Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

miało być juz dobrze, a jakos nie jest..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-15 16:16 (O wszystkim i o niczym...)

Już prawie wszystko wracało do normy jeśli chodzi o tą całą sytuacje z tym listem..Myślałam juz, że się pozbierałam..Nawet dzisiaj na praktykach miałam świetny humor i śmiałam się aż do łez..Aż tu nagle jakąś godzine temu zadzwoniła do mnie przyjaciółka z informacją, że ten chłopak do którego pisałam list ma dziewczyne..i po raz kolejny od kilku miesięcy świat mi się zawalił...wiem, że muszę zachować godność i udawać, że mnie to nie obchodzi, ale to jest takie trudne

Raczkowanie
Wyświetlenia 232246 Komentarze 8 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

www.origami-pasja.blogspot.com

ewuska napisał(a) 2014-10-13 10:53

Czesc przedstawię Wam moje prace, które wykonałam sama

Raczkowanie
Wyświetlenia 8157 Komentarze 0 ewuska jest offline
Stary

beznadziejnie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-10 23:00 (O wszystkim i o niczym...)

Z mojego listu nie wyszło nic..Jestem załamana..najgorsze jest to, że nawet się mogę śmiać i zachowywać jakby sie nic nie stalo, ale to co czuje w środku mnie wykańcza..Chwilami na prawdę już nie wiem co mam ze sobą zrobić...W życiu nie pomyślałabym, że osoba znana tylko 3 miesiące może tak zamieszać mi w życiu..Musze o nim zapomniec..tylko najgorsze jest to, że wcale nie chce tego robić To już się robi tak męczące...
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zaczynamy.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  25,3 KB
Raczkowanie
Wyświetlenia 779883 Komentarze 31 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

W poszukiwaniu KWC|Maybelline Affinitone

cytryna2601 napisał(a) 2014-10-10 20:43 (Cytrynowe życie)

Od paru dni byłam w silnym zapotrzebowaniu zakupu nowego korektora. Mój poprzedni (i z resztą pierwszy, jaki kiedykolwiek miałam, Miss Sporty So Clear w sztywcie) zaczął się kończyć, więc oczywiście pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było przekopania wizażu w poszukiwaniu odpowiedniego dla maj skóry produktu. Wybór padł na L'Oreal True Match. Dziś, podczas wizyty w drogerii, korektora za chiny ludowe nie mogłam znaleźć. Mój wybór padł więc na Maybelline Affinitone w odcieniu 02 Natural. Kolor wybrałam...
Przyczajenie
Wyświetlenia 24314 Komentarze 0 cytryna2601 jest offline
Stary

Nowa pomoc dla frankowiczów dopiero za rok

szsummer napisał(a) 2014-10-10 15:34

Propozycje Związku Banków Polskich dotyczące osób zadłużonych we frankach szwajcarskich mogą pomóc niektórym, ale nie rozwiążą systemowego problemu - ocenia Piotr Kuczyński z Domu Inwestycyjnego Xelion. Ich wprowadzenie potrwałoby co najmniej rok, bo wymagałoby korekty w prawie. Wcześniejsze propozycje banków zostały już wdrożone, a klienci, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji, mogą z nich korzystać.

- Niestety, propozycje Związku Banków Polskich, tak zresztą jak propozycje przewodniczącego...
Przyczajenie
Wyświetlenia 3000 Komentarze 0 szsummer jest offline
Stary

To, że coś jest mało znane, nie oznacza, że nie istnieje, czyli szperamy w Helfach

kasiotla napisał(a) 2014-10-10 13:13
Updated 2014-10-10 at 13:21 by kasiotla

Taa drogie panie, dawno mnie nie było. Tu rzecz jasna, bo tam gdzie byłam to się działo, oj działo… No nieważne, nie o pierdołach będziemy dziś gawędzić tylko o kosmetyku poważnym nadzwyczaj, bo i spełniającym funkcję nadzwyczaj poważną. Jego bezwzględne ostrze, zanurzone w ekstrakcie z sycylijskich pomarańczy ma zwalczać wolne rodniki podstępnie kumulujące się w naszej skórze i okrutnie eliminować pierwsze oznaki starzenia… widzicie - złamałam żelazną zasadę – przeczytałam obiecanki...
Przyczajenie
Wyświetlenia 58731 Komentarze 1 kasiotla jest offline
Stary

WYZWANIE: Makijaż BEZ Lusterka !

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-09 17:25

Przyczajenie
Wyświetlenia 7353 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

Zimowe rajstopy w ochronie stawów

wiolamariola napisał(a) 2014-10-09 10:10
Updated 2014-10-09 at 10:11 by wiolamariola (zmiana zdjęcia)

Wiele pań, które dbają bardzo o swoją prezencję nie zdaje sobie sprawy, że chodzenie zimą w spódniczkach może przyczynić się do pogorszenia zdrowia. Mamy tu na myśli przede wszystkim przeziębienie stawów kolanowych, które raz zaniedbane mogą nas boleć latami. Co zrobić, żeby taka sytuacja nie miała miejsca? Przede wszystkim inwestujemy w grube i dobre jakościowo rajstopy a po drugie staramy się nie narażać zbytnio naszych nóg na niskie temperatury.

...
Przyczajenie
Wyświetlenia 39827 Komentarze 0 wiolamariola jest offline
Stary

Jak uniknąć strachu przed dentystą?

danczarow napisał(a) 2014-10-08 13:49

Lekarzem, którego boi się największa liczba osób z reguły jest dentysta. Dlaczego boimy się akurat tego lekarza a nie chirurga? A może tak ma być i nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić?

Każdy lęk musi mieć jakąś przyczynę. Może zdarzyło się nam, że strasznie bolał nas ząb, a gdy poszliśmy do gabinetu dentystycznego czekał na nas zestaw wierteł i bolesne leczenie kanałowe. Z pewnością takie wspomnienia nie zachęcają do ponownej wizyty w gabinecie dentystycznym. Czasami mogło się...
Przyczajenie
Wyświetlenia 3705 Komentarze 0 danczarow jest offline
Stary

Artykuł :)

kasiapruszkow napisał(a) 2014-10-08 10:40

Muszę się pochwalić Mój skromny artykuł pojawił się na lokalnej stronie www.pruszkowmowi.pl
Ciekawych zapraszam. http://pruszkowmowi.pl/2014/10/co-zr...lego-geniusza/
Wiem ze daleko mi do profesjonalnych felietonistów, ale i tak cieszę się, że coś mojego trafiło do większej grupy odbiorców.
Wtajemniczenie
Wyświetlenia 18963 Komentarze 0 kasiapruszkow jest offline
Stary

Idealnie dobrane okulary

olgaokolh napisał(a) 2014-10-07 15:32

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób potrzebuje korekcji wzroku. Zwykle oznacza to, iż niezbędna jest wizyta u optyka (sprawdź tę stronę: http://www.centrumoptyki.com.pl/o-nas) oraz zaopatrzenie się w okulary lub soczewki korekcyjne. To, iż borykamy się z wadą wzroku nie musi oznaczać "wyroku". Obecnie, noszenie okularów jest tak powszechne, że firmy prześcigają się w kreowaniu coraz to modniejszych fasonów.

Profesjonalny optyk posiada w swoim salonie wiele oprawek różnych...
Przyczajenie
Wyświetlenia 16920 Komentarze 0 olgaokolh jest offline
Stary

i znowu to okropne czekanie...

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-06 20:52 (O wszystkim i o niczym...)

Mój list został dzisiaj dostarczony..
I teraz pozostaje mi tylko czekać czyli właściwie nic nowego..
Nauczyłam się w końcu robić samej sobie warkocza "dobieranego" Jest trochę krzywy, ale pewnie w końcu dojdę do wprawy ;P Chciałam coś więcej napisac, ale kompletnie nie mam weny..Spałam dzisiaj tylko 5 godzin..poszłam spac pozno i wstałam wczesniej.Oglądałam do pozna film "Gwiazd naszych wina". Kolejny film, który sprawił, że płakałam przez pół nocy po jego
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 25711 Komentarze 0 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

THE SIMS 4 (#1) PIERWSZY Odcinek z fabułą - Mały POŻAR, Jedzenie i Praca

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-04 17:31

Przyczajenie
Wyświetlenia 8801 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline
Stary

troszkę źle, troszkę bardzo..

cherrycherryboomboom_17 napisał(a) 2014-10-03 20:56 (O wszystkim i o niczym...)

Mam dzisiaj dzien lenia i zwątpienia..i chyba rymowania przy okazji...po pierwsze dzisiaj baardzo nie przestrzegałam mojego odchudzania i zjadłam 2 kawałki ciasta bananowego i jeszcze pół pączka..po drugie miałam iść biegać, a nie poszłam, ale to głównie przez to, że chciałam iść z mamą,a ona nie dała rady, a samej to jakoś mi sie nie chce..
Jutro moja przyjaciółka ma dostarczyć mój list..i właśnie tego dotyczy moje zwątpienie..bo mam złe przeczucie, że to nie był dobry pomysł i, że się
...
Raczkowanie
Wyświetlenia 60233 Komentarze 3 cherrycherryboomboom_17 jest offline
Stary

PAZNOKCIE: Rimmel - 853 Pillow Talk ~ RITA ORA

Lioness5147 napisał(a) 2014-10-03 16:41

Notka na blogu + zdjęcia

www.lioness.blox.pl

Filmik:

Przyczajenie
Wyświetlenia 9836 Komentarze 0 Lioness5147 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.