłe dni letnie to najlepszy czas na to, żeby spędzić go na dworze Jest dużo rodzajów aktywności, zaczynając od biegania, przez spacer i wędrówki, a kończąc na wspaniałym sposobie spędzania wolnych chwil, którym jest jazda na rowerze. Polska staje się stopniowo drugą Holandią, jeśli chodzi właśnie o rowery górskie i sporty na nich uprawiane. Rynek sprzedaży rowerów w naszym kraju funkcjonuje coraz lepiej, dodatkowo polskie rowery są kupowane już na całym świecie. Nie dziwi więc, że w Polsce rowery...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15024 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Peeling enzymatyczny kontra peeling mechaniczny

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:43 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Powiedzmy sobie szczerze, to jak myjemy naszą twarz jest podstawą pielęgnacji. Jeśli robimy to źle lub nie robimy wcale, nasze pory się zatykają a ze skóry nie usuwane są toksyny, na które narażamy ją każdego dnia. Ważne jest to w szczególności jeśli chodzi o skórę problematyczną, wtedy twarz myć najlepiej kilka razy dziennie stopniowo przechodząc do momentu, kiedy wystarczy umyć ją raz. Skóra problematyczna charakteryzuje się pojawianiem wągrów, zaskórników niekiedy nawet tak zwanych...
smelllikeme
Wyświetlenia 42825 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Mydełka wprost ze słonecznej Marsylii

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:40 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj będzie troszkę podstawowych informacji o mydełkach Marsylskich, dlaczego się tak nazywają? do czego służą? czy nadają się dla mnie? ile kosztują? ale nie tak szybko! zacznijmy od początku…
Nazwa mydełek pochodzi od nazwy Miasta we Francji Marsylii, właśnie...
smelllikeme
Wyświetlenia 26233 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Rytuał Hammam co to właściwie jest?

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:36 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Cześć. Jest mi niezmiernie miło widząc ile osób odwiedza mój blog w tak krótkim czasie! Jestem mile zaskoczona i chętnie odpowiem na wasze pytania i wątpliwości, więc piszcie do mnie kochane i podajcie tematy, które was interesują, czekam

...
smelllikeme
Wyświetlenia 19896 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Kilka słów o rafinowanych balsamach z masła shea (karite)

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:34 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Skoro wielkimi krokami zbliża się już do nas zima (chyba w całej Polsce spadł śnieg!!! ) postanowiłam napisać o balsamach z masłem shea.Masło shea wyrabiane jest z nasion afrykańskiego drzewa Masłosz Parka,które w Afryce jest uznawane za święte i czczone od tysięcy...
smelllikeme
Wyświetlenia 41946 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Seria Biolaven a w szczególności kremy!

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj wracam do was z kolejną porcją kosmetyków, które sprawdziły się u mnie. Dzisiaj będzie troszeczkę o serii Biolaven a troszkę więcej o kremach z tej linii.
Kosmetyki Biolaven to seria zaprojektowana przez markę Sylveco. Jak już sama nazwa wskazuje są to kosmetyki na bazie organicznej lawendy oraz oleju z pestek winogron. W serii znajdziecie żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała, szampon, krem na dzień, krem na noc oraz płyn micelarny i balsam do ciała....
smelllikeme
Wyświetlenia 45127 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Jak wybierać perfumy? kilka wskazówek

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:23 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie
często pytacie mnie dlaczego nazwałam blog smelllikeme, od zapachu skoro piszę o wszystkim co wiąże się z szerokim pojęciem kosmetyka
Otóż początkowo myślałam nad tym aby blog całkowicie poświęcić recenzji perfum, jednak szybko od tego odstąpiłam ponieważ moja wiedza sięga trochę szerzej, perfumy są dość drogie a ja pisząc recenzję tylko perfum, czułabym niedosyt.
Wracając...
smelllikeme
Wyświetlenia 38158 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.