Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Jak pielęgnować cerę trądzikową?

AniaMorozinska napisał(a) 2016-07-04 13:18
Updated 2016-08-07 at 22:01 by AniaMorozinska

Pielęgnacja cery trądzikowej może każdej z nas sprawić wiele problemów. Nie brak wprawdzie na rynku kosmetyków, dzięki którym można ujarzmić trądzik, jednak ich stosowanie przez dłuższy czas może sprawić, że naszym nowym problemem stanie się zbyt sucha skóra. Jak zatem pielęgnować cerę ze skłonnością do trądziku, a jednocześnie zapewniać jej odpowiednie nawilżenie?

Przyczyny problemów z trądzikiem
By prowadzić skuteczną walkę z danym problemem, warto na początek poznać jego...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 40637 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

naturalne tabletki na trądzik - czy mogą być skuteczne?

AniaMorozinska napisał(a) 2015-10-13 21:44
Updated 2015-10-19 at 12:38 by AniaMorozinska

Jako, że od dawna przyglądam się naturalnym tabletkom na trądzik, postanowiłam napisać ten wpis na temat "magicznych" suplementów diety działających na wypryski, który być może rozjaśni trochę w głowach osobom szukających informacji na ten temat.

Przede wszystkim - Czym są suplementy diety?
zgodznie z wikipedią: https://pl.wikipedia.org/wiki/Suplement_diety
Cytat:
Suplement diety - uzupełnienie diety, dodatek zawierający niezbędne dla zdrowia składniki (zwłaszcza
...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 31969 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Pierwszy wpis - trochę o trądziku

AniaMorozinska napisał(a) 2015-09-28 21:46
Updated 2015-09-28 at 22:52 by AniaMorozinska

Z uwagi na to iż studiuję na kierunku medycznym, oraz na to, że tematyka dbania o cerę jest mi bardzo bliska. Chciałabym przedstawiać na moim blogu krótkie wpisy na temat chorób skórnych ich leczenia, a także pielęgnacji skóry.

Dzisiejszy wpis o tym jak leczyć trądzik?
Na początek trzeba zdać sobie sprawę, że istnieje wiele odmian trądziku, takich jak trądzik młodzieńczy, hormonalny, sterydowy, różowaty, chlorowy. Do leczenia każdego z typów trądziku należy podchodzić indywidualnie,...
AnnaMorozińska
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 41357 Komentarze 0 AniaMorozinska jest offline
Stary

Neutrogena clear face liquid-lotion SPF 55 - Recenzja filtra od Neutrogeny

xAredx napisał(a) 2015-04-05 18:45 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Cześć,
robię recenzję tego filtra na prośbę mojego czytelnika którego pozdrawiam . Nie planowałem tej recenzji bo zrobiłem porównawczy post...
KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 44815 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

La Roche Posay Effaclar K recenzja

xAredx napisał(a) 2014-03-09 10:38 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Moja recenzja słynnego już kremu przeciwtrądzikowego klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 28770 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Eveline Blemish Base SPF 15 BB Cream Matujący krem BB 8w1 - Recenzja

xAredx napisał(a) 2013-10-12 11:00 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Dzisiaj zapraszam was na recenzję Matującego Kremu BB od Eveline którego mam już niewiele. Jest on przeznaczony do cery mieszanej i tłustej a także trądzikowej co wnioskuję po tym że produkt ma zakrywać niedoskonałości, nie zatykać porów i niwelować nadmierną produkcję sebum. Produkt ten początkowo mnie zachwycił jednak po czasie dopatrzyłem się w nim kilku wad. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 35517 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy, Haul kosmetyczny w aptece i wispolu

xAredx napisał(a) 2013-09-21 11:54 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
dzisiaj będąc na mieście zakupiłem parę rzeczy na które polowałem . Kupiłem: link
Raczkowanie
Wyświetlenia 33247 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Vichy Capital Soleil Emulsion Anti-Brillance Toucher Sec SPF 50 Matująca emulsja do t

xAredx napisał(a) 2013-09-10 12:24 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
recenzja filtru od Vichy musiała się pojawić. Formuła suchy w dotyku jest przełomowa dla cer przetłuszczających się, zapewnia ona mniejszy efekt bielenia, nie zostawia tłustej powłoki i matuje. W tym wypadku także pielęgnuje naszą cerę za pomocą 3 antyoksydantów. LINK
Raczkowanie
Wyświetlenia 40443 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (haul) Biochemia Urody, puder bambusowy, serum lemon i serum flavo c

xAredx napisał(a) 2013-09-05 12:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dotarło do mnie kolejne zamówienie z Biochemii Urody . Kończy mi się także puder bambusowy. Chciałem zamówić nową wersję z tlenkiem cynku, i nowym opakowaniem które niestety już pękło... Przy okazji zamówiłem serum regulujące lemon dla mnie i flavo c dla mamy. KLIK
Raczkowanie
Wyświetlenia 43711 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Zakupy (Haul) Filtry od Neutrogeny Spf 55 Clear Face Break-out free i Ultra Sheer Dry

xAredx napisał(a) 2013-08-25 17:40 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Hej,
od dawna interesowały mnie filtry od Neutrogeny które mają dobre filtry chemiczne i nie tłustą konsystencję. Relacja ceny do pojemności też jest dobra. Filtry te, są jednak dostępne tylko w USA lub na allegro po zawyżonych cenach. Dziękuję kuzynkom Marcie i Oliwii za zakup tych produktów dla mnie . Klik
Raczkowanie
Wyświetlenia 36721 Komentarze 0 xAredx jest offline
Stary

Recenzja Zielonej Glinki z Ukrainy - Зеленая глина природный

xAredx napisał(a) 2013-08-11 15:27 (Facet o kosmetykach i nie tylko...)

Witam,
dzisiaj recenzja Zielonej Gliki którą zakupiłem w aptece podczas pobytu na Ukrainie. http://www.meskakosmetyczkaa.blogspo...z-ukrainy.html
Raczkowanie
Wyświetlenia 29894 Komentarze 0 xAredx jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.