Wizaz.pl - Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Witam
Znajdziecie u mnie porady, recenzje i proste rozwiązania, które pozwolą nam zostać piękne jeszcze dłużej :p
Głownie opisuję kosmetyki naturalne i kosmetyki o charakterze SPA & Wellnes.
Jestem zwolenniczką łatwych rozwiązań, które dają niesamowite efekty.
Zapraszam!
http://smelllikeme.pl/
Stary

Seria Biolaven a w szczególności kremy!

smelllikeme napisał(a) 2016-05-30 13:31 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Dzisiaj wracam do was z kolejną porcją kosmetyków, które sprawdziły się u mnie. Dzisiaj będzie troszeczkę o serii Biolaven a troszkę więcej o kremach z tej linii.
Kosmetyki Biolaven to seria zaprojektowana przez markę Sylveco. Jak już sama nazwa wskazuje są to kosmetyki na bazie organicznej lawendy oraz oleju z pestek winogron. W serii znajdziecie żel do mycia twarzy, żel do higieny intymnej, żel do mycia ciała, szampon, krem na dzień, krem na noc oraz płyn micelarny i balsam do ciała....
smelllikeme
Wyświetlenia 45127 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Krem Zao Ideal - recenzja

smelllikeme napisał(a) 2016-05-11 14:52 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)

Witaj!

oh jak miło znów Cię tu widzieć

Dzisiaj biorę po lupę krem marki Zao, zakupiony podczas targów kosmetycznych w Warszawie.
Marka Zao jest producentem kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Na instagramie na moim profilu, możecie zobaczyć mój makijaż wykonany zielonym eyelinerem właśnie tej firmy. Jest to marka dość charakterystyczna dzięki opakowaniu...
smelllikeme
Wyświetlenia 46384 Komentarze 0 smelllikeme jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.