Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Moja nowa footapeta

malaAla1 napisał(a) 2015-06-19 14:51

zdecydowałam się dzisiaj na wybór fototapety do kuchni. Nie na cała ścianę a tylko między meble a blat kuchenny. Długo męczyłam się z tą decyzja ponieważ znajomi odradzali mi takie rozwiązanie. Powiedzieli, że będzie się brudziła i takie tam. Ale do jasnej ciasnej, teraz jak mam całkiem jasna ścianie, to się niby nie brudzi ? Mój dom, moje warunki.
Zmaltretowałam mojego znajomego, żeby wybrał się ze mną i ogarnął jakoś mój kiepski gust

Dał radę, efekt jest zdumiewający...
Przyczajenie
Wyświetlenia 13346 Komentarze 0 malaAla1 jest offline
Stary

Dlaczego kremy z aloesem są lepsze od innych?

KarajaPolska napisał(a) 2015-06-19 14:09

Nie raz nie dwa, zastanawialiście się jakiego kremu do twarzy używać. Słyszeliście o aloesie, o tym że jest składnikiem wielu produktów, ale nigdy nie wnikaliście jak ważnym składnikiem jest w produktach kosmetycznych jakie stosujecie. Dlatego przybliżę Wam cudowne właściwości, tej rośliny.

Aloes używany jest terapeutycznie już od ponad 5000 lat. Zawiera ponad 200 aktywnych składników w tym witaminy, minerały, aminokwasy, enzymy, polisacharydy i kwasy tłuszczowe - nic dziwnego że...
Przyczajenie
Wyświetlenia 8119 Komentarze 0 KarajaPolska jest offline
Stary

FREI Krem do rąk Hydrolipid Balance

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 08:30 (W świecie aleksandry)

Pielęgnacja dłoni jest dla mnie tak samo ważna jak pielęgnacja twarzy, stóp czy włosów. Wszędzie gdzie się da mam krem do rąk...w kuchni, łazience, sypialni a nawet w torebce ( zabieram go ze sobą wszędzie ).

Krem znajduje się w białej plastikowej tubce o pojemności 50 ml zamykanej na klik. Wygląd opakowania jest utrzymany w minimalistycznym stylu, bardzo przejrzystym
...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 22795 Komentarze 0 olcia1308 jest offline
Stary

BIOCOSMETICS - Kokosowy Peeling polinezyjski z ziarenkami piasku z Wysp Bora Bora

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 08:26 (W świecie aleksandry)

Peeling to w mojej pielęgnacji twarzy rzecz święta. Nie cierpię odstających suchych skórek oraz nierówności na twarzy. Peeling wykonuję 1-2 razy w tygodniu. W zależności od potrzeb używam albo peelingu mechanicznego lub enzymatycznego.

...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 14146 Komentarze 0 olcia1308 jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

BIELENDA 3 Drogocenne olejki - Ultra odżywcze mleczko do ciała

olcia1308 napisał(a) 2015-06-19 08:21 (W świecie aleksandry)

Dzisiaj biorę na dywanik kosmetyk, który idealnie nada się na ciepłe dni. Przyznam, że produkty Bielendy nigdy nie były dla mnie idealnymi kosmetykami, które mogłam bez problemu używać. Przeważnie po nie nie sięgałam a to dla tego, że kila razy się u mnie nie sprawdziły. Tym kosmetykiem zostałam oczarowana i zaczynam zmieniać swoje nastawienie do tej firmy

...
Świat Aleksandry
Wyświetlenia 14090 Komentarze 0 olcia1308 jest offline
Stary

VLOG WAKACYJNY: REWAL 2015 (Plaża, Morze, Mewy, Zachody Słońca)

Lioness5147 napisał(a) 2015-06-17 14:38

Przyczajenie
Wyświetlenia 13560 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Chwilowy come back back... myślowy...

tekla45 napisał(a) 2015-06-17 13:20
Updated 2015-10-13 at 14:18 by tekla45

Edycja reedycja redukcja prv.
Zadomowienie
Wyświetlenia 20664 Komentarze 0 tekla45 jest offline
Stary

Kosmetyki do ust

weronikawroblewska napisał(a) 2015-06-17 12:50
Updated 2016-06-14 at 12:01 by weronikawroblewska

Pomalowane usta to element makijażu, który w znaczącym stopniu wpływa na wygląd kobiety. Usta sprawiają, że kobieta wygląda bardziej elegancko, seksownie, tajemniczo lub uroczo. Żeby jednak pomalowane usta prezentowały się naprawdę dobrze, muszą być odpowiednio zadbane. Jak to zrobić?
Pielęgnacja ust wymaga stosowania określonych kosmetyków. Do wyboru jest naprawdę wiele produktów – pomadki, balsamy, szminki czy błyszczyki. Ważne jest jednak to, by wybrać odpowiedni produkt. Na co należy...
BAN stały
Wyświetlenia 10212 Komentarze 0 weronikawroblewska jest offline
Stary

Zdjęcia na płótnie czyli fotoobrazy - dekoracja do domu

fototapetyy napisał(a) 2015-06-17 10:11

Dekoracje do domu można osiągnąć za pomocą wielu, różnych sposobów. Coraz częściej jednak rezygnujemy z zakupu specjalnych figur i tego typu przedmiotów. Ostatnio najpopularniejsze stały się fotoobrazy. Czym one właściwie są?
Takie fotoobrazy tworzy się ze zdjęć na specjalnym płótnie. Oczywiście w wielu sklepach dostaniemy już gotowe, tego typu dodatki, którymi od razu możemy udekorować dany pokój. Warto jednak samemu zrobić sobie taki dodatek do mieszkania. Wystarczy, że do specjalnego miejsca,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 12291 Komentarze 0 fototapetyy jest offline
Stary

Zmiana profilu na z biegającego na leniwego

Jaga1888 napisał(a) 2015-06-16 18:43
Updated 2015-06-16 at 18:44 by Jaga1888

IZE]]

http://jagatoja.blogspot.com/2014/10...-leniwego.html
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 21228 Komentarze 0 Jaga1888 jest offline
Stary

Inspired by czyli Malkontentka zwiesiła głowę…

kasiotla napisał(a) 2015-06-15 13:55

Nie wiem czy wiecie, ale nasza przyjaciółka Malkontentka, poza czarnym serduszkiem, wrednym charakterem i skłonnościami do destrukcji, kryje w sobie jeszcze ducha drapieżcy, instynkt łowczego. W całym nawale towarów, jakimi zasypuje nas kolorowa i plastikowa rzeczywistość jest w stanie bezbłędnie wyszukać rzeczy najbardziej tandetne, najmarniejsze z możliwych, ba – znalazłszy – musi je nabyć, a co najgorsze – użyć. A potem trzeba tą kupę nieszczęścia prowadzać od lekarza do lekarza…...
Przyczajenie
Wyświetlenia 17489 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Nie, po prostu nie

Jaga1888 napisał(a) 2015-06-13 22:22

http://jagatoja.blogspot.com/2014/09...rostu-nie.html
Przyczajenie
Wyświetlenia 21835 Komentarze 0 Jaga1888 jest offline
Stary

Na wojnę z Organic Curl System czyli Olaplex w natarciu

kasiotla napisał(a) 2015-06-10 22:27
Tagi olaplex

Pół roku temu Malkontentka była inną kobietą… nie żeby miłą czy coś, ale inną. Los nie obdarzył jej wprawdzie wstrząsającą urodą, niemniej jednak wszelkie braki starała się sprytnie tuszować, aby nie ranić obywateli swoim widokiem. Stan taki utrzymywał się latami, a Malkontentka trwała w nim w umiarkowanej – niemniej jednak - szczęśliwości… Do czasu… kurka wodna do tej przeklętej chwili, w której postanowiła trwale poprawić swój wizerunek i strzeliła swoim włosom pocałunek...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15882 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

Organic Curl System w odwrocie, czyli Malkontentka wyczerpała zagadnienie

kasiotla napisał(a) 2015-06-10 22:25

Lepsze jest wrogiem dobrego kochani - takim hasłem rozpoczynam ostatnią już (bo ileż można o tym rozprawiać) opowieść o przygodzie Malkontentki z zabiegiem Organic Curl System. Tym razem będzie nieco bardziej optymistycznie…
Po okresie rozpaczy, gdzie włosy wyglądały jak smętna kopka siana o odrażającej brązowo-żółtej barwie, a Malkontentka gorączkowo rozważała opcję zmiany fryzury na tzw. rekruta, nastąpił szczęśliwy przełom. Związany był on z wizytą naszej bohaterki w galerii –...
Przyczajenie
Wyświetlenia 20060 Komentarze 0 kasiotla jest offline
Stary

O mnie

komradek91 napisał(a) 2015-06-09 18:49 (Szczoteczka do oczyszczania twarzy ZEITGARD)

Reprezentuje portal internetowy o tematyce modyczno-kosmetycznej.
Zajmuję się współpracą z kosmetologami, dietetykami, fizjoterapeutami, lekarzami, trenerami fitness, salonami spa i wellness, siłowniami itp.
Firma LR, z którą jestem związany posiada w ofercie produkty takie jak:
- od niedawna szczoteczki ZEITGARD
- kosmetyki
- suplementy diety
Jeżeli ktoś chce jak ja współpracować z firmą LR (niemiecka jakość). Zapraszam!
Oferuję wszelką pomoc!
Kontakt:...
Przyczajenie
Wyświetlenia 13276 Komentarze 0 komradek91 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.