Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Uff

magdzia81 napisał(a) 2016-10-28 10:44

Uff, wróciliśmy wczoraj od lekarza z dobrymi wiadomościami...nie grozi nam już widmo szpitala, leżenie odniosło sukces. Dalej muszę spędzać dni na kanapie ale mogę więcej chodzić po domu... U małej też lepiej, komora sie zmniejszyła lekarz stwierdził ze istnieje duże prawdopodobieństwo ze było to efektem infekcji, która przechodziłam niedawno. Niczego nie świadoma, jak zawsze podleczylam sobie opryszczkę domowymi sposobami, ponieważ to nie pierwszy raz kiedy to paskudztwo się pojawiło na moich...
Rozeznanie
Wyświetlenia 14933 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Ważny dzień

magdzia81 napisał(a) 2016-10-27 10:45

Przed nami wizyta u lekarza, dzisiaj dowiemy się czy moje leżenie przyniosło pozytywny efekt i widmo przedwczesnego porodu trochę się oddaliło...zobaczymy tez co u małej,czy zmiany nie postępują a może się cofnęły, wierzymy że będzie dobrze. Bardzo wspiera nas rodzina i przyjaciele, bez ich ciepłych słów byłoby jeszcze trudniej.
Minusem leżenia oprócz nudy, bólu i cierpnięcia ciała są oczywiście dodatkowe kg. Po tygodniu antyjedzeniowej postawy apetyt mi wrócił, pewnie to zasługa maminej...
Rozeznanie
Wyświetlenia 14284 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Peeling w dobrej cenie od Organic Shop

smelllikeme napisał(a) 2016-10-26 17:25 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witajcie
czy też dopada was jesienna chandra i depresja?
Pogoda nie sprzyja spacerom, szybko robi się ciemno i kompletnie nic wam się nie chce a co gorsza także nie udaje?
no cóż, nie jesteście sami. Też tak ostatnio mam. Pierwszą rzeczą po otworzeniu oczu jest myśl żeby zostać w łóżku już do końca dnia i je znów zamknąć ...
smelllikeme
Wyświetlenia 16318 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Moje skarby z Benefit!

smelllikeme napisał(a) 2016-10-26 17:23 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Zapraszam na wpis na blogu centralnym,
tematem są kosmetyki marki Benefit. Zapraszam wszystkie kosmetykomaniaczki!

http://smelllikeme.pl/inne/moje-skarby-z-benefit-d/

smelllikeme
Wyświetlenia 15235 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Ciąża

magdzia81 napisał(a) 2016-10-25 10:56

Ciąża to wielka zmiana w życiu każdej kobiety, często w naszych głowach tworzymy sobie wyobrażenie tego wyjątkowego czasu, kolorowa prasa karmi nas pięknymi, zgrabnymi, uśmiechniętymi przyszłymi mamami...a jaka jest rzeczywistość...różna dla każdej z nas. Ja od dłuższego czasu myślałam o sobie jako o przyszłej mamie, niestety moje życie nie sprzyjało wcześniejszemu rodzicielstwu i teraz jako dojrzała kobieta doświadczam tego cudu. Choć muszę przyznać, że łatwo nie było i nie jest. Na początku towarzyszyły...
Rozeznanie
Wyświetlenia 14796 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Zaczynamy kolejny tydzień

magdzia81 napisał(a) 2016-10-24 11:03

No to zaczynamy kolejny tydzień, z każdym dniem mała jest silniejsza choć oczywiście powinna jeszcze poczekać z przywitaniem świata od wczoraj mam towarzystwo mamy, jestem jej bardzo wdzięczna, że przyjechała ja mam towarzystwo w ciągu dnia a Tż trochę więcej wolnego po pracy. Normalnie o tej porze byłabym myślami już przy świątecznych upominkach ale w tym roku jakoś to co materialne nie ma najmniejszego znaczenia. Widocznie czasem potrzebny jest taki zimny prysznic żebyśmy na nawo nauczyli się...
Rozeznanie
Wyświetlenia 13984 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Smelllikeme.pl

smelllikeme napisał(a) 2016-10-23 10:11 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Zapraszam was serdecznie na oficjalną stronę bloga, znajdziecie na niej jeszcze więcej ciekawych wpisów niż tutaj!
Pozdrawiam

Smelllikeme.pl

smelllikeme
Wyświetlenia 14241 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Goście

magdzia81 napisał(a) 2016-10-22 12:12

Jutro przyjeżdża do nas moja mama... Choć jak wiadomo różnie bywa z teściowymi to na tą okoliczność cieszy się też TŻ. Będzie mógł sobie trochę odsapnąć... Mnie powoli irytuje to ciagle leżenie, tęsknię nawet za czynnościami za którymi wcześniej nie przepadałam np. za prasowaniem, ale cóż ograniczam moją aktywność zgodnie z wytycznymi lekarza do min, czyli jak to określił "w celu przeżycia". I tu apel do wszystkich przyszłych mam, dbajcie o siebie, nawet jeśli czujecie się dobrze zwolnijcie...
Rozeznanie
Wyświetlenia 13886 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Weekend

magdzia81 napisał(a) 2016-10-21 20:09

Weekend ! Choć teraz prawie każdy dzień wygląda dla mnie tak samo: leżenie, leżenie, leżenie to weekend jest wyjątkowy bo mam wtedy przy sobie swojego kochanego TŻ nie ma nic gorszego niż siedzenie samemu w domu gdy nie można nawet na chwilę wyjść na spacer...kiedy człowiek jest aktywny, zapracowany czasem sobie pomyśli: o jakbym tak sobie poleżał, odpoczął a kiedy nagle przychodzi ten moment to okazuje się że już tak fajnie nie jest... okazuje się że tęsknimy za staniem w korkach, za gonitwą...
Rozeznanie
Wyświetlenia 13333 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Aborcja - trudny temat

magdzia81 napisał(a) 2016-10-20 10:34

Nigdy nie byłam zwolennikiem swobodnego dostępu do aborcji, bo nie może ona zastąpić myślenia i rozsądnego korzystania z życia, ale to co się dzieje teraz przeraża mnie, jako kobietę i przyszłą mamę. Jak można powiedzieć, że dla kobiety lepsze jest urodzenie dziecka, które po porodzie zaraz umrze niż zakończenie tej traumy wcześniej. jak można zmuszać kobietę do noszenia dziecka, które po porodzie zaraz umrze, często w bólu i cierpieniu, umrze bo nie ma nerek, bo nie ma móżdżku itd. Przecież w ciąży...
Rozeznanie
Wyświetlenia 14813 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Kolejny dzień za mną

magdzia81 napisał(a) 2016-10-19 17:44

Kolejny dzień leżenia za mną przede mną min jeszcze 77, ale ze wsparciem bliskich dam radę Tż bardzo sie stara, robi zakupy, sprząta, gotuje...ogólnie ogarnia cały dom będąc jednocześnie dla mnie pocieszeniem i wsparciem...takie sytuacje to wielka próba dla związku, z jednej strony trzeba dać upust swoim emocjom, żeby po prostu nie zwariować, ale nie mogą one przesłonić miłości. Gdzieś w tym żalu trzeba znaleźć w sobie siłę żeby było choć trochę normalnie, uśmiech, ciepłe słowo, czuły gest......
Rozeznanie
Wyświetlenia 13845 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Smuteczki...

magdzia81 napisał(a) 2016-10-18 14:19

Długo nie pisałam, dużo się wydarzyło przez ten czas, głównie dobrych, optymistycznych rzeczy...a nawet jeśli coś nie układało się zawsze znalazłam siłę żeby iść dalej z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy. Czasami był sztuczny, żeby zmylić przeciwnika także tego wewnętrznego, który szeptał nie uda się...ale zawsze pomagał. Teraz trudno mi o usmiech, nawet ten sztuczny, przyklejony. Oczy są pełne łez a serce bólu i żalu...powtarzam sobie musisz być silna i patrzeć pozytywnie ale to nie działa...jestem...
Rozeznanie
Wyświetlenia 13349 Komentarze 0 magdzia81 jest offline
Stary

Łakoć obiecanka przyjaciołom z FB:-)

agatka0202 napisał(a) 2016-10-15 23:59 (Zdrowie)

Raffaello bez pieczenia z mleczkiem kokosowym i kaszą jaglaną.

Przepyszne i ...zdrowe ciasto.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....acio-z-fb.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  808c919cef9194c11828e1701181e186.jpg
Wyświetleń: 198
Rozmiar:  115,3 KB  
lunarna
Wyświetlenia 38363 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Śnieżynki styropianowe

dekostyr napisał(a) 2016-10-11 11:34

Rozpoczynam pracę nad aranżacją zimową. Na pierwszy ogień idą gwiazdki styropianowe które zamierzam pomieszać z tradycyjnymi dekoracjami zimowymi. Śnieżynki ze styropianu są bardzo tanie dlatego nie muszę ograniczać się co do ich ilości. Dodatkowo mogę zamówić dowolny rozmiar tej dekoracji. Ozdoby styropianowe wbrew pozorom są bardzo trwałe.
Przyczajenie
Wyświetlenia 25654 Komentarze 0 dekostyr jest offline
Stary

Refluks

agatka0202 napisał(a) 2016-10-09 01:19 (Zdrowie)
Updated 2016-10-13 at 22:03 by agatka0202

Nieleczona choroba może dawać poważne powikłania ( działanie kwasu) takie jak zwężenie przełyku, ból przy połykaniu pokarmów, niechęć do jedzenia, wychudzenie, wzdęcia, krawawienie z naczyń przełyku, a nawet w stanach mocno przedawnionych do rozwoju nowotworów.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot.com/
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  032.JPG
Wyświetleń: 112
Rozmiar:  132,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  0af1fbeb5d347432d13b9e01b144640c.jpg
Wyświetleń: 101
Rozmiar:  26,8 KB  
lunarna
Wyświetlenia 35702 Komentarze 0 agatka0202 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.