Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

poosiemnastkowe wrażenia i nie tylko ;)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-26 20:41 (O wszystkim i o niczym...)

Impreza była bardzo udana, bardziej przypominała wesele niż osiemnastke
Wytańczyłam się z kolega z klasy chyba za wszystkie czasy Muzyka była wręcz idealna jak dla mnie- wszystkiego po trochu więc nawet sobie pośpiewałam Początkowo było drętwo, ale potem się rozkręciło, nie wiem o której w końcu wróciłam, ale chyba koło 3. Przypomniałam sobie o zmianie czasu dopiero dzisiaj po południu haha Musiałam sama wracać i niestety nic nie jechało więc 2 przystanki szłam na nogach w 10cm szpilkach..jeszcze
...
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Zdjęcie3646.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  30,4 KB  
Raczkowanie
Wyświetlenia 26475 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 3,00 średnia.

Jak dobierać lampy sufitowe do pomieszczenia?

kotkot napisał(a) 2014-10-26 19:04

Lampy sufitowe powinny być odpowiednio dopasowane do wnętrza. Nie chodzi tu jednak jedynie o styl, w jakim zostały urządzone pomieszczenia. Bardzo duże znaczenie ma bowiem rozmiar pokoju. W niewielkich pomieszczeniach duże lampy sufitowe będą po prostu wyglądały źle. Wiszące lampy nie nadają się też do niskich pokojów.
Lampy sufitowe z powodzeniem można wykorzystać w jadalni. W takim pomieszczeniu sprawdzi się oświetlenie wiszące bezpośrednio nad stołem, trzeba jednak pamiętać o tym, aby...
Przyczajenie
Wyświetlenia 12478 Komentarze 0 kotkot jest offline
Stary

Powoli wracam do siebie :)

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-24 23:07 (O wszystkim i o niczym...)

Dawno nic nie pisałam, a to dlatego, że nie chciałam się znowu żalić, a teraz juz jest na tyle dobrze, że mam inne tematy do pisania niż tamta sytuacja..
I właściwie pójście do psychologa mało mi dało,ale za to wpadlam na pomysl sprawdzenia tego chlopaka i wyszlo na to ze nie warto za nim plakac..bo majac dziewczyne pisze ze mna (nie wie ze to ja) więc bardzo możliwe, że gdyby był ze mną byłoby podobnie...Po za tym dzięki temu pomysłowi poznałam innego chłopaka który wydaje się być na prawde
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 81978 Komentarze 3 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

Dobry błyszczyk do ust?

blyszczyki napisał(a) 2014-10-24 11:22

Jak kupić dobry błyszczyk do ust? Gdzie go szukać? Czym się powinien on charakteryzować? Przede wszystkim dobry błyszczyk musi mieć trwałą i jednolitą konstystencję. Po nałożeniu na usta nie powinny tworzyć się tzw."grudki" Dobry błyszczyk nie tylko nawilża usta, ale również je pielęgnuje. Wygodny aplikator o odpowiednim kształcie musi ułatwiać nałożenie błyszczyku na usta. Kolor powinien być delikatny i zbliżony do naturalnej barwy ust.

Przed zakupem warto zapoznać się...
Przyczajenie
Wyświetlenia 38727 Komentarze 0 blyszczyki jest offline
Stary

TEST NA ŻYWO Podkładu CATRICE - All Matt Plus, Shine Control Make Up + Wrażenia

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-23 17:53

Przyczajenie
Wyświetlenia 9170 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Ubranka dla niemowlaka – jakie wybrać?

MyTummy napisał(a) 2014-10-22 11:27 (Odzież ciążowa od My Tummy)
Updated 2014-10-22 at 11:22 by MyTummy

Jeszcze zanim Twoje dziecko pojawi się na świecie, powinnaś zadbać o jego wyprawkę. Poza nosidełkiem, łóżeczkiem, kocykami, poduszeczkami – niezbędne będą ubranka. Jakie są najlepsze dla niemowlęcia? Mamy dla Ciebie kilka porad.

Przede wszystkim powinnaś pamiętać, by zwrócić uwagę na materiały, z jakich zostały wykonane ubranka. Spójrz na metkę i znajdź skład. Odzież dla maluszka powinna być wykonana z naturalnych tkanin, jak np. 100% organiczna bawełna, która jest miła w dotyku...
Przyczajenie
napisany w Dziecko, Ciąża
Wyświetlenia 24451 Komentarze 0 MyTummy jest offline
Stary

Przechowywanie kosmetyków do makijażu

supermakijaz napisał(a) 2014-10-21 15:25

Wiele kobiet popełnia zasadniczy błąd przechowując kosmetyki do makijażu w łazience. Nie jest to odpowiednie miejsce do ich przechowywania ze względu na wilgoć jaka tam panuje jak i zbyt wysoką temperaturę.

Wiele składników zawartych w kosmetykach np. witaminy w kremie, po podgrzaniu tracą swoje właściwości. Wszelkiego rodzaju kosmetyki powinny być szczelnie zamknięte i przechowywanie w suchym i dość chłodnym miejscu. Aby długo cieszyć się wysoka jakością kosmetyków, należy je również...
Przyczajenie
Wyświetlenia 43888 Komentarze 0 supermakijaz jest offline
Stary

What's on my iPhone ? / Co jest na moim iPhonie ?

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-20 17:30

Przyczajenie
Wyświetlenia 8712 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Zakupy i promocja -40% w Drogeri Natura

xAredx napisał(a) 2014-10-19 20:15 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Zapraszam na zbiorcze zakupy i informuję o aktualnej promocjii. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 33275 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Olejek do włosów z czarnuszki i zioła

ssandre napisał(a) 2014-10-18 17:59 (naturalne kosmetyki domowe)
Updated 2014-10-18 at 18:01 by ssandre

Odżywka OLEJEK do włosów z CZARNUSZKI

OLEJEK ODŻYWKA Z CZARNUSZKI EGIPSKIEJ
NA ZNISZCZONE WŁOSY PRZECIW WYPADANIU

100 % naturalna odżywka do włosów i skóry głowy
bez żadnych syntetycznych substancji, tylko czyste oleje, tłoczone na zimno

POBUDZA WZROST WŁOSÓW, PRZECIWDZIAŁA WYPADANIU !!!

Odżywka czarnego koloru o oleistej konsystencji,...
Przyczajenie
Wyświetlenia 10017 Komentarze 0 ssandre jest offline
Stary

Bluzka do karmienia – dobry wybór?

MyTummy napisał(a) 2014-10-17 22:43 (Odzież ciążowa od My Tummy)

Czy publiczne karmienie piersią jest w porządku? Ten temat wzbudza ostatnio sporo kontrowersji. Matki często czują się przez to niepewnie, gdy mają nakarmić swoje maleństwo w parku czy sklepie. Jak zareagują inni? Co sobie pomyślą? Czy można tak się obnażać? Takie obawy nie powinny dotyczyć żadnej mamy. Jeśli Twoje dziecko jest głodne, po prostu daj mu jeść. Aby podawanie maluchowi posiłku było dla Ciebie i otoczenia mniej krępujące, załóż specjalną bluzkę do karmienia.

...
Przyczajenie
napisany w Rodzinny
Wyświetlenia 26602 Komentarze 0 MyTummy jest offline
Stary
Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Masło Avocado

ssandre napisał(a) 2014-10-17 19:18 (naturalne kosmetyki domowe)
Updated 2014-10-18 at 17:30 by ssandre

INCI: Persea Gratissima (Avocado) Hydrogenated Oil
Avokado masło zimnotłoczone

Masło Avocado otrzymywane jest przez uwodornienie tłoczonego na zimno oleju z dojrzałych owoców
Koncentracja w kosmetyku
Do 100% olej moze byc stosowany bezpośrednio na skórę w czystej postaci jako krem do twarzy , balsam do ciała oraz masażu. W temperaturze pokojowej jest miększe od większości...
Przyczajenie
Wyświetlenia 8838 Komentarze 0 ssandre jest offline
Stary

Rolety wewnętrzne – rodzaje

kotkot napisał(a) 2014-10-17 18:22

Rolety wewnętrzne stały się standardowym wyposażeniem mieszkań i domów. Trudno już wyobrazić sobie funkcjonowanie bez możliwości zasłonięcia okna w dowolnym momencie. Z racji ich popularności producenci proponują coraz to nowe rodzaje rolet, które poza praktycznym zastosowaniem mają także służyć do ozdobienia okna.
Najprostsze rolety wewnętrzne to po prostu materiał zwijany za pomocą plastikowego łańcuszka. Można wybierać spośród wolnowiszących, jak i takich montowanych w kasecie z prowadnicami....
Przyczajenie
Wyświetlenia 12919 Komentarze 0 kotkot jest offline
Stary

Jak wybrać odpowiedni podkład do twarzy?

superkosmetyki napisał(a) 2014-10-16 09:33

Każda kobieta pragnie wygląda pięknie i młodo. Korzystamy z bardzo różnych kosmetyków często nie zdając sobie sprawy, że dobór kosmetyków do makijażu ma ogromny wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale również samopoczucie, kondycje skóry i zdrowie.

Przede wszystkim bardzo istotny jest odpowiedni wybór pudru. Musimy zwracać uwagę przy zakupie na jego skład i konsystencje. Dobry podkład do twarzy...
Przyczajenie
Wyświetlenia 32795 Komentarze 0 superkosmetyki jest offline
Stary

BEGLOSSY - Październik 2014

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-15 19:15

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Filmik:

Przyczajenie
Wyświetlenia 8432 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.