Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

nr 1 xD

klaudia23 napisał(a) 2007-09-23 11:12 (now or ever ! xD)

no wiec to moj pierwszy post na tym bloguxD
o czym bede pisac? nie wiem zobacze jeszcze ale raczej o szkole w koncu na czyms musze sie wyzyć dobr ato jam lecdem pap
Zadomowienie
Wyświetlenia 45484 Komentarze 4 klaudia23 jest offline
Stary

Ja już nie wytrzymuje...:(To KONIEC

anesiaa napisał(a) 2007-09-22 21:02

Jest taki chłopak...
Jes odemnie o rok starszy tera jest Liceum
W gimie mi wyznał miłość... pod koniec roku...
spotkałam sie z nim 2 razy...
Teraz mi rpzez gg pisze i pisze o tym że mysli o mnie i to tamto.On mi spodobał i z wygladu i z charakteru...
Ale jakoś nie czuje żeby coś z tego było...
Gada że wogóle czasu nie ma;/
Mówi że chce być ze mną ale nie ma sie keidy spotykać... to to jest bez ssensu...;(
BAN stały
Wyświetlenia 5902 Komentarze 0 anesiaa jest offline
Stary

Kawa zbożowa...

Rybulka napisał(a) 2007-09-22 18:50 (Rybulka pisze :-))

...smakuje mi tak samo, jak 16 lat temu. Byłam wtedy w zerówce i każdego dnia na śniadanie dostawaliśmy do picia kawę zbożową. Będąc 6-letnim dzieckiem, nie zdawałam sobie sprawy, że to właśnie kawa zbożowa. Pewnie nie miałam nawet pojęcia, że coś takiego istnieje. Wiedziłam tylko, że to, co pani kucharka przynosi nam codziennie rano razem ze śniadaniem, bardzo mi smakuje .

Dziś mama kupiła w sklepie kawę zbożową Anatol. Zaparzyłam ją sobie do śniadania i doznałam olśnienia....
Zakorzenienie
Wyświetlenia 170654 Komentarze 7 Rybulka jest offline
Stary

Ahh Ta Nauka :)

sky_15 napisał(a) 2007-09-22 10:46

Witajcie

Czy któraś z Was lubi się edukować? Z chcęcią zagląda do książek? czerpie z tego przyjemność?

Co daje Wam "pochłanianie" wiedzy?
Dla mnie uczenie się jest przyjemnością dnia codziennego. Uważacie, że to dziwne i szalone?
Dziwnym uważam fakt rezygnacji z edukacji (aż się zrymowało ). Wielu młodych ludzi uważa, że szkoła zajmuje ich cenny czas i postanawiają z nią skończyć.
Wiem po sobie, że skupiam się na nauce wtedy kiedy...
Raczkowanie
Wyświetlenia 9266 Komentarze 0 sky_15 jest offline
Stary
Ocena: 2 głosów, 4,50 średnia.

Protestuję przeciwko ograniczonej ilość emotek w blogu!

Pomadka napisał(a) 2007-09-22 00:20

Cytat:
Wiadomość jest przeładowana grafiką
W wiadomości znajduje się zbyt wiele uśmieszków, zdjęć lub tagów [img]. Program dopuszcza jednorazowe użycie maksimum 20 grafik.
Aby dodać wiadomość usuń z niej emotikonki i wtedy ponownie wyślij.
To jedna z gorszych wiadomości jaka się może wyświetlić blogującej wizażance.

Protestuję przeciwko ograniczonej ilość emotek w blogu!

Zło, na litość, dołóż nam nieco grafiki.

Wszak się pisać nie...
Pomadkorator
Wyświetlenia 174940 Komentarze 7 Pomadka jest offline
Stary

Czy tylko ja tak mam?!

Pomadka napisał(a) 2007-09-21 23:56

Do licha, czy tylko ja tak mam, że na 7 dni w tygodniu, 5 czuję się źle?
Zastanawiam się co mi się jeszcze przypląta, co mi jeszcze będzie dokuczać? Ciekawa jestem ile mogę jeszcze znosić złe samopoczucie i wieczne dolegliwości?
Pewnie ktoś kto to czyta od razu pomyśli: "dlaczego nie idziesz do lekarza?". A ja mu już odpowiadam: byłam, chodzę i guzik mi przyszło z tych wizyt... Zostałam zbyta, odesłana, czasami zbadana i nic konkretnego z tego nie wypłynęło....
Pomadkorator
Wyświetlenia 58188 Komentarze 2 Pomadka jest offline
Stary

Czasem się boję,...

Rybulka napisał(a) 2007-09-21 23:44 (Rybulka pisze :-))

...że los daje mi za dużo, że nagle przestanie dawać i, mało tego, odbierze to, co w moim życiu najważniejsze. Wpadam w paranoję, gdy on ma wyłączony telefon, gdy nie odbiera, gdy nie odpisuje na smsy. Przed oczami stają mi wtedy najgorsze sceny. Taka już jestem, że zawsze biorę pod uwagę, to, iż stało się coś złego. Panicznie boję się, że ktoś odbierze mi moje największe szczęście, człowieka, który codziennie daje mi siłę, mężczyznę, który pokazał mi co to znaczy kochać naprawdę, tego kogoś, kto...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 232917 Komentarze 10 Rybulka jest offline
Stary

Bloga czas zacząć ...

natali86 napisał(a) 2007-09-21 19:13
Updated 2009-02-22 at 17:11 by natali86

Zakorzenienie
Wyświetlenia 45671 Komentarze 3 natali86 jest offline
Stary

Cele w życiu...?

agacior89 napisał(a) 2007-09-21 18:40

Każdy jakieś ma i każdy do czegoś dąży.

Jadąc księcia Ziemowita, przed działeczkami w Ząbkach a za Dworcem Wileńskim, rozmyślałam nad tym. I na zakręcie przed działeczkami tymiże. I na poczcie, kiedy dwie przesyłki- kolejne dwie sprawy "odptaszkowane" w kalendarzu. Do czego to, u diabła, dąży?

Był taki moment, kiedy wydawało mi się, że nie mam do czego dążyć. Kiedy wydawało mi się, ze wszystko mam, że wszystko osiągnęłam, a teraz będzie się toczyć życie. Myliłam...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 13073 Komentarze 0 agacior89 jest offline
Stary

A kilogramy lecą :(

Madzialenka12344321 napisał(a) 2007-09-21 17:51

od środy (ups niecałe 3 dni) schudłam 1,5 kg jutro chyba nie wejdę na waga.. aż strach.. a wszytsko to przez smutek spowodowany tą sytuacją z moim TZ

Gdyby wiedzial, ze przez niego tak chudne...

Dzis zauwazyłam że nie musze juz rozpinac spodni by je zdjąć... buu ja chce przytyć 2 kg.. chce znowu ważyć 49 kg

A co będzie jeśli on naprawdę pojedzię?? Chyba zniknę z tego świata
Zakorzenienie
Wyświetlenia 188872 Komentarze 7 Madzialenka12344321 jest offline
Stary

Proszę o modlitwę...

sanetka napisał(a) 2007-09-21 15:23

za moją siostrę.
Wczoraj zadzwoniła ciocia z informacją ze powiększyła nam się rodzina-w sobotę przyszedł na świat mój siostrzeniec. Mały wcale nie jest taki mały- waży ponad 4 kg i na szczęście jest zdrowiutki.
Niestety z siostrą gorzej. To była jej druga ciąża. Już poprzednią źle zniosła. Przy tej czuła się jeszcze gorzej.
Teraz leży w ciężkim w stanie w szpitalu. Prawdopodobnie dla organizmu był to za duży wysiłek, na dodatek jest zagrożenie że może dostać zakażenia po niedokładnym...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 238784 Komentarze 10 sanetka jest offline
Stary

Po co czytać książki?

Rybulka napisał(a) 2007-09-21 15:00 (Rybulka pisze :-))

Czytanie książek to jedno z moich ulubionych zajęć.Kiedy tylko nauczyłam się rozróżniać litery, coraz śmielej zaczęłam sięgać po książki. Nikt nie musiał mnie specjalnie namawiać do czytania. Dla własniej przyjemności siadałam wygodnie w fotelu i zagłębiałam się w lekturze. Żadna podróż bliska czy daleka, nie może odbyć się bez książki w torbie.

Czytam różną literaturę. Wciąż jednak nie mogę się przekonać do powieści fantastycznych. Lubię wzruszać się czytając. Do dziś z lekkim...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 61370 Komentarze 2 Rybulka jest offline
Stary

Trudna decyzja :(

Madzialenka12344321 napisał(a) 2007-09-20 21:17

Długo się nad tym zastanawiałam, nie wiem czy dobrze zrobie, czy nie ale...
Postanowiłam ze zadam jutro mojemu TZ pytanie: co jest dla niego ważniejsze: Holandia czy ja?? Kasa czy ja?? Niech wybierze. ja nie zniosę kolejnego rozstania, tych miesięcy bez niego
Co o tym sądzicie?? Wiem ze to radykalne, taki wybór.. ale ja musze wiedziec na czym stoje. Czy jestem jeszcze dla niego nadal najważniejsza (dzis powiedział, ze tak)
Zakorzenienie
Wyświetlenia 234481 Komentarze 7 Madzialenka12344321 jest offline
Stary

A nie mowilam....

d'ou vient le vent napisał(a) 2007-09-20 18:56

Mam przesrane. Do nastepnej srody nie ma mnie w ogole - konferencja, egzamin i zlecenia... Ma m nadzieje ze jednak mimo wszystko uda sie to poskladac w calosc i zrealizowac. Umieram na zapalenie zatok. Psiknelam sie na probe Shaal Nurem i nic nie czulam. Testowanie w Douglasie dalo ten sam efekt - kazdy zapach byl taki sam bo nie czulam doslownie nic. Chce mi sie wyc.
Yyyychhh
Zakorzenienie
Wyświetlenia 15891 Komentarze 0 d'ou vient le vent jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 3,00 średnia.

Marzenia? wierzę że się spełnią.

sanetka napisał(a) 2007-09-20 12:16

Marzenia...kto ich nie ma.
Mamy ostatnio spięcia z TZem ale nie przeszkadza nam to w planowaniu realizacji naszego marzenia...czyli budowy własnego domu. Co jakiś czas rozkładamy się wygodnie w łóżku, wyciągamy plany i oglądając je spędzamy godziny.
już nawet wybraliśmy kilka, które najbardziej nam sie podobają. Oczywiście cały czas prowadzimy dyskusje czy naprawdę pokój na dole jest potrzebny, czy jadalnia ma być połączona z salonem i czy aż tak niezbędna jest oddzielna łazienka przy...
Zakorzenienie
Wyświetlenia 48473 Komentarze 2 sanetka jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.