Wizaz.pl - Wpisy w blogu

Wróć   Wizaz.pl > Blogi

Notka

Stary

Candida ostateczność.

agatka0202 napisał(a) 2016-09-08 21:43 (Zdrowie)

W domu horoskopowym, w którym zaćmienie ma miejsce, następuje generalne oczyszczenie – kończymy jakieś sprawy, zmieniamy nastawienie do kogoś lub czegoś, uwalniamy się od pewnych osób i obowiązków, które do tej pory uważaliśmy za ważne. Zaćmienie może działać wyzwalająco w tym sensie, że zmusza do porzucenia spraw czy ludzi, które/którzy trzymali nas w przeszłości, i pozwala ruszyć do przodu bez zbędnego „balastu”.

http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....atecznosc.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  032.JPG
Wyświetleń: 101
Rozmiar:  132,2 KB  
lunarna
Wyświetlenia 16652 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Poison lips/ trujące usta

smelllikeme napisał(a) 2016-09-08 10:13 (Smelllikeme.pl kosmetyki, zapachy i pielęgnacja)
Updated 2016-09-08 at 10:19 by smelllikeme

W związku z tym, że na rynek weszła nowa kolekcja szminek Diora, postanowiłam pokazać wam jak można pobawić się w tworzenie ciekawych kombinacji z tymi nieziemskimi kolorami!
Kolekcja jesień/zima Dior jest to kolekcja szminek w macie. Szminki nie zawierają krzemionki, dzięki czemu nie ma się wrażenia ściągnięcia czy spieszchnięcia warg. Matowe szminki zawierają masło z awokado, które bogate jest w witaminy i odżywia nasze wargi oraz kwas hialuronowy i kolagen. Pomadka umiejętnie rozprowadzona,...
smelllikeme
napisany w Osobisty
Wyświetlenia 41974 Komentarze 0 smelllikeme jest offline
Stary

Dzień dobry bardzo ;)

malaAla1 napisał(a) 2016-09-06 10:12

Witajcie ponownie
troszkę mnie nie było, masę rzeczy zmieniło się w moim życiu. Wszystko na lepsze Pewnego dnia, wstałam z łóżka i zdecydowałam, że dłużej tak nie mogę, że już ani sekundy dłużej tego nie zniosę. Tej stagnacji w moim życiu, tego nic nie robienia. W sumie nie spodziewałam się żadnych zmian, nawet nie podejrzewałam samej siebie o to, że będę miała w sobie na tyle motywacji i determinacji by spełniać wszystkie marzenia. Jedno po drugim. Wspominałam Wam o Grzesiaku, zmotywował...
Przyczajenie
Wyświetlenia 48025 Komentarze 1 malaAla1 jest offline
Stary

Cytat 3

ZielonaWazka napisał(a) 2016-09-02 22:12 (Wychodzę z mgły)
Updated 2016-09-02 at 22:23 by ZielonaWazka

"Lepiej nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie – zaczniecie tęsknić" Jerome David SalingerBuszujący w zbożu
Przyczajenie
Wyświetlenia 10995 Komentarze 0 ZielonaWazka jest offline
Stary

Cytat 2

ZielonaWazka napisał(a) 2016-09-02 22:09 (Wychodzę z mgły)
Updated 2016-09-02 at 22:22 by ZielonaWazka

"Inność to cecha pozytywna. Ale inność jest również trudna."
Matthew QuickWybacz mi, Leonardzie
Przyczajenie
Wyświetlenia 10596 Komentarze 0 ZielonaWazka jest offline
Stary

Cytat 1

ZielonaWazka napisał(a) 2016-09-02 22:07 (Wychodzę z mgły)
Updated 2016-09-02 at 22:22 by ZielonaWazka

"Jeszcze nigdy nie widziałam czegoś równie pięknego (...) jak ludzka brzydota."
Antonia MichaelisDopóki śpiewa słowik
Przyczajenie
Wyświetlenia 11129 Komentarze 0 ZielonaWazka jest offline
Stary

4 pory roku w rolnictwie

krystyna1122 napisał(a) 2016-08-30 09:29

Rolnictwo ma swój podział roku i wbrew pozorom praca w ciągu całego rocznego cyklu rolniczego nie jest sezonowa. Rolnicy przez cały rok mają pełne ręce roboty. Brakuje im czasu na własne, prywatne życie. Nie ma mowy o wczasach i planowaniu, zwłaszcza wiosną i latem. Jak więc wygląda rok pracy rolnika? Jakie prace wykonywane są w poszczególnych porach roku?

Wiosna - to czas kiedy rolnicy przygotowują się do wysiewu. Pole musi zostać odpowiednio przystosowane pod owies, żyto, pszenicę...
Przyczajenie
Wyświetlenia 14611 Komentarze 0 krystyna1122 jest offline
Stary

Kandydoza i co dalej?

agatka0202 napisał(a) 2016-08-28 13:59 (Zdrowie)

Kiedy przed wieloma laty zaczynałam z terapią oczyszczania, walczyłam z grzybem candida albicans.
Dzisiaj mamy już 184 gatunki niszczących organizm grzybów.
Co na to medycyna akademicka? Ano prowadzi badania. Nie leczy, bo candida lubi wszystko co chemiczne, a lekarz diety i ziół na receptę nie zapisze.
http://ajurweda-w-biznesie.blogspot....atecznosc.html
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  10268713_984830654925165_7846331121232683666_n.jpg
Wyświetleń: 81
Rozmiar:  76,7 KB  
lunarna
napisany w Rodzinny, Tajemniczy
Wyświetlenia 13940 Komentarze 0 agatka0202 jest offline
Stary

Fenomen mebli z palet

weronikawroblewska napisał(a) 2016-08-25 11:27

Zastanawiasz się skąd fenomen mebli, które powstają z palet? Takie aranżacje wnętrz stają się coraz bardziej popularne w polskich domach. Zastosowanie takich mebli to idealne połączenie oryginalnego stylu z ekologią. To właśnie wtórne wykorzystanie palet jest przez wiele osób stosowane w celu zagospodarowania przestrzeni w nowoczesnych domach czy też biurach. Optymistyczne podejście do recyklingu i ekologicznego stylu życia staje się coraz bardziej popularne. To jak wiele przedmiotów można wykonać...
BAN stały
Wyświetlenia 18754 Komentarze 0 weronikawroblewska jest offline
Stary

Dietetyk Częstochowa zadba o catering na imprezie.

pomiaryhalasu napisał(a) 2016-08-23 09:16
Updated 2016-11-25 at 09:11 by pomiaryhalasu

Coraz więcej osób organizując różnego rodzaju uroczystości decyduje się skorzystać z usług firm cateringowych. Taka firma dowiezie nam na miejsce gotowe posiłki, poda je na własnej zastawie, a bywa, że zaoferuje nawet własne stoły i krzesła. Dzięki takiej usłudze oszczędzamy czas potrzebny na wybranie dań, przygotowanie posiłków oraz stołów, sprzątanie i zmywanie naczyń i tym podobne.
Coraz więcej też osób stara się odżywiać zdrowo i małokalorycznie. Tutaj z pomocą przyjdzie nam catering dietetyczny....
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
Wyświetlenia 33961 Komentarze 0 pomiaryhalasu jest offline
Stary

Aplikacja dla dzieciaczków - Kids Learn: Explore and Match

rosette1 napisał(a) 2016-08-20 10:48
Updated 2016-08-20 at 11:31 by rosette1

Chciałabym Wam przedstawić moja aplikację dla dzieciaczków (od 3 do 5 lat), którą nazwałam KIds Learn: Explore and Match (Poznaj i dopasuj - gra edukacyjna dla dzieci). Stworzoną po to, aby małe dzieci bawić, ale przede wszystkim rozwijać. Gra jest dostępna całkowicie za darmo na system android i jest po polsku.

Zadaniem maluszka jest dopasowanie kształtów lub pasujących do siebie przedmiotów. Dla przykładu maluch uczy się, że wiewiórka pasuje do drzewa, farby do obrazu, a smoczek...
Przyczajenie
napisany w Android, Rodzinny
Wyświetlenia 5933 Komentarze 0 rosette1 jest offline
Stary

Czemu właściwe ustawienie geometrii kół jest ważne?

kulik86 napisał(a) 2016-08-19 20:08

Każdego dnia spotykamy się z różnego rodzaju stanem dróg. Czasem, drogi są w świetnym, czasami zaś w fatalnym stanie. W Polsce drogi zazwyczaj pozostawiają niemniej jednak bardzo dużo do życzenia. Od tego, na ile wygodnie będziemy się poruszać, będzie zależeć zwłaszcza to, jak dobrze mamy ustawioną zbieżność w kołach oraz na ile sprawne mamy zawieszenie.

Jeśli chodzi o ustawienie zbieżności, to jest ono znaczące z wielu nadzwyczaj istotnych powodów. Pierwszym na pewno jest stabilność...
Przyczajenie
Wyświetlenia 23890 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Koszty związane z nabyciem używanego samochodu

kulik86 napisał(a) 2016-08-19 20:06

Chcąc nabyć samochód używany trzeba przygotować się na poniesienie wielu innych kosztów, nie tylko i wyłącznie tych które związane są z samą sprzedażą. Niestety, jest to nieuchronne. Mały kłopot pojawia się wtedy, kiedy naprawa samochodów używanych pochłonie nieduże pieniądze, większy, jeśli potrzebny jest gruntowny remont. W Polsce w dalszym ciągu panuje okropna „moda” na oferowanie zwłaszcza tak zwanego szrotu. W dalszym ciągu więc, również od sprzedawców, możemy nabyć auta, które...
Przyczajenie
Wyświetlenia 24580 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Funkcjonowanie serwisów wulkanizacyjnych

kulik86 napisał(a) 2016-08-19 20:02

Wymiana opon dotyczy nie tylko i wyłącznie pojazdów określanych, jako osobowe, ale dodatkowo pojazdów ciężarowych, motorów czy maszyn rolnych. W specjalistycznym warsztacie wulkanizacyjnym można zlecić podmianę każdej opony, ponieważ w takim miejscu pracują zwykle fachowcy, którzy perfekcyjnie znają się na wymianie i wszystkim, co wiąże się z oponami.

Jeżeli chodzi o usługi takie jak wulkanizacja to znaleźć je można praktycznie w każdym małym i dużym mieście. Nie w każdym serwisie wulkanizatorskim...
Przyczajenie
Wyświetlenia 15596 Komentarze 0 kulik86 jest offline
Stary

Jakie cechy musi posiadać najlepszy auto serwis?

kulik86 napisał(a) 2016-08-19 20:00

Serwisy pojazdów samochodowych, które funkcjonują w całym kraju, i które można spotkać nawet w małych miejscowościach bardzo się między sobą różnią. Szukając mechaników, de facto można natknąć się na takich, którzy realizują profesjonalne i kompleksowe usługi w swoim warsztacie, jak również na takich, których jakość usług daleka jest od ideału. Chcąc zdecydować się na serwis aut dla siebie warto zatem kierować się paroma ważnymi rzeczami, które pozwolą wytypować warsztat samochodowy znakomity....
Przyczajenie
Wyświetlenia 13637 Komentarze 0 kulik86 jest offline

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.