Dziwny ten blog. PAMIETNIKI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Blogi > karta666

Notka

Ocena: 1 głosów, 5,00 średnia.

Dziwny ten blog. PAMIETNIKI

karta666 napisał(a) 2007-09-13 14:08

Nie wiem czy cokolwiek będe tu pisała, ale możliwe.
Od pewnego czasu, już dłuższego nawet.. (szybko zleciało) pisze normalny pamiętnik.. przeszło 5 czy 6 miesięcy go pisze. śmiesznie się czyta niektóre wpisy, ale jakże wspaniale i dokładnie można wspominać niektóre rzeczy. Dlatego uważam, iż pisanie zwykłego zeszytowego pamiętnika jest rzeczą wspaniałą. Wiecie, nawet się zastanawiam czy nie zacząć ozdabiać "kartonika na pamiętniki" w którym będe chować wszystkie zapisane już zeszyty. Zapisałam narazie jeden cały i jestem w 1/3 drugiego. Czuje się tak jakbym całe te 5 czy 6 miesięcy swojego życia, miała schowane gdzieś tam, i mogła do niego w każdej chwili wrócić, chodź na minutkę.
Wspaniałe uczucie, moc gdzieś umieścić, i zostawić ślad po wydarzeniach, uczuciach danego dnia.
Kiedyś po 10/20 latach to wszystko przeczytam, będzie pewnie miło wszystko sobie przypomnieć na nowo.
Jeśli nie znudzi się mi to, to byc moze, będe prowadzić pamiętnik cały czas... wspaniale by było mieć całe zycie zapisane na kartkach papieru. Troche miejsca pewnie by zajmowaly zeszyty, ale od czego są piwnice, pawlacze

Ogolnie stwierdzilam ze musze zmienic kilka rzeczy w swoim zyciu, zaczne od siebie.
Musze zdobyc pewnosc siebie, zmienic kilka rzeczy w charakterze i wygladzie.
Stac sie bardziej optymistycznie nastawiona do życia.
Wyświetlenia 145694 Komentarze 5 Prześlij mailem ten wpis
Wszystkich komentarzy 5

Komentarze

1. Old Comment
    Ja posiadam drugi pamietnik na blog.pl -tamten jest moim psychiatra, ten bedzie psychologiem... tam pisze bzdury do entej-tutaj bede pisac wiele-normalniejszych tamatow.tamten ktos zna... tego nie pozna

Co do zeszystowych pamietnikow- kiedys prowadzilam owszem ale teraz... jakos za duzo ludzi kreci sie w prywatnym zyciu... jakos wole czasem ugryzc sie w klawiature niz w papier...mieszkam z kims i w ciszy pokojowej gdzie kiedys pisalam byl ten nastroj, klimat teraz jego nie ma... jakos internet mi blizszy...pozdrawiam
    Anika-na napisał(a) 2007-09-13 17:49 Anika-na jest offline
  2. Old Comment
    ja też piszę prawdziwe pamiętniki... mam już 4 zeszyty mnóstwo karteluszek i innych pamiątek i na to wszystko pomyslałam o drewnianej skrzyni, takiej z okuciami, i kłódką ^^ a potem kiedyś za kawałek czasu to wszystko wrzucić na strych i kiedyś pozwolić komuś odkryć
    Fraoch napisał(a) 2007-11-05 13:44 Fraoch jest offline
  3. Old Comment
    żeby zdobyć pewność siebie trzeba przede wszystkim polubić siebie takim, jakim się jest
    shelliyah napisał(a) 2007-11-25 11:41 shelliyah jest offline
  4. Old Comment
    To ja mam zeszytowe pamietniki juz...uu...od 1999 roku...wspaniala rzecz Jednak te przezycia raczej sa czarne niz biale;/ i nie wiem czy tak milo sie bedzie je wspominalo po latach... Może to normalne ze siega sie po pamietnik w tych kryzysowych momentach? A ze szczescia wylapuje sie kazdy moment i wtedy nie ma czasu na pisanie?
    inc0rrect napisał(a) 2008-07-20 01:00 inc0rrect jest offline
  5. Old Comment
    zapraszam do mnie

[url]www.pranktube.wordpress.com[/url]
    wallping napisał(a) 2015-02-26 11:31 wallping jest offline

Wszystkich trackbacków 0

Trackbacks

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.