Wizaz.pl - AgaCywin

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Uroda w tabletkach?

AgaCywin napisał(a) 2012-12-24 22:44

Choć medycyna zrobiła ostatnio krok naprzód, to oczywiście wciąż nie istnieje skuteczny eliksir młodości, który raz na zawsze zlikwidowałby problem postępującego starzenia. Producenci kosmetyków dostarczają nam jednak środki, które mają, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zminimalizować objawy starości. Czy jest to możliwe?

Pisałam już o tym, że tempo starzenia się ludzkiego organizmu zależy w dużym stopniu od ilości produkowanego kolagenu. Poza aktywnymi kosmetykami odmładzającymi...
Przyczajenie
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 33298 Komentarze 0 AgaCywin jest offline
Stary

Skąd się biorą zmarszczki?

AgaCywin napisał(a) 2012-12-21 19:14

Wiele z nas każdego dnia obserwuje w lusterku swoją twarz. Każdego dnia liczę swoje zmarszczki i wyszukuję nowych. Niestety, trend ten cały czas jest rosnący i liczba zmarszczek na mojej twarzy nie zmniejsza się. Nie ma się czemu dziwić - lata przecież lecą, a ja nie staję się młodsza.

Ostatnio wspomniałam o tym, że zainteresował mnie kolagen i postanowiłam zgłębić temat. Wydaje mi się, że coś w tym musi być, gdyż powstawanie zmarszczek jest ściśle związane z produkcją kolagenu w ludzkich...
Przyczajenie
Wyświetlenia 17534 Komentarze 0 AgaCywin jest offline
Stary

Cała prawda o kosmetykach kolagenowych

AgaCywin napisał(a) 2012-12-16 18:38

Trafiłam ostatnio na dość ciekawego pdfa zawierającego specjalny raport dotyczący kolagenu stosowanego w kosmetykach odmładzających. Dowiedziałam się z niego, że kolagen naturalny nie jest wcale niczym nadzwyczajnym, bo występują w ciele ludzkim i jest w nim cały czas produkowany. Nie wiem na ile można wierzyć takim raportom, ale wydaje mi się, że przedstawione w nim informacje mają sens i rozjaśniają wiele wątpliwości dotyczących odmładzających kosmetyków kolagenowych.
Raport pobrałam i udostępniam...
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf kolagen-raport.pdf (344,3 KB, 1403 załadowań)
Przyczajenie
Wyświetlenia 27212 Komentarze 0 AgaCywin jest offline
Stary

Święta święta..

AgaCywin napisał(a) 2012-12-16 16:29
Updated 2012-12-16 at 18:25 by AgaCywin

Znowu to samo.. święta coraz bliżej. Choć bardzo lubię ten okres, to jednak nie jest to do końca to, czego tak naprawdę potrzebuję w tym szczególnym czasie. Jakoś wszystko się zmieniło od czasu, gdy byłam dzieckiem i z utęsknienie czekałam do kolejnych świąt.. Przykre.

Wydaje mi się, że ludzie dzisiaj zapomnieli czym właściwie są Święta Bożego Narodzenia. Dziś wygląda to raczej jak szał zakupów, obżarstwa i... sama nie wiem czego jeszcze. Lubię święta, ale te prawdziwe, rodzinne i ciepłe....
Przyczajenie
napisany w Osobisty, Rodzinny
Wyświetlenia 16374 Komentarze 0 AgaCywin jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.