Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Vizir Go Pods i pranie staje się łatwiejsze...

Emilka806 napisał(a) 2015-11-10 01:27

Jestem ambasadorką EverydayMe i zakwalifikowałam się do kampanii kapsułek do prania, Vizir Go Pods.
Kilka słów o kapsułkach Vizir Go Pods

Jedna kapsułka wystarcza na wypranie aż 5 kg prania. Jest ona uniwersalna to znaczy i do kolorów i do białych rzeczy. Składa się z trzech komór dzięki czemu pierze, usuwa zabrudzenia oraz nadaje blask tkaninom. Kapsułka rozpuszcza się w praniu nawet przy 30 st C.

Moja ocena

Kapsułki łatwo się przechowuję,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 17679 Komentarze 0 Emilka806 jest offline
Stary

All about My Eyes / Wszystko o Moich Oczach

Lioness5147 napisał(a) 2015-11-09 16:27

Przyczajenie
Wyświetlenia 13045 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Finuu - wielkie testowanie :)

Emilka806 napisał(a) 2015-11-08 20:21

Brałam udział w kampanii

Kilka słów o samym Finuu

Masło fińskie, na bazie oleju rzepakowego i oleju z lnianki oraz z maślanki.
Ów produkt nie zawiera konserwantów, barwników ani utwardzaczy. Jest w 100% naturalny i mogą jeść go duzi i mali
Występuje w dwóch odsłonach w wersji klasycznej i w wersji z solą.

Moja ocena

Przetestowałam je w różnych postaciach...tradycyjnie ze świeżym pieczywem, na grilla w wersji słonej z...
Przyczajenie
Wyświetlenia 73180 Komentarze 3 Emilka806 jest offline
Stary

Konkurs mikołajkowy!

kasiotla napisał(a) 2015-11-08 18:04

On dostał twój list – na pamięć go zna
Prezenty już wziął i w worku je ma
Bo Mikołaj jedzie tu już. (E.Flinta)

No – jedzie! Prezenty zapragnięte? Listy napisane? Jeśli nie, to trzeba się śpieszyć, bo sądząc po ilości artykułów przynależnych Gwiazdce a wystawionych już w marketach, chyba w tym roku święta będą wcześniej – ktoś coś wie…? W Krainie Szalonego Kapelusznika wszystko jest możliwe. Podobnie jak na malkontenckim blogu. Malkontentka wpasowując...
Przyczajenie
Wyświetlenia 20833 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Oda do grubych ud, czyli jak to z uporczywym cellulitem było…

kasiotla napisał(a) 2015-11-05 17:49

Wiersz napisałam. O nogach Malkontentki.

Powiem wam dziś tyle
Że malkontenckie nogi
Przypominają te goryle.

Krótki ten wiersz, ale naprawdę nie ma się nad czym rozwodzić. Włochate, plaskate, a jakby było mało to jeszcze utyte i obleczone w grubą warstwę cellulitu…
Biedna Malkontentka. Nie dla niej krótkie spódniczki, zalotne szorty, obcisłe spodnie, kreacje, w których z dłuuugich rozcięć kusząco wyziera smukła nóżka, zwieńczona wysoką szpileczką....
Przyczajenie
Wyświetlenia 14891 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

WIELKA Promocja ROSSMANN -49% CO KUPIŁAM? Produkty do UST i PAZNOKCI (Listopad 2015)

Lioness5147 napisał(a) 2015-11-05 17:40

Wpis na Blogu + Zdjęcia na:

www.lioness.blox.pl

Film:

Przyczajenie
Wyświetlenia 14852 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Czy buty muszą być modne?

spodniedamskie napisał(a) 2015-11-05 11:31

Zazwyczaj największą uwagę zwraca się na ubrania, obuwie nie jest elementem, który zauważa się pierwsze. Z tego powodu wiele osób nie zwraca na obuwie szczególnej uwagi, a wręcz wiele osób uważa, że obuwie nie jest ważnym elementem stroju. Nie jest to jednak prawda, ponieważ odpowiednio dobrane obuwie to nie tylko komfort, ale także dobry wygląd!

...
Przyczajenie
Wyświetlenia 34363 Komentarze 0 spodniedamskie jest offline
Stary

Dobry but - czym ma się charakteryzować?

sweter2014 napisał(a) 2015-11-05 10:27

Wybierając się do sklepu obuwniczego przede wszystkim pod uwagę bierzemy obowiązujące trendy oraz ceny. Na chwilę obecną buty można kupować w wielu miejscach. Oprócz lokalnych butików mamy także centra handlowe i sklepy internetowe.

W tych ostatnich wybór jest największy, a i ceny bywają najniższe. Niemniej jednak kupując buty musimy także brać pod uwagę materiał z którego zostały wykonane oraz kształt. Jak wiadomo każda stopa ludzka ma nieco inne wymiary i chociaż obowiązują pewne...
Przyczajenie
Wyświetlenia 37206 Komentarze 0 sweter2014 jest offline
Stary

Jak to jest z tą zieloną kawą i czy warto się z nią odchudzać?

ladyinside napisał(a) 2015-11-04 18:39 (Zdrowe odżywianie i kosmetyki według Karoliny)

Hej moje drogie. Od mojego pierwszego wpisu minęło już trochę czasu, więc postanowiłam znaleźć chwilę czasu i napisać wam coś ciekawego w tematyce zdrowego odżywiania

Ostatnio dużo czytałam w sieci o naturalnych metodach odchudzania i w moje ręce wpadła zielona kawa. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami po miesiącu stosowania.
Jej właściwości zawdzięcza wysokiej ilości kwasu chlorogenowego w niej zawartego. Jest to silny antyoksydant, który ogranicza wchłanianie...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 33165 Komentarze 0 ladyinside jest offline
Stary

Hada Labo i Berdever czyli o japońskich kosmetykach slow kilka

kasiotla napisał(a) 2015-11-03 19:12

Wiecznie młodzi pozostają tylko ci, którzy umierają młodo. (J. C.Somoza)
Obejdzie się. Zgadzam się raczej z pozaczasowa panią Czubaszek, że lepiej być starym, niż martwym. Malkontentka też się zgadza, bo z niej prosty chłop i od życia najbardziej oczekuje... życia właśnie. Co absolutnie nie oznacza, że ku starości galopującej w jej stronę z orężem zmarszczek, zwiotczeń i chorób wszelakich, pędzi z otwartymi ramionami, nieuzbrojona i uległa. O nie. Malkontentka jest z natury rzeczy istotą...
Przyczajenie
Wyświetlenia 11932 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Opowiadam o Konferencji Urodowej MEET BEAUTY CONFERENCE 2015 (Warszawa, 24.10.2015)

Lioness5147 napisał(a) 2015-11-03 16:00

Wpis na Blogu + Zdjęcia na:

www.lioness.blox.pl

Film:

Przyczajenie
Wyświetlenia 15166 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Witajcie w piekle...

kasiotla napisał(a) 2015-11-02 22:34
Updated 2015-11-02 at 22:36 by kasiotla

Próba zrealizowania nieba na ziemi kończy się zawsze wyprodukowaniem piekła. (K.Popper). No własnie ... chyba w takie miejsce jakimś dziwnym zrządzeniem Opatrzności udało mi się załapać. Trzy dni pobytu w piekle z lekka mnie zmięły, ale wszak Wszystko mija - nawet najdłuższa żmija (S.Lec). Moje zesłanie dobiegło końca. Wróciłam do domu - aktualnie podlegam intensywnemu karmieniu i starannej dezynfekcji. W czasie, gdy usiłuję powrócić na level "człowiek", Wy Przyjaciele nie traćcie okazji...
Przyczajenie
Wyświetlenia 14498 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Sztukateria gipsowa, poliuretanowa - modne dodatki mieszkalne

pomiaryhalasu napisał(a) 2015-11-02 13:20
Updated 2016-11-25 at 11:51 by pomiaryhalasu

Nasz problem przy remoncie mieszkania może rozwiązać [URL="http://www.decostyr.pl"]estetyczna sztukateria gipsowa[/URL], którą bez problemu możemy zastosować w różnych pomieszczeniach naszego mieszkania. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wspomniana sztukateria może być wykorzystywana również na zewnątrz budynków. Często spotykana jest ona jako obramowanie okien. W takim przypadku świetnie sprawdza się [URL="http://sztukateria.blogi.pl/comments/sztukateria-styropianowa-lub-gipsowa-sposob"]sztukateria...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 27071 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Kosmetyczka Łódź - salon kosmetyczny dla wymagających

pomiaryhalasu napisał(a) 2015-11-02 11:21
Updated 2016-11-25 at 11:47 by pomiaryhalasu

Poziom usług kosmetycznych w naszym kraju wzrasta z dnia na dzień. To dobra wiadomość dla wymagających klientów, a szczególnie dla kobiet, które [URL="http://anetta.com.pl"]wybrany salon kosmetyczny[/URL] odwiedzają przynajmniej raz w tygodniu. Dbanie o swoje ciało jest bowiem bardzo ważne. Regularne oczyszczanie, a także natłuszczanie cery pozwoli nam na zatrzymać procesy starzenia się skóry. Według badaczy to właśnie u kobiet, które często odwiedzają kosmetyczkę, zmarszczki pojawiają...
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 14995 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Obcięte włosy...

kasiotla napisał(a) 2015-11-01 17:46

Pamiętacie słowa pułkownika Slade’a w Zapachu kobiety? Włosy… Mówią, że włosy są wszystkim, wiesz… Czy zatopiłeś kiedykolwiek nos w gąszczu loków i chciałeś po prostu zasnąć na wieki?... No to w przypadku Malkontentki mamy dupkę. Nie będzie wciskania żadnych nosów w loki – nie będzie też umierania podczas tego wtulania – co w sumie samo w sobie nie jest takie złe, bo co to z takim wtulonym trupem potem zrobić?… Teraz można jedynie po przyjacielsku zmierzwić malkontencką...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15249 Komentarze 0 kasiotla jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.